Jump to content
Dogomania

Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!


niger

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ludwa']we wtorek konsultacja neurologiczna- dr Olkowski[/QUOTE]
super !!! ludwa, obrotna z Ciebie istota:buzi:, mocno trzymam kciuki za dzielnego pięknego Roja:thumbs:
wspomogę groszem po 30tym bo teraz już sie zapsiłam, jeszcze sterylka własnej suńki no i szybko spłukałam ;)
na horyzoncie super DT co prawda sunkowy ale z psią duszą i pełnym oddaniem,to wielka szansa dla Roja by stanął mocno na 4 łapach i zaznał tego co od dawna powinno go spotkać

Link to comment
Share on other sites

W albumie ROja też są komentarze i próby wsparcia. Mam tu info o maści na rany.

Na Facebooku napisała:
[URL="http://www.facebook.com/ewa.rzeuska"]Ewa Rzeuska[/URL][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]A ja potwierdzam nazwę leku - maści na odleżyny i trudno gojące się rany panay vecsal


[FONT=Verdana]Link bezpośr.:
[/FONT][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.417245694984103.86449.181992551842753&type=1&notif_t=photo_album_comment[/URL][FONT=Verdana]
[/FONT]
[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do Roja z zaciśniętymi kciukami :thumbs:
Uważam podobnie jak ludwa, że trzeba wykorzystać każdą możliwość, aby mieć jak najszerszy obraz stanu Roja

Ten Pan z owczarka, o którym pisałam zdecydował się na zakup cegiełek na allegro, w zamian za co otrzyma zdjęcie Roja
Moja obietnica wsparcia finansowego jest jak najbardziej aktualna, tylko może się w czasie ciut przesunąć z uwagi na zbliżający się weekend

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']super !!! ludwa, obrotna z Ciebie istota:buzi:, mocno trzymam kciuki za dzielnego pięknego Roja:thumbs:
wspomogę groszem po 30tym bo teraz już sie zapsiłam, jeszcze sterylka własnej suńki no i szybko spłukałam ;)
na horyzoncie super DT co prawda sunkowy ale z psią duszą i pełnym oddaniem,to wielka szansa dla Roja by stanął mocno na 4 łapach i zaznał tego co od dawna powinno go spotkać[/QUOTE]

[quote name='DONnka']I ja zaglądam do Roja z zaciśniętymi kciukami :thumbs:
Uważam podobnie jak ludwa, że trzeba wykorzystać każdą możliwość, aby mieć jak najszerszy obraz stanu Roja

Ten Pan z owczarka, o którym pisałam zdecydował się na zakup cegiełek na allegro, w zamian za co otrzyma zdjęcie Roja
Moja obietnica wsparcia finansowego jest jak najbardziej aktualna, tylko może się w czasie ciut przesunąć z uwagi na zbliżający się weekend[/QUOTE]

Korzystam z każdego pomysłu na pomoc Rojkowi.
Co do suniek...Kastratowi to lotto;)
Oby tylko się udało go tam umieścić:) Chciałabym zabrać go z kliniki najszybiej jak to możliwe, bo niestety jest po prostu bardzo droga a Roj będzie bardzo kosztownym psem. Ale walczymy za wszelką cenę

bardzo dziekuję za każde finansowe i wszelakie wsparcie

Link to comment
Share on other sites

Pytanie zasadnicze,czy nie mozna by było tego robić fachowo poza kliniką a jeśli tak, to do kogo się zwrócić?Mam pewne przemyślenia, ale nie znam tych osób,które np.opiekują się Iwankiem.Joteska też walczyła o Iwanka,tu jakoś nikt się nie bije(w sensie pozytywnym).Na wydarzeniu Iwanka prawie go sobie wydzierali...Nie wiem czemu tu ,nikt z tych ludzi nie pochyli się:shake:A może pochylają się ,tylko nie ujawniaja?A może nie ma tej medialności?Nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jakieś tam ogłoszenia są i z fotki też
[URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/248496-wielka-niewiadoma-przecudnego-owczarka-aron-oferta-warszawa/[/URL]

Ale z 10 lipca, to są stare.

Poszukaj na jego wątku na FB, znajdziesz info n/t ogłoszeń. Moim zdaniem przydałyby się "świeże"
[URL]http://www.facebook.com/events/239676156151061/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...