Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Witamy na Forum ;) (widzę że więcej nabywa właścicieli westie :D) Opowiedz coś o swoich suniach ;) Z jakiej hodowli, czy są wystawiane? :P Życzymy wraz z Brutusem (no dobra Westim :P) miłego spędzania czasu na forum :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jestem z Wałbrzycha :p
Moje pieski to Fifka, czyli BIANKA White Bassi i Zuzia czyli ALITA Awelp.:oops: Tak moje pieski sa wystawiane i to jest moje glowne zainteresowanie... Moja hodowla nazywa sie Lady World:p Dziekuje za mile powitanie na forum :razz:
P.S.
I w domu aktualnie jeszcze 3 szczeniaczki:cool1:

Link to comment
Share on other sites

No to jak pamiętasz miot "B" z marca 2004 to kiedyśtam mojego białego widziałaś :P Nawet może później, bo ja go wzięłam jak miał pół roku. Miał jechać za granicę i dlatego był zachipowany ale nie pojechał i został w hodowli. I mi się trafił :D

Link to comment
Share on other sites

Owszem :) Marzę o drugim weście stamtąd, chyba suczce, bo 2 samce westika - to połączenie może się źle skończyć patrząc na Bezika relacje z tamtejszymi samcami. Najabrdziej nie cierpi Drago, którego już tam nie ma ale przez długi czas był. Do tej pory jak się wspomni jego imię to jest czujny wzrok pt. "gdzie? co? muszę go dorwać" :cool3:
No ale narazie pomysł drugiego psa niewykonalny :(

Link to comment
Share on other sites

Mój pies preferuje prowokowanie troche większych psów niż Twój, im większy pies tym bardziej należy obszczekać :lol:
Westy już tak mają ;)
Ale Drago to i tak Bzika wróg nr 1 ;) teraz są tam chyba dwa dorosłe samce - Rammstein i Henio i żaden z nich mojego białego nie kocha ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Również się przedstawię : Mam na imię Monika mam 3..lat, mąż Krzysztof ( zresztą mój prywatny handler ) , dwoje dzieci Justynka i Alusia. A teraz mój zwierzyniec : dwie suczki westie Toya i Arvena, jamniczka Funky, basetka Sara, Kundelka Abra, adoptowana sunia Dianka, Yorczek Toffy, dwie kotki Simba i Matyldzia oraz konik Miecio uff, chyba wszysto:cool3: AAA wiedziałam że zapomnę o rybkach ale wybaczycie że nie przedstawie ich po imieniu:lol: Mieszkamy w malowniczo położonej wiosce Jankowice woj.małopolskie. Kocham zwierzaki i całe moje życie wokół nich się kręci. Odkąd mamy suczkę Arvenę jeżdzimy po wystawach i tak spedzamy wolne weekendy. Niesamowicie powiększyło sie grono naszych znajomych o wszystkich dogomaniaków.

Pozdrawiam serdecznie Monika Marchańska

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hem to może ja też się przedstawię... Nazywam się Ania i od trzech miesięcy jestem posiadaczką małej suni Westie o imieniu Simka (Sima Lido Słoneczne). Ma obecnie 5 miesięcy. Całe moje życie kręci się wokół niej :eviltong: Może tle na razie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aniula112']Hem to może ja też się przedstawię... Nazywam się Ania i od trzech miesięcy jestem posiadaczką małej suni Westie o imieniu Simka (Sima Lido Słoneczne). Ma obecnie 5 miesięcy. Całe moje życie kręci się wokół niej :eviltong: Może tle na razie :cool3:[/quote]
Aniu witamy :p
co tam u Simki?

przy okazji witam też i wszystkich pozostałych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No to będziesz miała prezenciki :evil_lol:
PS: Ja jestem, ja jestem. Ale coś cicho w wątku o westikach:shake:
To ja sie pochwale, ze w kwietniu przyjedzie do mnie westik :evil_lol: z Jarwika. Po Tutinie i MAX coś tam nie zrozumiałam. :loveu: I tak sobie myślę i myślę nad imieniem już i wymyśliłam Tizzy (Tizi) :diabloti: Jak wam sie podoba :diabloti: ? Ale to jeszcze nie ustalone ;).

Link to comment
Share on other sites

jeszcze ok 3 tygodnie do porodu:cool3: a juz jest taka gruba ze ciezko jej sie ruszac:/ chyba bedzie duzo maluszkow:cool1:

Waxy to juz pewnie sie nie mozesz doczekac:] Zycze slicznego maluszka:cool3: i oczywiscie jak go odbierzesz tro masz sie odrazu pochwalic:p i zdjatka wkleic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...