Jump to content
Dogomania

MOJRA CZYLI SŁODKA BUŁKA - ułożona przyjazna amstafka ZNALAZŁA DOM!:)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety to nie jest dom dla Mojry ani chyba dla żadnego innego psa... Przede wszystkim brak warunków.
Dziękuję serdecznie doddy za wykonanie wizyty :)

Szukamy dalej, gdzieś na pewno jest ten wymarzony domek dla naszej bułeczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']No niestety to nie jest dom dla Mojry ani chyba dla żadnego innego psa... Przede wszystkim brak warunków.
Dziękuję serdecznie doddy za wykonanie wizyty :)

Szukamy dalej, gdzieś na pewno jest ten wymarzony domek dla naszej bułeczki.[/QUOTE]
Szkoda!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dostałam pięknego maila w sprawie Mojry... aż się boję, bo to za pięknie brzmi... wymarzony dom dla suni.
Czy znacie kogoś z Włodawy, kto mógłby pójść na wizytę??[/QUOTE]
Patrzyłam na mapę najbliżej mają cioteczki z Białej Podlaskiej około 75 km.Napiszę na ich wątku może znają kogoś bliżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']No niestety to nie jest dom dla Mojry ani chyba dla żadnego innego psa... Przede wszystkim brak warunków.
Dziękuję serdecznie doddy za wykonanie wizyty :)

Szukamy dalej, gdzieś na pewno jest ten wymarzony domek dla naszej bułeczki.[/QUOTE]
Ja tez dziękuję doddy za wizytę:)
Szukamy dalej.
Zaraz napiszę na zamojskim o poszukiwaniu kogoś z Włodawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dostałam pięknego maila w sprawie Mojry... aż się boję, bo to za pięknie brzmi... wymarzony dom dla suni.
Czy znacie kogoś z Włodawy, kto mógłby pójść na wizytę??[/QUOTE]

Zadzwoniłam do chłopaka (19 lat) no i jest trochę niejasnych spraw ...

Przed chwilą zadzwoniła kobieta w Warszawy - mam adres (Wola).
Doddy - to daleko od Ciebie?
Przyznam się, ze byłabym spokojna o Mojrę, gdybyś to Ty tam podjechała...

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

No i mail był piękny - tak jak przeczuwałam: za piękny. W ciągu jednego dnia padło trzy różne warianty warunków w jakie trafi Mojra i rozbieżne informacje co do tego co się stało z poprzednimi psami i gdzie mieszkały... Jak dla mnie ten DS nadaje się na CK i zaraz tam go umieszczę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Błagam, tylko nie wysyłajcie nas na wizyty do domów, które już w samej rozmowie są totalnie beznadziejne. Szkoda nam czasu na takie wizyty jak ostatnio.[/QUOTE]
Mam nadzieję,że tym razem się uda!

Link to comment
Share on other sites

Też trzymam kciuki... nadal jestem w szoku po wczorajszych rozmowach z Włodawą...
Mojra coś ciężko oddycha jak choćby trochę pobiega. Obawiam się, że może to być serducho... poproszę weta przy okazji, aby ją osłuchał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Też trzymam kciuki... nadal jestem w szoku po wczorajszych rozmowach z Włodawą...
Mojra coś ciężko oddycha jak choćby trochę pobiega. Obawiam się, że może to być serducho... poproszę weta przy okazji, aby ją osłuchał.[/QUOTE]
Ja również jestem w szoku.
Najbardziej martwi fakt, ze prawdopodobnie i tak jakaś psina do nich trafi:(

[quote name='doddy']Błagam, tylko nie wysyłajcie nas na wizyty do domów, które już w samej rozmowie są totalnie beznadziejne. Szkoda nam czasu na takie wizyty jak ostatnio.[/QUOTE]
Staram się juz na poczatku eliminowac takie beznadziejne domy, ale w tym przypadku facet opowiedział o swoim doświadczeniu z ta rasą, b. dobrych warunkach, deklarował duzo spacerów z Mojrą, bo ma nienormowany czas pracy...
Dobrze, ze wizyta daje szansę zweryfikwoać takie bajki...

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...