Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla']hmm...to ja nie wiedziałam że ktoś nas podkablował xD[/QUOTE]

[quote name='Aleks89']A kto to był?Bo ja też myślałem ,że ona sama nas znalazła.[/QUOTE]

mi się wydaje ze jednak ktoś jej pomógł , ktoś kto mało tam pisał ....bo raczej sama nie mogła skoro Olek zatwierdzał rejestracje

Link to comment
Share on other sites

Ale to dziiiiwne, jeżeli jest forum na którym piszecie sobie bóg wie co i jest w jakimś stopniu zablokowane (było widoczne dla gości?) to raczej jeżeli nikt z użytkowników was nie podkablował to trochu dziwne -.- ale konfidenci są wszędzie :shake:

Doglov - ja tam wolę na biurku :evil_lol: pod to zbyt ekstremalnie i siniaków się można nabawić jak dżonkwila ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ale to dziiiiwne, jeżeli jest forum na którym piszecie sobie bóg wie co i jest w jakimś stopniu zablokowane (było widoczne dla gości?) to raczej jeżeli nikt z użytkowników was nie podkablował to trochu dziwne -.- ale konfidenci są wszędzie :shake:

[B]Doglov - ja tam wolę na biurku :evil_lol: pod to zbyt ekstremalnie i siniaków się można nabawić jak dżonkwila[/B] ;)[/QUOTE]

Tylko pamiętajcie dziewczyny , żeby włosy związywać, bo okazuje się, że moga być niebezpieczne dla kochanka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Opowiedz nam o tym :diabloti: bo ja jeszcze młoda niedoświadczona :evil_lol:[/QUOTE]

Nie trzeba brać głębokich oddechów, bo można wciungnąć czyjeś włosy i się nimi prawie udławić :evil_lol: (oczywiście mowa o długich włosach, na głowie dla jasności:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ziele77 - Proszę ,żebyś wiedziała kogo unikać :)

[URL]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229817_261588837295396_1972747524_n.jpg[/URL] :diabloti:Diabeł we własnej osobie[/QUOTE]
O Chryste! Przestraszyłam się i te oczoszparki o nieodgadnionym wyrazie :look3: Teraz to ja nie wiem co bym zrobiła, chyba nogi za pas a po drodze rzut pawiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak swoją drogą to trzeba być debilem i psychopatą żeby się zmuszać do czegoś co nas obrzydza.
Mnie na przykład obrzydza goownoo pływające w kiblu, więc nie wsadzam ręki do sedesu, żeby się jeszcze bardziej frustrować.
Szkoda, że nie wszyscy są tacy wspaniałomyślni, jak ja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']O Chryste! Przestraszyłam się i te oczoszparki o nieodgadnionym wyrazie :look3: Teraz to ja nie wiem co bym zrobiła, chyba nogi za pas a po drodze rzut pawiem :eviltong:[/QUOTE]

No mam nadzieję tylko, że nie bedziesz akurat przebiegała obok mnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Tak swoją drogą to trzeba być debilem i psychopatą żeby się zmuszać do czegoś co nas obrzydza.
Mnie na przykład obrzydza goownoo pływające w kiblu, więc nie wsadzam ręki do sedesu, żeby się jeszcze bardziej frustrować.
Szkoda, że nie wszyscy są tacy wspaniałomyślni, jak ja :loveu:[/QUOTE]

Może niektórzy lubią walczyć z własnym obrzydzeniem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']..a tak w ogóle to wielkie oko ziela patrzy i zaraz doniesie do odpowiednich organów zaradczych.. o i się skończą rynsztokowe pogaduszki..[/QUOTE]
A na tym zdjęciu w avatarze, to jak się domyślam po wypowiedziach Ty z psiakami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...