Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

[quote name='Rinuś']jaki owłosiony!!!!!!!!!! bleeee! :diabloti:


a to dlaczego bym chciała mieć kotecka :evil_lol:
[URL]http://demotywatory.pl/4074201/Ze-mna-sie-nie-zadziera[/URL][/QUOTE]

hahaha ale bachor dostał wpierdziel od kotecka , szkoda ze z wyższego nie spadł ...nienawidze bachorów które biją , takiego bym jak spartanie , ze skały :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']hahaha ale bachor dostał wpierdziel od kotecka , szkoda ze z wyższego nie spadł ...nienawidze bachorów które biją , takiego bym jak spartanie , ze skały :diabloti:[/QUOTE]

mam to samo, a kotecek dobrze oddał :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Proszę się od 16.25 w piątek do Niedzieli 11 rano modlić się do jezusków ,szatanów czy marchewki w co tam se wierzycie za powodzenie mojej randki:diabloti:[/QUOTE]

trudno , nie będę się móldać ....ja będę zaciskać kciukasy :)

Link to comment
Share on other sites

Psy już mają hercklekoty czy jak to tam się pisze na widok torby:diabloti:Nie powinienem mieć psów :shake:w ciągu 2miesięcy zostawiłem ich 2razy na tydzień i teraz na 3dni u dziadków:diabloti:Dziadek dostanie chyba zawału ,albo wrzodów na widok Lucasa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Psy już mają hercklekoty czy jak to tam się pisze na widok torby:diabloti:[/QUOTE]

hę? to już Wawa na prowincję nie przyjeżdża?

a modlić się nie będę - mój Bóg nie słucha pedałów:eviltong: mogę się napić co najwyżej... za pomyślność:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']hę? to już Wawa na prowincję nie przyjeżdża?

a modlić się nie będę - mój Bóg nie słucha pedałów:eviltong: mogę się napić co najwyżej... za pomyślność:diabloti:[/QUOTE]

Masz jakiegoś boga?:shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No właśnie żartuje :diabloti:Kij z kundlami:evil_lol:Za darmo były:lol:[/QUOTE]

Jak się zużyją to bendom nowe :diabloti:

Tessi i Tolo, miałas racje-poległam na watku mysliwskim :placz: Poziom dyskusji mnie wkurtentegował i dałam sobie spokoj. Poniosłam klęskę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Masz jakiegoś boga?:shake::diabloti:[/QUOTE]

czasem mam a czasem nie mam... nie zadawaj mi takich pytań na trzeźwo... na pewno nie jest nim marchewka, bliżej mu do archetypu heteroseksualnego mędrca z brodą:p w każdym razie nie modlę się do niego nawet w swojej intencji, a co dopiero w Twojej...:eviltong: nie oznacza to, nie życzę powodzenia w weekend - po prostu nie mieszajmy pojęć... ot, jestem konserwatywna momentami:-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...