Jump to content
Dogomania

Selena, Myszka i Czarny - przeżyli horror, teraz szukają domków! KORNEL ADOPTOWANY


wollygator

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wegielkowa']Przywlokłam się za Wejmą.
Trzymam kciuki i będę zaglądać.[/QUOTE]

[quote name='Agata P']I ja przyszłam za Wejmą
brak słów :-(...........

właśnie ,zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się gdzie byli sąsiedzi ,znajomi,rodzina.....
bo nigdy nie uwierzę w to ,że nikt tego bestialstwa nie widział
Właścicielka nie ma uczuć ,ona już po prostu mózgu nie ma (zeżarta kora mózgowa przez alkohol,a to co zostało jest zaprogramowane tylko na jedno -napić się)
Dlatego Ci ,którzy widzieli/wiedzieli są tak samo winni ,a może nawet bardziej winni od niej.........

Psiaczkom dużo zdrowia i siły życzę ,mam nadzieję że się z tego podniosą i znajdą cudowne domy.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny,że się za mną szwendacie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IT2VCYPNHtg/UARX7a8BwyI/AAAAAAAACHc/BURgBoAS2-M/s172/698c6a304a4d53cba2985bc.gif[/IMG]

A co do otoczenia to coś mi się wydaje,że tam gdzie mieszka, nie wiele osób określiło by to bestialstwem niestety- ot chude pieski,może chore.....
Na szczęście znalazł się jednak ktoś nie patrzący przez pryzmat alkoholu

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=#0000cd]Odwiedzam bidy, i spieszę donieść, ze na moim bazarku dla nich jest już [/COLOR][U][COLOR=#ff0000]115 zł[/COLOR][/U][COLOR=#0000cd] !

Jeśli możecie, to podrzućcie raz po raz, by nie spadł za daleko![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Właśnie zakładałam mu wątek. Sprawa jest nagłaśniania. Trzeba ściągnąć bullowate ciotki może coś pomogą .

W dniu, w którym trafił:

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1037/72221959.jpg[/IMG]

[IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9228/40221533.jpg[/IMG]

Przed chwilką u niego byłam i stał o własnych siłach...[/QUOTE]

makabra do takiego stanu doprowadzic psa. czy byli wlasciciele chcieli aby on byl podobny do harta czy co?
jest mozliwosc scigania ich za takie postepowanie, czy debranie rozna sie umozeniu stprawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']....kochani przedłużcie wydarzenie na FB[/QUOTE]

będzie przedłużany co dziennie :)
mam nadzieję że się tak da :)

[quote name='Weimaromaniaczka']Zaglądam do chudziaczków, na FB już udostępnione.[/QUOTE]

Dziekujemy! :)

[quote name='ClaudiaAnna']:shake: i co teraz... wiecie coś może w jakim są stanie ?[/QUOTE]
[quote name='MALWA']Też zastanawiam się co z psiakami, jak ich stan? Moze warto wrzucić na 1 stronkę link do bazarku i link do wydarzenia na FB?[/QUOTE]
[quote name='_Niva_']Zaglądamy i czekamy na informacje o stanie zdrowia psiaków.[/QUOTE]
[quote name='doddy']Jak Kornel dzisiaj się czuje? Badania coś wykazały?[/QUOTE]

Selena jest w dobrym stanie, Kornel coraz dłużej utrzymuje się na nogach. Apetyt ma nadal, suchej karmy jeść nie może, wcina specjalnie dla niego kupowaną puszkę. Dzięki WASZEJ POMOCY, za co bardzo dziękujemy, specjalnej karmy dla niego i Seleny nie zabraknie :)
Dziś miał pobieraną krew i z badań wyszło jakieś zapalenie, ale nie znam szczegółów bo dowiedziałam się tego pocztą pantoflową, nie widziałam się z lekarzem.

Kornel jest TWARDZIELEM!!! POWINNO być lepiej - WIERZĘ W NIEGO I JEGO SIŁĘ WALKI.
Wyniesiony Kornel na dwór robi siusiu na stojąco, po trzech/pięciu minutach robi kupkę (taką wyglądającą na zdrową) na stojąco, postoi w miejscu kilka minut (wcześniej nie miał na to siły jak widać było na filmiku), interesuje się zapachami, przy poznaniu z nowym psiakiem radośnie macha ogonkiem...

Link do bazarku i FB wstawiony - dzięki :)

[quote name='Beat2010']udostępniłam na fb[/QUOTE]

Dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie rano zaksięgowanych wpłat, DZIĘKUJEMY BARDZO ZA WASZĄ POMOC!!!

100zł Dorota G.
20zł Ewelina M.
20zł Paulina T.
20zł Agnieszka K.O.
20zł Albert G.
25zł - z deklaracji na DOGO - pinkmoon
20zł Magdalena G.
15zł Anna P.
100zł Małgorzata G.
100zł Katarzyna K.
14zł Justyna M.
40zł Justyna R.
30zł Aleksandra B.
20zł Robert K.
50zł Monika K.
30zł Nina O.
10zł Małgorzata S.
15,51zł Alicja D.
50zł Małgorzata K.
20zł Katarzyna G.
10zł Sara M.
50zł Wiesław L.
35zł Anita Z.
10zł Agnieszka W.
71zł Marta W-S
30zł Paulina P
100zł Janusz M.
30zł Janusz M.
300zł z deklaracji na Dogo - aida
40zł Sebastian S.
30zł Janusz M.

