Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='Okamia']Moja babcia też narzeka po co mi te psy... ino kłopot i problem... Pół biedy, że nie wie że w przyszłości planuje rasowego kupić i po ile taki piesek chodzi bo już całkiem by mnie wzięła za debila :diabloti: A jak bym z psem na zagraniczną wystawe pojechała to już w ogóle :shake:[/QUOTE]

Ja to starą panną przez psy zostanę :diabloti:
Nic nie mówię o kosztach, bo by mnie wydziedziczyli hahah Jeszcze nie wiedzą, że wybieram się na Rumunię w październiku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.']Ja to starą panną przez psy zostanę :diabloti:
Nic nie mówię o kosztach, bo by mnie wydziedziczyli hahah Jeszcze nie wiedzą, że wybieram się na Rumunię w październiku :evil_lol:[/QUOTE]

Ja na szczęście mam TŻ ale to sie rodzą narzekania, że ślub by sie przydał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']po ślubie, beda dupę truć o dziecko, potem o drugie, albo o dom, albo o wiekszy dom. :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Okamia']no a jak... przecież, trzeba młodych pouczać na każdym kroku :diabloti:[/QUOTE]


Ostatnio dziadek zaczął do mnie gadać, że powinnam znaleźć jakąś poważniejsza pracę, bo w sklepie zoologicznym to nigdy nie zarobie na mieszkanie, a gdzieś muszę się już niedługo przecież wyprowadzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Ostatnio dziadek zaczął do mnie gadać, że powinnam znaleźć jakąś poważniejsza pracę, bo w sklepie zoologicznym to nigdy nie zarobie na mieszkanie, a gdzieś muszę się już niedługo przecież wyprowadzić :evil_lol:[/QUOTE]

Kochana rodzinka :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Kochana rodzinka :loveu::diabloti:[/QUOTE]

noo strasznie mnie kochają :loveu: ale powiedziałam, że się wyprowadzę wtedy jak dziadek kupi mi mieszkanie, więc póki co przestał komentować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']noo strasznie mnie kochają :loveu: ale powiedziałam, że się wyprowadzę wtedy jak dziadek kupi mi mieszkanie, więc póki co przestał komentować :evil_lol:[/QUOTE]

no moja rodzinka się pogodziła z faktem, że ze mną jest coś nie tak, wiec zyje nam się dobrze, bo daleko do siebie mamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Umarłam :diabloti: Siedzę z Kasią w parku, podchodzi jakiś koleś i pyta czy moze usiąść. Zgodziłyśmy się, przedstawił nam się itd.
Zaczął opowiadać o swoim życiu, ciepał durnymi, tępymi tekstami na podryw, padałam tam ze śmiechu.
Opowiadał o wszystkim, nawet o tym jak się onanizował :diabloti:
Ubaw z tego mam do teraz, skąd się biorą tacy ludzie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przeżywałem dziś szok kulturowy.:diabloti:Daaawno nie byłem na basenie i zapomniałem ,że ludzie mają 15cm włosy pod pachami(kobiety TEŻ) tudzież dywany wystające ze strojów kąpielowych ,opryszczone plecy i ogólnie obrzydzają mi życie.:diabloti:
A ty Naklej póki Chachul jest to dymajcie sobie na Aquadroma w Rudzie.:cool3:Bo jest mega :D i kilku towarów w waszym wieku też da się wyhaczyć.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...