Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Przeżywałem dziś szok kulturowy.:diabloti:Daaawno nie byłem na basenie i zapomniałem ,że ludzie mają 15cm włosy pod pachami(kobiety TEŻ) tudzież dywany wystające ze strojów kąpielowych ,opryszczone plecy i ogólnie obrzydzają mi życie.:diabloti:
A ty Naklej póki Chachul jest to dymajcie sobie na Aquadroma w Rudzie.:cool3:Bo jest mega :D i kilku towarów w waszym wieku też da się wyhaczyć.:eviltong:[/QUOTE]

Fujka, dlatego unikam takich miejsc :P
Kaśka zajęta, a ja w stroju kąpielowym od razu odstraszę potencjalny towar :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']:diabloti:No kilku interesujących było :diabloti:[/QUOTE]
ale wychaczyles czy nie:eviltong:
ale dzisiaj ie na dogo malo dzieje:-(
A moze ja nie wiem gdzie aferka jest:shake:

Edited by natija
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja wiem więcej niż wy bo mam dobermana, a wy tylko jakieś lamerskie pieski :evil_lol:[/QUOTE]

wypraszam sobie! JA nie mam lamerskiego psa! Moja sucz dzisiaj udowodniła, że jest obronna, wydarła ryja na Okamię bo wylaziła z krzaków :diabloti: jest zajebista :loveu:
a w ogole to mam nowe kafelki :loveu: i remont, a na jesien bede miała psa po operacji :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiła tak bo była na kolcach :evil_lol:

Masz remont i nowe kafelki? Mam nadzieję, że napiszesz o tym 10009 razy we wszystkich wątkach na dogo? Jest się czym chwalić przecie... I każdy musi o tym wiedzieć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Żałośni jesteście! Ja jestem świeżo po remoncie i będę miała szczeniaczka, założę się że już teraz sam trenuje obi w zagródce :razz: I kupujemy nową wypasioną kabinę prysznicową tylko po to, by Lary wiedział że bez zaproszenia tam nie wejdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Zrobiła tak bo była na kolcach :evil_lol:

Masz remont i nowe kafelki? Mam nadzieję, że [B]napiszesz o tym 10009 razy we wszystkich wątkach na dogo[/B]? Jest się czym chwalić przecie... I każdy musi o tym wiedzieć :eviltong:[/QUOTE]

tak tak tak! Taki mam właśnie plan. Osiągnę poziom mega zajebistości :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Zrobiła tak bo była na kolcach :evil_lol:

Masz remont i nowe kafelki? Mam nadzieję, że napiszesz o tym 10009 razy we wszystkich wątkach na dogo? Jest się czym chwalić przecie... I każdy musi o tym wiedzieć :eviltong:[/QUOTE]

No będzie pisać o tym! Ha i to mój pomysł! :loveu::evil_lol:
A Pola po prostu broniła mojego plecaczka dlatego szczekała :eviltong: Ale za to jak ładnie mnie witała jak wracałam :loveu: No mówie Wam ideał nie pies :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...