Jump to content
Dogomania

Tamira ma domek z kominkiem :) Szakra też już w dom pozostał dług 920zł !!!


Tymonka

Recommended Posts

Bardzo chciałam wszystkich przeprosić , przede wszystkim Tamirę i Szakrę , że nie dałam rady , ale samymi bazarkami nie dam rady uzbierać 600 zł miesięcznie , dlatego dziewczyny muszą hotel opuścić , na miejsce w schronisku szans nie mają , jedyne co mogę zrobić to przywieść je w to samo miejsce które już znają , z którego je zabrałam :( Chyba , że ktoś zna jakieś schronisko który przyjmie dziewczyny .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Bardzo chciałam wszystkich przeprosić , przede wszystkim Tamirę i Szakrę , że nie dałam rady , ale samymi bazarkami nie dam rady uzbierać 600 zł miesięcznie , dlatego dziewczyny muszą hotel opuścić , na miejsce w schronisku szans nie mają , jedyne co mogę zrobić to przywieść je w to samo miejsce które już znają , z którego je zabrałam :( Chyba , że ktoś zna jakieś schronisko który przyjmie dziewczyny .[/QUOTE]
Aniu, przeciez nie wyrzucisz ich na ulice ? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Aniu, przeciez nie wyrzucisz ich na ulice ? :-([/QUOTE]

Belu , nie wiem czy mam inne wyjście , w sprawie dziewczyn rozesłałam już z 1000 pw z prośbą o pomoc , nikt nie zareagował :( Ja nie jestem w stanie za nie płacić z własnej kieszeni bo sama mam kiepską sytuację finansową , a nasze schronisko nie przyjmie psów z poza miasta mimo tego , że psy z Tomaszowa są .

[quote name='bela51']Czy te biedule maja wydarzenie na fb ? Moze tam znajdzie sie dla nich pomoc ?[/QUOTE]

Miały , ale nie było żadnego odzewu .

Link to comment
Share on other sites

Poprosze kogos, aby zrobił im jeszcze raz. Moze tym razem bedzie jakis odzew.
Ja sama juz sie wypisałam z fb, wiec w tym temacie nie pomoge.
Moge sklecic kolejny bazarek, ale juz nie taki wypasiony, jak fony.
Moze spłacaj choc czesciowo ich zadłuzenie, nie czekaj az zbierze sie cała kwota ?

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam tytuł , zaraz zrobię FB , jeśli do przyszłego weekendu nic się nie ruszy ,pojadę i przywiozę je tam gdzie je znalazłam , nie mam wyjścia .Nie jestem teraz w stanie ogarnąć bazarków , ani rozsyłania PW .

Już jest :
[url]https://www.facebook.com/events/183826291741142/[/url]

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

Witam na dogomanii:) Mój pierwszy post - WOW. Czytam i śledzę od jakiegoś czasu nasze "tomaszowskie" wątki. Ogromnie Wam dziewczyny (AMICUS CANIS) kibicuje i będę wspierać jak tylko mogę. Nie mogę patrzeć na to, co się dzieje. One nic nie zawiniły, a czeka je ulica. Musimy zrobić wszystko, żeby się udało choć jednej znaleźć dom. Porozsyłałam po znajomych wydarzenie. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Siedze na ich wydarzeniu... Jest pytanie z FB
[B]"poprosimy o wiecej fotek suniek, czy one sa oglaszane? w jakiej czesci Polski przebywaja ?? w jakim konkretnie sa wieku? jak ich stosunek do psow, dzieci, kotow itd ??"

[/B]


[/QUOTE]
odpisałam już .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='msk']Witam na dogomanii:) Mój pierwszy post - WOW. Czytam i śledzę od jakiegoś czasu nasze "tomaszowskie" wątki. Ogromnie Wam dziewczyny (AMICUS CANIS) kibicuje i będę wspierać jak tylko mogę. Nie mogę patrzeć na to, co się dzieje. One nic nie zawiniły, a czeka je ulica. Musimy zrobić wszystko, żeby się udało choć jednej znaleźć dom. Porozsyłałam po znajomych wydarzenie. Trzymam kciuki.[/QUOTE]
Witamy i dziękujemy za chęć pomocy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']
Moge sklecic kolejny bazarek, ale juz nie taki wypasiony, jak fony.
Moze spłacaj choc czesciowo ich zadłuzenie, nie czekaj az zbierze sie cała kwota ?[/QUOTE]

Fona właśnie wysłała ocelot długą listę filmów, książek i muzyki na wypasiony bazarek ;) Mam nadzieję, że szybko powstanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...