Jump to content
Dogomania

Warszawa Mokotów zaginęła sunia husky!!!


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kora']Plicha, nie trac wiary wczoraj po prawie dwoch latach odnalazla sie zaginiona Astka.[/QUOTE]

jest gdzieś wątek na dogo...? Chętnie poczytam

Na stronie Fundacji AST znalazłam historię Oszki - to pewnie o nią chodzi...niesamowite!

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znalezione na fb, właściciele Korby chyba wiedzą, może trzeba by jakąś ekipę zmontować i ruszyć na poszukiwania tej suni?
"Dnia 22.02 za domami centrum przy ul.Marszałkowskiej widziano suczke w typie husky, ma zraniona przednia prawa łapke, jest bardzo wystraszona, nie daje do siebie podejsc. Kolega szedl za nia aż w okolice placu starynkiewicza, probowalismy dac jej jesc i zlapac, ale wtedy uciekla z powrotem w okolice dworca centralnego, niestety pies zniknal z naszych oczu :(
Jest bardzo spłoszona, a kreci sie przy najbardziej ruchliwych ulicach :(("
i komentarz:
widziałam ją dziś w wwie,niestety nie dała się złapać.na prawej przedniej łapie ma ranę. b się boi i b ucieka.spotkałam ją na ul miodowej i doprowadziła mnie aż do ul świętokrzyskiej-tam gdzie budują metro .b sprawnie się poruszała i wiedziała gdzie biegnie.to nie był przypadkowy bieg.uważała b na auta.jeżeli to ta sunia to na pewno kręci się w tych okolicach.wlaściciele muszą szukać w centrum wwy i koniecznie tam rozlepić ogłoszenia.widziałam ją dziś po 12

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1957/c88cdeab680e43a9.jpg[/IMG]

Zbliżenie psiaka
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1957/16e157133afb6222.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...