Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']

Tessi i Tolo, miałas racje-poległam na watku mysliwskim :placz: Poziom dyskusji mnie wkurtentegował i dałam sobie spokoj. Poniosłam klęskę :shake:[/QUOTE]

i dobrze Ci tak:evil_lol:
obudziłaś bezag - to jak obudzić tego pająka z Tolkiena:diabloti:
jak on się tam zwał??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']
nie no, serio jak przeczytałam o tym, że kobieta uratowała wilczyce, a ta potem uratowała tą kobietę przed niedzwiedziem, to wymiękłam :evil_lol:[/QUOTE]

hę? zainteresowałaś mnie:evil_lol:
idę nadrobić zaległości - tylko muszę skoczyć po kabanosa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']hę? zainteresowałaś mnie:evil_lol:
idę nadrobić zaległości - tylko muszę skoczyć po kabanosa:diabloti:[/QUOTE]

[quote name='Aleks89']Ja chyba też poczytam.Wątek niedźwiedzia i wilka mnie zaintresował:evil_lol:[/QUOTE]

A czytajcie, czytajcie na zdrowie :diabloti:

a w ogóle to ja się pytam, co żeście zrobili z wiosną co? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wiosne mamy w serduszkach:diabloti:Mam ruje dosłownie:lol:[/QUOTE]

Motylki w brzuszku? :loveu:

Ja tymczasem jestem w trakcie bankrutowania poszło z dymem tyle kasiory w tym roku, że właśnie zaczynam "palić" tegoroczne wakacje :evil_lol:

Ja wiosennie to tylko zmieniłam se banerek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a u mnie ni wiosny ni rui tylko zatoki zawalone tak że nawet najostrzejszą zupą chińską z torebki nie idzie odlokować... wczoraj było co prawda 10 stopni, wywiozłam taczkę kup z ogrodu a dziś znowu śnieg leży na trawie:angryy: pieprzę taką wiosnę, chyba się zaopiekuję poduszkami i kołdrą niedługo - choć nie tak jak zboczuch myśli:eviltong:

bezag bez zmian - nabija sobie postów w swoim prywatnym wątku o niczym... najgorsze jest to, że jak się zarejetrowala w 2008, to teraz nie może miec mniej niż jakieś 15-17 lat a bredzi jak 12latka... świat schodzi na... cholera go wie na co już teraz... nie wchodze tam więcej, nie będe napędzać jej radosnej twórczości...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']a u mnie ni wiosny ni rui tylko zatoki zawalone tak że nawet najostrzejszą zupą chińską z torebki nie idzie odlokować... wczoraj było co prawda 10 stopni, wywiozłam taczkę kup z ogrodu a dziś znowu śnieg leży na trawie:angryy: pieprzę taką wiosnę, chyba się zaopiekuję poduszkami i kołdrą niedługo - choć nie tak jak zboczuch myśli:eviltong:

bezag bez zmian - nabija sobie postów w swoim prywatnym wątku o niczym... najgorsze jest to, że jak się zarejetrowala w 2008, to teraz nie może miec mniej niż jakieś 15-17 lat a bredzi jak 12latka... świat schodzi na... cholera go wie na co już teraz... nie wchodze tam więcej, nie będe napędzać jej radosnej twórczości...:mad:[/QUOTE]


w pracy to mamy ubaw wszyscy- od czasu do czasu podczytuje moim chłopakom co ciekawsze fragmenty- teraz jak jestem na L4 dostałam od nich prośbę o linka do wątku, bo im nudno :evil_lol:
także niech ona sobie tam tworzy, kiedyś dorośnie, pójdzie do pracy i się jej myslenie zmieni szybciuteńko. Ja w każdym razie w przypływie nudy sobie zaglądam chociaż obiecałam sobie ze juz wiecej nie bede pisać-zobaczymy jak długo wytrwam :diabloti:


edit

w formie liście to sobie bede musiała chyba na weekend zaaplikować, teściowe- jupi :multi:
a tymczasem trzeba było dokupić drwa i wyngla na opał z kasy "wakacyjnej" :shake:

Link to comment
Share on other sites

hmm... wystarczyło wejść w link pod postami bezag i oto tajemnica odryta, wpis z wakacji 2012:

[QUOTE][I]Jednakże jestem dość optymistycznie nastawiona do obecnych wakacji- dostałam się do liceum [/I][/QUOTE]

no to jeszcze trochę tego bredzenia przed Wami, bedzie co robić w pracy przez najbliższe 3 lata...
a swoją droga, całkiem ładna dziewczyna a taka głupia... aż się Olowi nie dziwię, jak teraz taka oferta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dajcie linka do tego wątku, chętnie się pośmieję ;)[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/81486-myślistwo-myśliwi-złe-czy-dobre/page38[/URL]

EDIT. historia o wilczycy i uratowaniu życia powaliła mnie na łopatki :evil_lol:

Edited by Rinuś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/81486-myślistwo-myśliwi-złe-czy-dobre/page38[/URL]

EDIT. historia o wilczycy i uratowaniu życia powaliła mnie na łopatki :evil_lol:[/QUOTE]
to jest jak ma jak miłość , klan , na wspólnej i moda na sukces w jednym odcinku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...