Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co do wystaw jeszcze nie wiem. :roll: Czekamy teraz na szczeniąt, :loveu: a tam będzie widać. W końcu wiosny pomyślę i coś zaplanuję... :)

Innych teraz nie mam, tylko Tiki. Myślę o drugiej dziewczynce, może zapytam Tiki - i zostawimy sobie córkę. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pieseczkowo, Nie, specjalnie nigdy nie uczyła ani stać, ani chodzić po ringu. :) Po prostu pieska przywykła stać na stole pod czas trymowania - i tak stoi teraz i w ringu. ;)

Bzikowa, Dziękuję bardzo za zaproszenie! :) Trzeba mi będzie najpierw poszukać jakiś zdjęcia. ;) Lubie fotografować na wystawach, a sama praktycznie nic nie mam dla galerii własnego "dziecka".

A na ten forum, na żal, nie mogę coś pisać :shake: - przy rejestracji pojawia się komunikat o błędzie. Ale czytać można. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa,
Agility - to COŚ! :) Zawsze sama marzyła, ale jakoś się nie udawało. :( U nas tutaj nie było nic takiego blisko.
Jednak próbowali jakoś pojechać za miasto, żeby poszczekać na liska. ;) Do Tiki miała suniu westie, która bardzo dobrze pracowała w norze, a Tiki okazała się pacyfistką. :smokin: Chciała z lisem tylko się bawić. :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

duzebzium, Bardzo miło mi się poznać! :Cool!: Dzięki od Tiki! :oops:
Bzikowa, nawet nie wiedziała, że są taki obozy! Ciekawe, czy realnie zaciekawić pieska agility po 3 latach? :hmmmm:
Tiki i lis przez kratkę się wąchali z ciekawością nos w nos. :beerchug: Lisy są bardzo chytre i mądre, do tego dobrze znają psów. ;) Lis rozumie, jaki przed nim pies - niebezpieczny czy nie. :cool1: U Tiki, może, na mordce napisane, że ona za pokój i przyjaźń między westikami i lisami. :angel::lol:

Teraz spróbuję i prawda poszukać jakiś fotki dla galerii. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorwin']
Bzikowa, nawet nie wiedziała, że są taki obozy! Ciekawe, czy realnie zaciekawić pieska agility po 3 latach? :hmmmm:[/quote]

Nie jest dużo tych obozów (np wiele klubów organizuje wyjazdy tylko dla swoich klubowiczów) ale np klub agility Fort organizuje je dla wszystkich chętnych. Są też organizowane fajne wyjazdy np do Czech z tamtejszymi trenerami. Musisz po prostu śledzić wątki w dziale agility, tam wszystko będzie w swoim czasie podane.

Po 3 latach - jasne! My z Bzikiem poszliśmy na agility jak miał własnie 3 lata, na początku co prawda miał inne priorytety niż bieganie ale po jakimś czasie się bardzo rozkręcił i teraz to kocha. :loveu:

Czekamy na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Same walczę z hostingami fotek. :huh: Coś tam już jest, ale jeszcze nie wszystko. :oops:

Może i prawda spróbuję zaciekawić Tiki czymś nowym. ;) Ona dziewczyna hazardowa, temperamentna. :) Wystawy dla nas - to niekoniecznie, sama ona nic nie wie o swoich tytułach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...