Jump to content
Dogomania

Szkielet szczeniaka – Polcia ma juz dom - zamieszkała w Tychach:)


Tola

Recommended Posts

[quote name='Tola']Byłam dzisiaj u Polci, zawiozłam kolejną porcę jedzonka. Nie widziałam suni 2 tyg i zmiana jest ogromna - Polcia urosła i przytyła!.

I z p. Marylką

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg404/scaled.php?server=404&filename=p1120788.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE]
A jakie ma zalotne uszko!!

Edited by zadra
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Czy wizyta się odbyła? Czekamy na info...[/QUOTE]

Tak - juz po wizycie, opinia o domku pozytywna:)
[B]Bardzo dziękuję utan77 za wizytę[/B]:)
Przyszli Państwo Poli to młode małzeństwo, na razie bezdzietne. Mieszkaja w domku ( najmowanym , właściciel zgadza się na zwierzaki), pracują ( obecnie mają urlop ), sporo wyjeżdżają (rodzice, wczasy); wszedzie mają zabierać Polę. Dom jest połozony w fajnym miejscu, obok las. W domu są juz zwierzęta - kot, królik, u rodziców jest przygarnięta ze schroniska suczka.
Utan pisała, ze zadawli sporo pytań - jak nauczyc szzeniaka zostawac samemu w domu, o karmieniu, jak się zachować zaraz po pojawieniu się psa w domu. Wiedzą o sterylce , już sie dowiadywali, ile kosztuje w Tychach, mają być być w kontakcie ze mna i utan.
Ludzie chcieli adoptować starszą suczkę z DT z Tych, ale suczka nie tolerowała innych zwierząt; mam zdjecia tej suczki. Byli rówi\nież w schronisku w Tychach, ale przy takiej ilości innych zwierząt odradzono im adopcję dorosłej suczki.
No i trafili na ogłoszenie Poli...




[quote name='kaja555']Hej, już czyszczę skrzynkę, ale chyba już macie kogoś w zastępstwie?[/QUOTE]
Dzięki, ze zajrzałaś - wygląda na to, ze po Misi, dla której robiłas wizytę (nie mogę znaleźć wątku suni) - w Tychach zamieszka Pola:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Bardzo chciałabym, aby Poli się udało ! Wciąż trzymam kciuki ![/QUOTE]

Ja też bardzo chcialabym, aby sunia była szczęsliwa.
Staram się na razie nie myśleć o rozstaniu, bo samo mi się płacze.
A jeszcze dzisiaj ten powrót Lizki z adopcji:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Ja też bardzo chcialabym, aby sunia była szczęsliwa.
Staram się na razie nie myśleć o rozstaniu, bo samo mi się płacze.
A jeszcze dzisiaj ten powrót Lizki z adopcji:placz:[/QUOTE]
Ja na razie nie mogę przestać myśleć o Lizce:shake:. Co ta biedna psina teraz czuje, jak bardzo musi być zawiedziona...
Oby tylko podobny los nie spotkał Poli, bo do domu będzie daleko...

Link to comment
Share on other sites

Tola chciała żebym cos napisała o chętnych na Polcię , ale w zaadzie napisała juz wszystko co opisałam jej na PW ;)
Moge tylko dodac , że wywarli na mie pozytywne zwrażenie i z pewnością są to osoby, które koachją i troszcza się o swoje zwierzaki. Nie chcą psa do bdy - to ma byc psiak do towarzystwa, bo do takiego Pani jest przyzwyczajona ze swojego domu. Pola będzie przebywać na dworze tylko wtedy, kiedy będą tam oni ... m.in. za względu na fakt, że dzielą posesję z właścicielami oraz inną rodzina najemca mieszkanie w domku ( domek jednorodzinny, przystosowany pod najem )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='utan77']Tola chciała żebym cos napisała o chętnych na Polcię , ale w zaadzie napisała juz wszystko co opisałam jej na PW ;)
Moge tylko dodac , że wywarli na mie pozytywne zwrażenie i z pewnością są to osoby, które koachją i troszcza się o swoje zwierzaki. Nie chcą psa do bdy - to ma byc psiak do towarzystwa, bo do takiego Pani jest przyzwyczajona ze swojego domu. Pola będzie przebywać na dworze tylko wtedy, kiedy będą tam oni ... m.in. za względu na fakt, że dzielą posesję z właścicielami oraz inną rodzina najemca mieszkanie w domku ( domek jednorodzinny, przystosowany pod najem )[/QUOTE]
Teoretycznie dobrze to wygląda, choć jak zawsze trochę się boję tych pierwszych dni, tygodni w nowym miejscu. Miejmy jednak nadzieję, ze Pola będzie tam szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla małej Lizki z padaczką - wróciła zadopcji:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230676-Serduszka-na-malą-Lizę-z-padaczką-do-28-08-do-22-00?p=19513984#post19513984[/URL]
Bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Doszła wpłata z allegro - Paulina h - 6 zł
Bardzo dziękujemy!
Jak wpłyną pieniądze z bazarku - podsumuje wszystkie wpłaty i zrobię rozliczenie.
Umówiłam się z domkiem Poli, że pomożemy w sterylizacji, ale to dopiero za jakies 2 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tolu, czy jest jakiś transport dla Poli? Jeżeli nie, to może wrzucić info na wątek transportowy?[/QUOTE]
Mam transport - Pola prawdopodobnie w poniedziałek pojedzie do Krakowa; państwo juz wiedzą i wyjadą po sunię.
Jak ten transport nie wyjdzie - będziemy dopiero szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Będzie miał niespodziankę:diabloti:![/QUOTE]

Oj tak;)
Dzwoniła przyszła Pańcia Poli; wypytywała o ulubione jedzonko Poli, wielkość obrózki, ulubione zabawki.
A mnie ściska się serce, ze juz niedlugo nie zobaczę Poli:-(
Ale chodzi przede wszystkim o to, zeby miała swój dom i swoja rodzinę, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...