Jump to content
Dogomania

CAC NOWY SĄCZ 19.VIII .wyjazd z Wa-wy busikiem


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tu sędziowie :

Grupa I -
[B]Majsniar Albin (SK)[/B] - Owczarek niemiecki długowłosy, Owczarek niemiecki krótkowłosy
[B]Tyburczyk Andrzej[/B] - Polski owczarek nizinny, Owczarek podhalański, Welsh Corgi Pembroke, Welsh Corgi Cardigan, Owczarek szetlandzki, Owczarek australijski (typ amerykański)
[B]Zamoyski Andrzej[/B] - pozostałe rasy

Grupa II -
[B]Gajewski Jan[/B] - Buldog angielski, Czarny terier rosyjski, Rottweiler, Dog niemiecki
[B]Hałas Małgorzata[/B] - Appenzeller, Berneński pies pasterski, Entlebucher, Duży szwajcarski pies pasterski, Bullmastiff, Tosa inu, Boksery, Dogue de Bordeaux, Cane Corso, Dog argentyński
[B]Rogowska Anna[/B] - pozostałe rasy

Grupa III -
[B]Świętoń Magdalena[/B] - teriery krótkonożne
[B]Gajewski Jan[/B] - teriery wysokonożne, teriery typu bull,

Grupa IV -
[B]Nocoń Zbigniew[/B] - cała grupa

Grupa V -
[B]Kuriata - Okarmus Monika[/B] - cała grupa

Grupa VI -
[B]Nocoń Zbigniew[/B] - cała grupa

Grupa VII -
[B]Korzeniowska Małgorzata[/B] - cała grupa

Grupa VIII -
[B]Zasada Maria[/B] - Płochacz niemiecki, Clumber Spaniel, Cocker spaniel angielski, Cocker spaniel amerykański, Field Spaniel, Sussex Spaniel, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Kooikerhondje, Hiszpański pies dowodny, Barbet, Irlandzki spaniel dowodny, Lagotto romagnolo, Fryzyjski pies dowodny, Portugalski pies dowodny, Amerykański spaniel dowodny, Golden retriever
[B]Świętoń Magdalena[/B] - pozostałe rasy

Grupa IX -
[B]Boryczko Wiesław[/B] - pozostałe rasy
[B]Soleckyj Szpunar Viva Maria[/B] - Chiński grzywacz, Lhasa apso, Chin japoński, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Terier tybetański, Spaniel tybetański, Shih Tzu, Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, Gryfonik belgijski i brukselski, Brabantczyk, Boston terierr,


Grupa X -
[B]Boryczko Wiesław[/B] - cała grupa

[B]Młody Prezenter[/B] – Zasada Maria

Opłaty i zgłoszenia:
[B]Termin przyjmowania zgłoszeń: [COLOR=#ff0000]05.08.2012
[/COLOR][/B][B][SIZE=2]Termin przyjmowania opłat:[/SIZE] 17.08.2012


[COLOR=#000000][FONT=times new roman][B]Opłaty dla członków ZKwP[/B] (i ich psów zarejestrowanych w Polsce) wnoszone do dnia [COLOR=#ff0000][B]17.08.2012 r.
[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]UWAGA! Opłaty za zgłoszone psy nie będą przyjmowane na wystawie!![/COLOR][/B]

[LIST]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]za pierwszego psa (z katalogiem) - [B]80 zł[/B][/FONT][/COLOR]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]za każdego następnego (bez katalogu) –[B] 70 zł[/B][/FONT][/COLOR]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]za psa w klasie baby i szczeniąt oraz psy z tytułem Int.Ch. (bez katalogu)[B] - 40 zł[/B][/FONT][/COLOR]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]za psy w klasie weteranów (bez katalogu, [COLOR=#000000][FONT=times new roman]pod warunkiem wystawienia[/FONT][/COLOR]) - [B]5 zł[/B][/FONT][/COLOR]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]rasy polskie (bez katalogu, pod warunkiem wystawienia) - [B]1,23 zł
[/B][/FONT][/COLOR]
[*][COLOR=#000000][FONT=times new roman]konkurs [I][B]Młody Prezenter[/B][/I] -[B] 30 zł[/B]
[/FONT][/COLOR]
[/LIST]
[COLOR=#000000][FONT=times new roman]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=times new roman][/FONT][/COLOR][FONT=arial][/FONT][SIZE=2][/SIZE][COLOR=#000000][FONT=times new roman][SIZE=2][FONT=arial]Ktoś zainteresowany ?[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[/B][HR][/HR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Talagia']My też jedziemy pierwszy raz, więc też chętnie się dowiem jak wygląda teren :)[/QUOTE]

