Jump to content
Dogomania

??suczka wystawowa??


AmiX

Recommended Posts

Moim zdaniem ładniejsze są suczki z hodowli "Dan Danilo". Jednak tak naprawdę nie ma hodowli w której rodzą się same championy :) Wybór trudny.... bo nie zawsze cena idzie w parze z jakością wystawowego psiaka ...Życzę trafnego wyboru :D
Pozdrawiamy Aliska Lobelka i Aga :*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak naprawdę to możemy powiedzieć, że suczka rokuje wystawowo ale gwarancji nigdy nie ma...
Jeśli rodzice spełniają wszelkie wymogi, a szczenieta są rokujące to szanse wzrastają...
Ja mam teraz panienki w wieku ponad 2 miesiące i dwie z nich moim zdaniem są rokujące... trzecia urocza niesamowicie o wdzieku kotka niestety ma przodozgryz.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Praktycznie wybrałam już suczkę ale okazało się ze wybarwia się na główce na siwy kolor no i teraz nie wiem co robić ponieważ kiedyś przeczytałam książce ze srebrne włoski na głowie nie rokują dobrze. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pani zapewnia mnie ze tak jest złoty a mam szczeniąt też na początku była siwa a teraz jest złota wiec na pewno paluszek tez się wybarwią.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle , że stalowy kolor na glowce rokuje dobrze na przyszlość. Taka stal-siwa wybarwia sie na złoto, czasami dopiero kolo roku. Ale na yorki nie ma zadnej reguły.

[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Praktycznie wybrałam już suczkę ale okazało się ze wybarwia się na główce na siwy kolor no i teraz nie wiem co robić ponieważ kiedyś przeczytałam książce ze srebrne włoski na głowie nie rokują dobrze. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pani zapewnia mnie ze tak jest złoty a mam szczeniąt też na początku była siwa a teraz jest złota wiec na pewno paluszek tez się wybarwią.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Ja mysle , że stalowy kolor na glowce rokuje dobrze na przyszlość. Taka stal-siwa wybarwia sie na złoto, czasami dopiero kolo roku. Ale na yorki nie ma zadnej reguły.[/quote]
Nie zawsze, jeśli szczenię od małego ma siwą główkę, to później nie wybarwia się na złoto, ale na kremowo czy coś w tym stylu, po prostu york jest jaśniejszy. Jeśli ma czarną, wybarwia się na siwo, potem na złoto. Ale tak jak pisałam, nigdy nic nie wiadomo, wszystko zależy od tego, jak wyglądali rodzice.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mi raczej chodziło ze taki bardzo jasny siwy (nie stalowy)ze źle rokuje na przyszłość. Chodzi o to ze moja suczka była prawie biała na główce później w wieku tak około 2-3 lat troszkę się zmieniła ale to i tak była bardzo jasna. Dlatego zastanawiam się ze czy jeśli szczeniak na bardzo jasno się wybarwia na głowie czy ma szanse w późniejszym czasie na kolorek złoty jak rodzice[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]AmiX[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mi raczej chodziło ze taki bardzo jasny siwy (nie stalowy)ze źle rokuje na przyszłość. Chodzi o to ze moja suczka była prawie biała na główce później w wieku tak około 2-3 lat troszkę się zmieniła ale to i tak była bardzo jasna. Dlatego zastanawiam się ze czy jeśli szczeniak na bardzo jasno się wybarwia na głowie czy ma szanse w późniejszym czasie na kolorek złoty jak rodzice[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]AmiX[/SIZE][/FONT][/quote]
Jak rodzice maja złoto , to duże szanse że i szczeniaczek bedzie miał takie samo złoto. Ale tak moim zdaniem , to nawet wróżka nie powie jak będzie .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...