Jump to content
Dogomania

Kosmetyki DOUBLE K


andromeda

Recommended Posts

Miałam kilka produktów.

[B]Szampon Dynamic Duo, 2 w 1.[/B]
Spodziewałam się - bo 2 w 1 - łatwego rozczesywania włosa po kąpieli, tymczasem... po odwinięciu psa z ręcznika zobaczyłam jeden wielki mega kołtun. Żeby to rozczesać, nie pomogła odżywka - polałam psa olejem i jedwabiem, inaczej by się nie dało :/ Nigdy więcej nie użyłam tego szamponu.

[B]Moisture Magic, Odżywka do zniszczonego włosa[/B].
Hmmm... okazała się o wiele za słaba dla włosa mojej afganki (wtedy szczenięcego, na początku wymiany na dorosły = czyli był mega kołtuniący się i puszący). Nic dobrego nie zrobiła - ot taka "po prostu odżywka", nie kupiłam więcej.
[B]
Solution, Odżywka Ułatwiająca Rozczesywanie[/B].
Bardzo podobna w działaniu do PEK Iv San Bernard, jednak nieco słabiej nawilża niż PEK. Używałam bezposrednio na kołtuny (nierozcieńczoną) i do czesania (bardzo mocno rozcieńczoną, w spryskiwaczu). Rzeczywiście pomaga w rozczesywaniu. Bardzo gęsta, przez to niesamowicie wydajna. Byłam zadowolona.

Natomiast znajoma hodowczyni afganów bardzo, ale to bardzo poleca odżywki [B]Refurbish [/B]oraz [B]Keri-Cot. [/B]
Miesza je w stosunku 1:1 i rozcieńcza z wodą - stosuje dla swojego mega-owłosionego afgana i odżywka się sprawdza w 100%.
Osobiście nie próbowałam, ale mnie kusi...

Ja teraz zastanawiam się nad szamponem do białego i do czarnego, ale przygoda z szamponem 2w1 jakoś mnie odstrasza :/

Generalnie są to kosmetyki wydajne - bardzo gęste koncentraty do rozcieńczania (1:10, 1:15), więc cenowo wychodzi atrakcyjnie.

Edited by amanda-1a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Miałam kilka produktów.

[B]Szampon Dynamic Duo, 2 w 1.[/B]
Spodziewałam się - bo 2 w 1 - łatwego rozczesywania włosa po kąpieli, tymczasem... po odwinięciu psa z ręcznika zobaczyłam jeden wielki mega kołtun. Żeby to rozczesać, nie pomogła odżywka - polałam psa olejem i jedwabiem, inaczej by się nie dało :/ Nigdy więcej nie użyłam tego szamponu.

[B]Moisture Magic, Odżywka do zniszczonego włosa[/B].
Hmmm... okazała się o wiele za słaba dla włosa mojej afganki (wtedy szczenięcego, na początku wymiany na dorosły = czyli był mega kołtuniący się i puszący). Nic dobrego nie zrobiła - ot taka "po prostu odżywka", nie kupiłam więcej.
[B]
Solution, Odżywka Ułatwiająca Rozczesywanie[/B].
Bardzo podobna w działaniu do PEK Iv San Bernard, jednak nieco słabiej nawilża niż PEK. Używałam bezposrednio na kołtuny (nierozcieńczoną) i do czesania (bardzo mocno rozcieńczoną, w spryskiwaczu). Rzeczywiście pomaga w rozczesywaniu. Bardzo gęsta, przez to niesamowicie wydajna. Byłam zadowolona.

Natomiast znajoma hodowczyni afganów bardzo, ale to bardzo poleca odżywki [B]Refurbish [/B]oraz [B]Keri-Cot. [/B]
Miesza je w stosunku 1:1 i rozcieńcza z wodą - stosuje dla swojego mega-owłosionego afgana i odżywka się sprawdza w 100%.
Osobiście nie próbowałam, ale mnie kusi...

Ja teraz zastanawiam się nad szamponem do białego i do czarnego, ale przygoda z szamponem 2w1 jakoś mnie odstrasza :/

Generalnie są to kosmetyki wydajne - bardzo gęste koncentraty do rozcieńczania (1:10, 1:15), więc cenowo wychodzi atrakcyjnie.[/QUOTE]

Dziękuje za informację :)


Ja kupiłam ten na przetestowanie :

[B]"DOUBLE K GRIMEINATOR - Wszechstronny, dogłębnie czyszczący i odżywiający szampon, który osiąga „najlepsze pokazowe rezultaty”. Myje delikatnie i dokładnie nawet najbardziej zabrudzone i o najmocniejszej woni zwierzęta.


Formuła bogata w substancje pochłaniające zapachy i emolienty (preparaty długotrwale natłuszczające i nawilżające skórę oraz regenerujące płaszcz hydrolipidowy na jej powierzchni. Łagodzi skórę, odżywia włosy i pozwala na codzienne użycie. Pozostawia sierść błyszczącą i łatwą do rozczesania.


Grimenator zajął pierwsze miejsce pośród testowanych szamponów dla zwierząt w norweskim magazynie „Vi Med Hund”
„Bez wątpienia jest to zwycięzca testu ! Pieni się łatwo i łatwo spłukuje. Szampon jest bardzo skoncentrowany, więc musi być rozcieńczony. Sierść staje się użyciu bardzo czysta i utrzymuje się taka przez długi czas. Nie potrafimy znaleźć ani jednej negatywnej cechy tego szamponu..”


Bardzo mocno skoncentrowany.
Należy używać po rozcieńczeniu w stosunku 1 : 32.
Bezpieczny dla szczeniąt i kociąt.''[/B]

Do tego odżywkę Vulpes M5 z olejkiem migdałowym. I teraz nie wiem co bardziej zadziałało ale włos zwiększył swoją objętość. Moja samoyedka ma gęsty włos ale po tym zestawie zrobiła się mega puchata. Mam problem żeby zapanować nad ogonem :)

Faktycznie czesanie zrobiło się łatwiejsze.

Kupiłam małe opakowanie szamponu do białego włosa. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Stosuje u swojego maltańczyka szampon dogłębnie myjący i odżywkę ułatwiającą czesanie z salonu dostałam próbkę odzywki do psów długowłosych mam też sprey do czesania i jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków włos jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku a kosmetyki bardzo wydajne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Ja z double K uzywam szamponu grimeinator i swietnie sie sprawdza do psow ktore trzeba "porzadnie wyprac". Szampon bardzo wydajny, porzadnie myje, swietnie usuwa tluste plamy np z woskowiny przy uszach. Stosuje glownie do psow tzw kojcowych, mytych bardzo rzadko i jak do tej pory biorac pod uwage cene, jakosc i wydajnosc to jest bezkonkurencyjny. Testowalam go tez na kilku psiakach domowych, ale jakichs mocno zabrudzonych i tez jest ok.

Testowalam tez desert almound (moze zle napisalam, ale wiadomo o co chodzi) i tutaj juz ten szampon nie powala. Wydajnosc gorsza, wlos niby umyty ale nie powala. Ogolnie pewnie dobry do krotkowlosych, ale do dlugowlosych raczej przecietny. Jednym slowem taki zwykly uniwersalny szampon.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...