Proszę sprawdźcie czy kogoś przypadkiem nie pominęłam... :)
Pozostałych deklaracji z DOGO po kwotach nie wiem jak podpisać :)

Link to comment
Share on other sites

Super, że ludzie tak zareagowali na apel i udało się zebrać tyle pieniążków dla psinek na karmy, bo wiadomo, że muszą jeść tylko bardzo dobre, specjalistyczne. Dobrze, że niektórzy nie potrafili przejść obok nich obojętnie :)

Jak zobaczyłam ten filmik, to myślałam, że mi serce pęknie- Kornelek taki wychudzony, ledwo stoi na łapkach, a i tak macha ogonkiem :( Zwierzaki co by im się nie zrobiło będą kochać do końca... :(

Link to comment
Share on other sites

Co do DT: Podjęliśmy decyzję, że Kornel pojedzie do Fundacji AST, która od razu zainteresowała się sprawą i deklarowała pomoc. Taka była nasza decyzja, Karolcia się jutro skontaktuje z nimi i dogada szczegóły.

Dzieciaki miały dzisiaj badaną krew, dobrze nie jest, ale będziemy o nie walczyć.
Dziękujemy za wszystkie wpłaty, widzę, że co chwilę wpływa kasa, postaramy się na bieżąco uzupełniać dane.
Uwierzcie, że mamy kupę roboty i nie mamy za dużo czasu, aby tu wejść i przekazać wam wieści, pomarudzić na bezduszność ludzką itp, ciągle są telefony (głównie w sprawie Kornela), wywiady, maile, zapytania. Cieszymy się, że ludzie nie są obojętni na cierpienie zwierząt i pomagają nam rozgłosić sprawę.

Co do właścicielki - na pewno nie ujdzie jej to na sucho, z tego co się dowiedzieliśmy od Straży Miejskiej ta kobieta trzymała je tylko w domu, w ogóle nie wychodziły na zewnątrz dlatego nikt nie reagował z sąsiadów. Po prostu nikt ich nie widział, a kobieta straciła kontakt z rzeczywistością...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaromaniaczka']Nie ma innej opcji!!! Musi być lepiej i będzie!![/QUOTE]
Przyszłam tu za banerkiem tej cioteczki :) Wielkość przyciąga wzrok.

Że też ziemia nosi takie bestie! Czym im te psiaki zawiniły, że tak je męczyli ...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wollygator']Rozliczenie rano zaksięgowanych wpłat, DZIĘKUJEMY BARDZO ZA WASZĄ POMOC!!!

100zł Dorota G.
20zł Ewelina M.
20zł Paulina T.
20zł Agnieszka K.O.
20zł Albert G.
25zł - z deklaracji na DOGO - pinkmoon
20zł Magdalena G.
15zł Anna P.
100zł Małgorzata G.
100zł Katarzyna K.
14zł Justyna M.
40zł Justyna R.
30zł Aleksandra B.
20zł Robert K.
50zł Monika K.
30zł Nina O.
10zł Małgorzata S.
15,51zł Alicja D.
50zł Małgorzata K.
20zł Katarzyna G.
10zł Sara M.
50zł Wiesław L.
35zł Anita Z.
10zł Agnieszka W.
71zł Marta W-S
30zł Paulina P
100zł Janusz M.
30zł Janusz M.
300zł z deklaracji na Dogo - aida
40zł Sebastian S.
30zł Janusz M.

Proszę sprawdźcie czy kogoś przypadkiem nie pominęłam... :)
Pozostałych deklaracji z DOGO po kwotach nie wiem jak podpisać :)[/QUOTE]


Ludzie z dogo zwykle wpisuję swój nick, np. 20 zł od MALWA, i wtedy wiadomo ile ta osoba z dogo zapłaciła.


[quote name='_Niva_']No na FB widziałam że ktoś się oferował, i u nas mógłby zostać bezterminowo ale cierpliwie czekamy, aż sytuacja się trochę wyjaśni.[/QUOTE]

Aż ciśnie mi się na usta, aby zapytać: może warto skorzystać?

Taka propozycja nie trafia się dwa razy.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']przeczytałam na fb, że Kornel jedzie do Fundacji AST :)
czy nie lepiej byłoby go umieścić w jakimś DT, gdzie byłby jedynym psem? Ktoś tam zgłaszał chęć wzięcia Kornela...[/QUOTE]

myślę, że mały pojedzie do dt - Doddy pisała przecież, że coś kombinuje;) co nie przeszkadza, żeby ew. Niva_ skontaktowala się z Doddy już na miejscu w W-wie:) przecież dt nigdy za wiele;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']myślę, że mały pojedzie do dt - Doddy pisała przecież, że coś kombinuje;) co nie przeszkadza, żeby ew. Niva_ skontaktowala się z Doddy już na miejscu w W-wie:) przecież dt nigdy za wiele;)[/QUOTE]
Nie no nie ma sprawy :) Ja rozumiem że fundacja woli takiego psiaka dać pod opiekę ludziskom, których zna i którym wie, że może zaufać zarówno w sprawie dobrej opieki jak i w sprawie rozliczenia funduszy - to jest normalne. Ja wiem, że na Dogo nikt mnie za bardzo nie zna. Ale najważniejsze żeby psiak był pod dobrą opieką i jeśli taką dostanie od fundacji - w co nie wątpię :) - to do tymczasowania jest milion psiaków, które potrzebują swojego miejsca i pomocy i na pewno spróbujemy któremuś pomóc. Po prostu zaoferowałam się 'w razie czego' - gdyby innych opcji nie było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...