Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tymczasem zapraszam Was na naszą stronę, gdzie są już informacje o ROJu i zdjęcia (również te najnowsze!) i wszelkie potrzebne dane do przelewu. To się może przydac gdyby


[url]http://sos4dogs.pl/[/url]


[url]http://sos4dogs.pl/index.php?view=pies&d=pomoc-dla-katowanego-ROJA[/url]

Link to comment
Share on other sites

a ja i u Roja zaproszę na inauguracyjny wątek owczrkowej skarpety, Roj to kolejny przykład na to, jak bardzo jest potrzebna

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w?p=19441951#post19441951"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w?p=19441951#post19441951[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] (po 3 zł)
Zadeklarowano kupienie [B]200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]188 cegiełek[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]578 zł[/B]
w tym [B]6 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (2 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji ja pokrywam
prowizja allegro [B]30 zł [/B]

[B]578 - 6 - 30 = [SIZE=4]542 zł[/SIZE][/B]

Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Vivy

Ja wiem, że się nie zgadza 188*3, ale to dlatego, że wpłacający kupowali mniej cegiełek niż płacili :)

Link to comment
Share on other sites

super, to bardzo mile!
I jaka kwota! [B][SIZE=4]542 zł[/SIZE][/B], to są leki ROJa na prawie trzy dni!

Powiem szczerze, że ogromnie mnie zmroził post Ewy, że będzie chciała zabrać jak najszybciej ROJa z kliniki ze względu na te koszty. Cieszę się, że tyle osób zareagowało na ciężką sytuację psiaka i udało się trochę zasilić skarbonkę ROja. On będzie potrzebował jeszcze długo leczenia, nawet i po klinice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] (po 3 zł)
Zadeklarowano kupienie [B]200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]188 cegiełek[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]578 zł[/B]
w tym [B]6 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (2 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji ja pokrywam
prowizja allegro [B]30 zł [/B]

[B]578 - 6 - 30 = [SIZE=4]542 zł[/SIZE][/B]

Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Vivy

Ja wiem, że się nie zgadza 188*3, ale to dlatego, że wpłacający kupowali mniej cegiełek niż płacili :)[/QUOTE]


Wielkie dzięki Selengo :loveu:
Oby reedycja aukcji była tak samo udana :modla:

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam część wpłat, resztę zaktualizuję juto, pewnie będzie z drugie tyle co z dzisiaj, jestem w szoku. Pieknie wszyscy zareagowali:)
[TABLE="width: 257"]
[TR]
[TD="width: 271, bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30. 07[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="width: 72, bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna K. Szczecin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Jolanta S. Mińsk Maz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]80[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Aleksandra G.Wrocław[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Jowita H. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]60[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Małgorzata R.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]100[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Iwona L.Częstochowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Ludmiła S. (diera allegro) Jelenia G.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]10[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Halina J. Wrocław[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]70[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna K. Łuków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]35[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Garolina G. Kraków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Magdalena P. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]100[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Przemysław S. ostrowiec Św.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Ewelina R. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Halina D. rzeszów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna K. (allegro artur800312) W-wa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Agnieszka D. Oświęcim[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Natalia W. Głogów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Sylwia T. Szczecin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]10[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]karolina Ch. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Magdalena S. Bytom[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]0,5[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Andrzej K. Murowana Goślina[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Elżbieta M. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]100[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Karolina P. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Joanna K. Środa Śląska[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]15[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Beata A.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Dominina O.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]10[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Magdalena B. Sosnowiec[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]25[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Agnieszka S. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Monika N. Kołobrzeg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Małgorzata Ż-K. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]250[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna R.-B. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]100[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna K.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Radosław P. Szczecin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]16[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Anna Ł. Bydgoszcz[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Bogumiła D. Kowary[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Monika R. Wroclaw[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Joanna O. Mińsk Maz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]200[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Adam S. Wąsewo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]10[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Marta S. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Anna S. Piła[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Magdalena K. Łódź[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]25[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Martyna L. Szczecin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Agnieszka O. Grodzisk Maz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Monika M. Ostrołęka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]KRP Łukasz Z.Dąbrowa górnicza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]56,72[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Agnieszka B.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Oliwia K. Wroclaw[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]45[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Karol B.Olecko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]40[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Teresa K. rzeszów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Katarzyna D.-K. Lublin[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]50[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Hubert M. Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]80[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Monika K. GME Ltd[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]129,64[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Aleksandra S.Warszawa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]30[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]Sylwia K. (cashmire4321-allegro) Katowice[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]3[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial]Adriana F. Jeżów [/FONT][/COLOR][/SIZE][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]20[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[TD="bgcolor: transparent, align: right"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#000000]2713,86[/COLOR][/SIZE][/FONT][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']O matko i córko :crazyeye: :mdleje:
Wiedziałam, że Roj poruszy ludzkie serca, ale nie przypuszczałam, że aż tak :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Oby tak dalej, a szanse chłopaka wzrosną do nieba :):):)[/QUOTE]

[quote name='Elwira1992']wow super !!!!! Roju podnoszę Cię z rana :)[/QUOTE]

[quote name='nika_85']super :) bo bałam się, że klinika nas zrujnuje :)[/QUOTE]


Wiecie...ja też jestem w szoku...Mi się marzyły 2 tysiące, żeby o klinikę być spokojnym:) A tutaj taka niespodzianka:) Jestem pod ogromnym wrażeniem
A że ostatnio stały mi adopcje, to byłam już przytłoczona, bo nic się nie rusza, bo pieniędzy nie ma, nie ma żadnej reakcji:)
A tutaj aż tak:) I jeszcze telefony, czy potrzeba jakiejś pomocy jeszcze:)
Piękne to jest. A jak mi skrzydeł dodało:))))) Normalnie żaden psycholog by tak doła nie wyleczył:)))

Link to comment
Share on other sites

Nawiązując do finansów,DONnka wspomniała na fb o hotelu,który jest zdolny podjąć się opieki za 400/msc.Kwestia co Wy na to,czy faktycznie Roj już może opuścić klinikę i czy ten hotel,to jest "ten" hotel?Pamiętamy z przeszłości różne tragiczne sprawy z pobytem dogomaniackich psów w hotelach/hospicjach...

Link to comment
Share on other sites

ja tam odpisałam juz
Moje wątpliwości są duże. Nie znam hotelu ale cieszy się dobrą opinią, ale
- daleko
- co z rehabilitacją na miejscu, czy przyjedzie tam rehabilitantka?
- co z kliniką rehabilitacji? Bo tutaj są na sto spore szanse, tylko trzeba będzie jakoś transport organizować
- no i jeśli Roj nie wstanie, to dobór wózka.


Ja akurat lubię mieć psy niedaleko. Nie to, ze do nich często jeżdżę, bo nie mam na to czasu ale w przypadku kiedy coś się dzieje, jest możliwość szybkiej reakcji. Chodzi mi głównie o sprawy zdrowotne

A Roj jest szczególnym przypadkiem. gdyby chodziło o samą pielęgnację, podawanie leków, zastrzyki, to bym brała to pod uwagę ale podstawowym czynnikiem, który dla mnie jest największą przeszkodą na dziś, to rehabilitacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...