Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Powaznie myslisz o tej budzie ? A co na to własciciele posesji i sąsiedzi ? Bo pomysł sam w sobie nie jest zły.[/QUOTE]

jeszcze mam jeden pomysł. Napiszę Wam. Ale jak żaden nie wypali, to co mam zrobić? Żeby przynajmniej miała schronienie przed zimnem i jedzenie

Link to comment
Share on other sites

Po odnalezieniu Dropsa ja uwierzę w każdą rzecz, nawet najbardziej niemożliwą :)

Tu wiadomo gdzie pies jest, tylko tyle że do człowieka nie podejdzie, trzeba palmerem potraktować, bo tak dużej "klatki łapki" chyba nie produkują.
Cały czas trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, chodzi o to, ze po strzale lek działa do 15 minut. A przez te 15 minut pies może daleko uciec. Przesunęliśmy miskę pod okna. Brama była otwarta minimalnie. Jak podeszła do miski, to Pan nacisnął zamykanie bramy, ale czujna Gruzja, zdążyła uciec, przez zamykającą się (niestety bardzo wolno bramę).

Edited by Zofija
Link to comment
Share on other sites

Pan poprosił tych ludzi, zeby miskę stawiali dalej i dalej , a otwór coraz węższy. Jak to już mówiłam. Ale nie robili tak. On im wytłumaczył, ze to jedyna opcja. Że nie da rady inaczej. Powiedzieli, że tak będą robić. I jak się ją zamknie to wtedy zadzwonić do niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Po odnalezieniu Dropsa ja uwierzę w każdą rzecz, nawet najbardziej niemożliwą :)

Tu wiadomo gdzie pies jest, tylko tyle że do człowieka nie podejdzie, trzeba palmerem potraktować, bo tak dużej "klatki łapki" chyba nie produkują.
Cały czas trzymam kciuki.[/QUOTE]

sosnowiecki schron ma ogromną klatkę łapkę którą kiedyś chcieli mi wypożyczyc...do mnie do auta za nic w świecie się nie zmieściła ale czy Gruzja wejdzie do takiej klatki ?? :roll: obawiam sie że marne szanse :( jest zbyt czujna.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś musiałby zastawić ten otwór jak ona wejdzie na posesję. Musiałby czekać na zewnątrz ogrodzenia.
Na pewno w końcu się uda.Dobrze ,że ludzie są życzliwi i chcą pomóc.Może ich jakoś zmotywować do dalszej współpracy.Chociażby jakąś bombonierką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']sosnowiecki schron ma ogromną klatkę łapkę którą kiedyś chcieli mi wypożyczyc...do mnie do auta za nic w świecie się nie zmieściła ale czy Gruzja wejdzie do takiej klatki ?? :roll: obawiam sie że marne szanse :( jest zbyt czujna.[/QUOTE]

Martika -masz rację-nie wejdzie. Ten pies jest tak CZUJNY. Ona ze wszystkimi zwierzakami żyje, jak widać , w świetnych relacjach. Tylko nie człowiek... Ja naprawdę zastanawiam się, czy to nie był dziki pies. Moi serdeczni znajomi mają przygarniętego też dzikiego psa. Oswajali go 4 miesiące, jak chodził do nich na działkę jeść. A i tak go nigdy nie dotkneli. Później podano mu sedanin i mały zjadł. Po tym złapał go pracownik schroniska. W domu oswajali go chyba rok. Ale dopiero po 3 latach można mówić ,ze jest w miarę normalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ktoś musiałby zastawić ten otwór jak ona wejdzie na posesję. Musiałby czekać na zewnątrz ogrodzenia.
Na pewno w końcu się uda.Dobrze ,że ludzie są życzliwi i chcą pomóc.Może ich jakoś zmotywować do dalszej współpracy.Chociażby jakąś bombonierką.[/QUOTE]

To są. zę tak powiem ludzie zamożni. Ja już im zawiozłam. Moim zdaniem ona wyczuje osobę czekającą na zewnątrz. Trzeba ja widzieć jak ona się skrada i jak reaguje na najmniejszy ruch, odgłos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Martika -masz rację-nie wejdzie. Ten pies jest tak CZUJNY. Ona ze wszystkimi zwierzakami żyje, jak widać , w świetnych relacjach. Tylko nie człowiek... Ja naprawdę zastanawiam się, czy to nie był dziki pies. Moi serdeczni znajomi mają przygarniętego też dzikiego psa. Oswajali go 4 miesiące, jak chodził do nich na działkę jeść. A i tak go nigdy nie dotkneli. Później podano mu sedanin i mały zjadł. Po tym złapał go pracownik schroniska. W domu oswajali go chyba rok. Ale dopiero po 3 latach można mówić ,ze jest w miarę normalnie[/QUOTE]

z pewnością albo dziki albo tak strasznie skrzywdzony przez człowieka że za nic w świecie nie chce mu zaufac :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Myślę jeszcze o tym sedaninie. Ale to trzeba by było mieć latarki na głowach, zeby ją potem w lesie/polach znaleźć jak ją i czy ją zmoży. Jak zapodaliśmy sedanin bernardynowi-zgodnie z jego masą to zadziałał po 2 h[/QUOTE]

To podaj rano. I wypożycz psa tropiącego.
Może Gruzja to autystyk w psim ciele?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']To podaj rano. I wypożycz psa tropiącego.
Może Gruzja to autystyk w psim ciele?[/QUOTE]
Gruzja rano nie przychodzi. Tam są kamery. Gruzja przychodzi między 21:30 a 01:00 nad ranem. Moim zdaniem bardziej dzika. Zresztą nie wiem i chyba zaryzykuję. Skąd wziąć psa tropiącego?????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Ale moze jednak ten sedanin-ona jest wycieńczona. Moze zadziała szybko..[/QUOTE]

A dlaczego ona jest wycieńczona? przecież nie głoduje.
Pokadź w takim razie ludziom ,że tyle osób kibicuje im i Gruzji, tyle osób czeka na szczęśliwe zakończenie i będzie im bardzo wdzięcznych za pomoc.
A jak po Sedalinie ucieknie i nie złapiecie jej?
Myślę ,że trzeba dać jej jeszcze trochę czasu i w końcu zaufa i da się złapać.Dobrze ,że się trzyma miejsca.Ciekawe gdzie nocuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A dlaczego ona jest wycieńczona? przecież nie głoduje.
Pokadź w takim razie ludziom ,że tyle osób kibicuje im i Gruzji, tyle osób czeka na szczęśliwe zakończenie i będzie im bardzo wdzięcznych za pomoc.
A jak po Sedalinie ucieknie i nie złapiecie jej?
Myślę ,że trzeba dać jej jeszcze trochę czasu i w końcu zaufa i da się złapać.Dobrze ,że się trzyma miejsca.Ciekawe gdzie nocuje.[/QUOTE]

tak mi się wydaje, ze jest. Może się mylę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...