Tutaj macie widok z góry: [url]http://goo.gl/maps/KhPmr[/url] ten zadrzewiony teren w centrum to Park na Ogrodowej.
Mnóstwo drzew, ringi są wytyczane pomiędzy nimi więc cienia nie brakuje. Gorzej jak pada deszcz - wtedy jest nieciekawie.
Problemem jest parking - każdy staje gdzie się da..., większość parkuje wzdłuż ciasnej ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Super, że tam tyle drzew a nam akurat błoto nie wadzi mój rudas jest w siudmym niebie jak ma możliwość położenia sie w błocie albo pokulania sie w nim :evil_lol:
A tak serio to mam nadzieje że pogoda będzie umiarkowana.

Zapowiada się na to że będzie mniej psów niż w Raciborzu :roll:

Edited by izabela.szczepaniak
Link to comment
Share on other sites

Mojemu psu też błotko nie przeszkadza.

Ale dobrze pamiętam jak 2 lata temu padało całą sobotę. Po przyjechaniu na wystawę okazało się, że pod trawką jest glina. Mimo, iż nie było deszczu błyskawicznie ringi zaczęły przypominać bajorka. A nasza sędzina w trakcie ruchu powtarzała tylko: szybciej, te psy mają biegać... Zamiast zwracać uwagę na psa myślałam tylko nad utrzymaniem swojej równowagi. Sędzina mówi stop, a wystawcy ślizgiem dalej, na co sędzia zgorszona: mówiłam by się zatrzymać... - było ciekawie :lol:.

Mam nadzieję, że w tym roku będzie sucho.

Link to comment
Share on other sites

A tu info ze str. odziału:
[CENTER][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][FONT=times new roman][I]UWAGA![/I][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=times new roman][I][B][COLOR=#ff0000]Ostateczny termin przyjmowania wpłat za zgłoszone psy na wystawę jest do 17.08.2012 włącznie!
[/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=times new roman][I][B][COLOR=#ff0000]Prosimy o zabranie ze sobą na wystawę potwierdzenia dokonania przelewu jeśli opłata została dokonana po terminie zamknięcia przyjmowania zgłoszeń na wystawę tj. 05.08.2012![/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=times new roman][I][B][COLOR=#ff0000]
[COLOR=#000000]Za datę dokonania opłaty w terminie liczy się data zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie a nie data zlecenia przelewu!![/COLOR]
[/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Opłaty za zgłoszone psy nie będą przyjmowane w dniu wystawy!![/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Ja wczoraj zgłaszałam psy (aż 5 ;P), ale pojęcia nie mam jaki mamy numer zgłoszenia, bo żadne potwierdzenie mi nie przyszło na e-mail... i teraz nie wiem czy mam się martwić czy nie?[/QUOTE]

Ja zgłaszałam w tamtym tygodniu i czekałam dwa dni na 1-go e-mila a potem za pare dni dostałam właściwego e-mila.
Ze względu że zgłoszenia były do wczoraj (formularz dalej aktywny) ;) proponuje - jeżeli do jutra nic nie dojdzie- się skontaktować [CENTER][B][COLOR=#000080][FONT=times new roman]Wszelkie informacje i pytania w sprawie Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Nowym Sączu dostępne są także pod numerem telefonu biura oddziału w godzinach jego pracy tel./fax (0-18) 442-02-37 tj. poniedziałek i środa w godz. 17-19 lub pod numerem: 0 698 47 45 18 a także e-mail: [/FONT][/COLOR][FONT=times new roman][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][email protected][/COLOR][/EMAIL]

[/FONT][/B][/CENTER]
[SIZE=2][FONT=arial]Jak będziesz wiedzieć jaki masz nr zgłoszenia to podaj.:p[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...