Jump to content
Dogomania

Tatuaż - JKE 721, ???


kika22

Recommended Posts

[quote name='karenina']Tatuaz schroniskowy albo z PKPR.[/QUOTE]
Bardziej stawiałabym na PKPR- trzeba by się dowiedzieć jakie oni tam mają oznaczenia...
Tutaj znalazłam link do strony związku:[URL]http://pkpr.strefa.pl/oddzialy.htm[/URL]
ale niestety nie ma nic nt tatuaży- oprócz tego że można stosować albo je, albo chipy (tak jak w ZK). Tak więc żadnego wzoru dla porównania...

Ewentualnie przyszło mi jeszcze do głowy, że tatuaż może pochodzić z hodowli z krajów dawnego "bloku wschodniego"- oni mieli dłuższe ( z tego co pamiętam) tatuaże niż u nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kika22']Został znaleziony około 5-letni amstaff z tatuazem JKE 721?
Może ktos bedzie umiał rozszyfrowac ten tatuaz?[/QUOTE]

a sprawdziliście Słwoację, Czechy czy Niemcy? Na ruski tatuaż to mi nie wygląda. U nich kiedyś (nie wiem jak teraz) ale były tatuaże od nazwiska (np 3 pierwsze litery) i kolejny numer szczeniaka urodzonego w hodowli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']a sprawdziliście Słwoację, Czechy czy Niemcy? Na ruski tatuaż to mi nie wygląda. U nich kiedyś (nie wiem jak teraz) ale były tatuaże od nazwiska (np 3 pierwsze litery) i kolejny numer szczeniaka urodzonego w hodowli[/QUOTE]

dzieki za podpowiedz, przekaze osobie ktora znalazła psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...