Jump to content
Dogomania

Niemcy


blaira

Recommended Posts

nie moge znalezc zadnej konkternej odpowiedzi , dlatego postanowilam napisac posta (prosze nie bic :lol: )
Zamierzam wyjechac do niemiec z dwoma psami 1 suka nierasowa ale z wygladu przypomina amstaffa ma 4 lata szczepiona czip ale brak paszportu za to niemiecka ksiazeczka zdrowia a drugi to bedzie maluch 2 miesieczny rasy sbt jedynie narazie ze szczepieniami podstawowymi ale brak wscieklisny.
Jak to jest co mi potrzeba? przeciersz malucha nie zaszczepie na wscieklizne skoro dopiero wczoraj mial podana pierwsza serie szczepien.
Czy moze mnie ktso uswiadomisc. Dodam ze maluch bedzie mial ksiazeczke zdrowia polska i tatuaz , czipa nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Blaira[/b]
Na 100% oba psy musza miec paszporty. Do paszportow wpisuje sie szczepienia na wscieklizne (w dodatku musi to zrobic wet szczepiacy psa).
Jesli chodzi o szczeniaka to nie wiem co z tym brakiem szczepienia...
Niech sie wypowie ktosik kto wie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja tez tak rezerwowalam i bylo ok. A nawet taniej bo specjalne znizki mieli w internecie na wybrane hotele.
Z reguly zadaja nr karty kred. i jezeli nie przyjedziesz w zarezerwowanym terminie to obciazaja cie kosztami za 1 noc.
Ja nr karty nigdy nie podaje online tylko faxem albo telefonicznie.

A placilam dopiero w hotelu na koniec pobytu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystko się udało.
Rezerwowałam hotel w Dortmundzie po przez stronę
[url]www.dortmund.de[/url]

podawałam również nr kart kredytowej.

Wszytko było jak w najlepszym porządku. Hotel był na swoim miejscu, pokuj czekał, płaciłam na miejscu zgodnie z cena na potwierdzeniu rezerwacji.
POLECAM !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Przeczytałam całe to forum i nie powiem, wiele się dowiedziałam, ale strach we mnie pozostał. Bierzemy naszą Sabcię z Polski do Niemiec, na razie tylko na wakacje i cały czas dręczy mnie niepokój. Jak to naprawdę wygląda na granicy?? Jak zobaczą z tyłu w kombiku groźną twarz :evil_lol: naszego dobcia, to mogą się do czegoś doczepić??? Bo jednak wracać 300 km spod granicy mi się nie uśmiecha... Paszport już (chyba) ma, szczepiona regularnie. Kto ma doświadczenia w przekraczaniu granicy, najlepiej z wiekszymi psami?? Boję się tego wyjazdu, a to już (z psem lub bez, ale wolałabym z psem:) w poniedziałek.
Poratujcie mnie!!! Odpiszcie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem doskonale, tez tak miałam:evil_lol: ale naprawde wszystko było miło i grzecznie, lepiej nawet niż po naszej stronie:cool1:albo tak mi sie wydaje bo ja Niemców kocham:loveu::eviltong:

w każdym razie będzie dobrze, kciuki trzymam:p
//zresztą jak widze już i miasto w profilu niemieckie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...