Jump to content
Dogomania

Niemcy


blaira

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja niestety:) mieszkam w Niemczech i czasem nawet jezdze do Polski ostatnio tylko jakos rzadziej:)
przy okazji sa moze na dogomanii jakies ludki mieszkajace w poblizu Darmstadt, Roßdorf, Dieburg???? albo dalej albo blizej?? chetnie bym poznala:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Moderna']My jesteśmy z Wolfsburga, okolice Hannoveru :)

Czy jest ktoś z tego regionu Niemiec? ;)[/quote]


Witam ,ja rowniez z Wolfsburga jestem (Reislingen):multi: . No prosze i jaki ten swiat maly :lol:.

[B]Blaira[/B] ja jezdze do Polski - roznie ,bywa ze czasami raz w miesiacu a czasami raz na 3-4 mies. O co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Payton']Witam ,ja rowniez z Wolfsburga jestem (Reislingen):multi: . No prosze i jaki ten swiat maly :lol:.
[/quote]

Super ! :)
Ja mieszkam na Teichbreite .. a Reislingen muszę dopiero na mapie znalezc, niestety nie znam tych okolic.
Moze kiedyś uda sie zorganizować wspólny spacer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moderna']Super ! :)
Ja mieszkam na Teichbreite .. a Reislingen muszę dopiero na mapie znalezc, niestety nie znam tych okolic.
Moze kiedyś uda sie zorganizować wspólny spacer :)[/quote]

Aaa Teichbreite, malo tam bywam ale znam, zapraszam do nas na spacerek mamy tu psi raj :lol:. Reislingen Süd-west to ta nowa dzielnica zaraz przy rondzie (w kierunku Tejo, Real)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Payton']Aaa Teichbreite, malo tam bywam ale znam, zapraszam do nas na spacerek mamy tu psi raj :lol:. Reislingen Süd-west to ta nowa dzielnica zaraz przy rondzie (w kierunku Tejo, Real)[/quote]

Czy to jest to Reislingen pomiędzy Vorsfelde a Neuhaus?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam wszystkich
Widze ze dawno watek nie był odwiedzany, ale moze jeszcze ktos tu zaglada?! Mam pytanie , jak to jest z wyjazdem do Niemiec z bulowatymi? Słyszałam ze jest problem, Niemcy nie chca wpuszczac tych psów!!!! Jakos nie chce mi sie w to wierzyc wiec szukam odpowiedzi!!!! Nadmienie ze nasza suka jest psem w typie amstafa, jest zaczipowana i ma paszport.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

watek dosc stary i pewnie sie troche zmienilo
jak to jest teraz z wyjazdem psa do niemiec? tzn znajomi wyjezdzaja tam na stale maja psa , co musza zrobic zeby bez problemu go przewiezc ? chip ? paszport? czy teraz jak jest strefa schengen nie trzeba nic ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

słuchajcie, a gdzie mogę sprawdzić przepisy obowiązujące w konkretnych landach?
Możliwe, że będę w Mannheim 2-3 miesiące, może mogłabym zabrać już wtedy psa ze sobą, na pewno sprzątanie kup po psie, ale na pewno są jeszcze jakieś przepisy, które lepiej znać?
Gdzie tego szukać? (nie znam niemieckiego za bardzo)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...