Jump to content
Dogomania

CAC NOWY SĄCZ 19.VIII .wyjazd z Wa-wy busikiem


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z wyników jestem całkiem zadowolona, mój angol BOG II :) a bejbik pokazał się cudownie i świetnie się bawił :) Oby tak dalej.
Oczywiście na BIS baby sędzina nas totalnie olała i znów przypomniałam sobie dlaczego tak nie lubiłam konkurencji BIS puppy i junior :D
Pogoda się udała, chociaż przyznam, że teren wystawy był... trochę niezbyt dostosowany do takiej imprezy. Na ringu prawie się zabiłam potykając się o gałęzie, konary i wpadając w doły, psy nie chciały po tym biegać, a gdy się je ustawiło nie było mowy, żeby przód i tył był na tej samej linii... Organizacja finałów śmieszna. Kolejność finałów inna niż podano w katalogu i jeszcze byli na tyle bezczelni, żeby wmawiać wystawcom, że to ich błąd! Żałosne... Myślałam, że padne jak zobaczyłam, że sędzina stawia psa na 2 lokacie na pudle i musi podejść do właściciela i zapytać co to za rasa (!!! SZOK) Później organizatorzy się zabezpieczyli, sędzia pokazywał lokaty a dopiero potem właściciel przedstawiał co to za rasa :D

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, zgadzam się. A ta sytuacja na wyborze chyba BISa Baby jak sędzina podeszła zapytać właścicielki o rasę psa - kosmos. Co do terenu wystawy również się podpisuję - fajnie, bo dużo drzew i cienia (na ringach, honorowy już na słońcu), aczkolwiek przewrócić się trudno nie było, psy się czuły niepewnie na takim nierównym terenie. Aha, no i nie było stolików (przynajmniej ja nie widziałam na żadnym ringu).

[QUOTE][COLOR=#000000]Kolejność finałów inna niż podano w katalogu i jeszcze byli na tyle bezczelni, żeby wmawiać wystawcom, że to ich błąd! [/COLOR][/QUOTE]
O tak. Wszyscy stoją już w kolejności grupami i wielkościami w przygotowawczym z juniorami, kiedy organizatorka stwierdziła, że teraz weterany, mimo protestów wszystkich. Czyli wychodzenie ze wszystkim juniorami, wpuszczenie na przygotowawczy weteranów, po czym znowu powrót z juniorami na przygotowawczy przy dużym upale.

Towarzysko wystawa bardzo udana :)

[B]Talagia[/B], wielkie gratulacje res.BOGa! Bejbik był przegenialny! I super się prezentował, ja byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to my się pochwalimy :)
Nasz jamnik szorstkowłosy miniaturowy ŻWIREK Z Przystani Wodniackiej BOG1 :)
Szwajcar dostał się do 10 na BIS Junior :)

A co do samej wystawy, to fajnie że drzewa, ale teren mega nierówny, brak stolików dla małych ras (tu akurat jamniki), brak koszy na śmieci, i trawa na ringu honorowym bez komentarza. Powinna być króciutka, a była tak długa, że Żwirek nie był w stanie iść kłusem tylko kicał jak żaba i mu się nie dziwie :P
Ale towarzysko bawiliśmy się super i puchar drewniany do kolekcji też mamy :)

A co do basseta, to być może na jakimś innym BIS (junior?) był na pudle :P

Link to comment
Share on other sites

Popieram przedmówczynie teren okropny (korzenie, kije, dziury) o dziwo na naszym ringu sędzina bardzo zwracała uwagę na ruch po tych wertepach natomiast sędzia obok kazał iść z psem bo bieganie nie miało sęsu według niego. Tam przeszli spokojnie kułeczko i było ok.
Mam tu troszku fotek
[URL]http://foto.onet.pl/cg53f,e3oa73csw7ao,u.html?V=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zastrzeżenia dokładnie takie same co powyżej : wykopki na ringu, bałagan organizacyjny na BISie i nieprzygotowany ring honorowy, ale szczytem wszystkiego było właśnie to, że sędzia nie wiedziała jakiej rasy psa wybrała na pudło :-/

U nas plan wykonany :
CWC i BOS - Russian Roulette Hexeside (FCI)
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-izucxWFVwkc/UDOoqDyDLII/AAAAAAAACDI/wm3u9Q1M5vs/s641/P8198711.JPG[/img]

CWC i BOB - Resident Evil Hexeside (FCI)
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-0axtdh0TDNU/UDOo4GYuFtI/AAAAAAAACDQ/G1ROyHACSPk/s641/P8198721.JPG[/img]

dziękuję Izo za spotkanie i za zdjęcia ! Przykro mi, że dla Ciebie wystawa nie należała do udanych...a wystarczyło odrobinę ludzkiej życzliwości i wyrozumiałości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...