Jump to content
Dogomania

Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 15.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guza na szczęście żadnego w brzuchu nie ma... ufff, był badany, było usg itd itd..../
ale, i tak był osowiały i nie jadł, wiec dostawał zastrzyki antybiotyki na wzmocnienie, jutro ostatni zastrzyk

a ogólnie to od tygodnia już do końca życia będzie brał tabletki na serduszko bo ma słabe i trzeba je wzmocnić, wiec rano i wieczorem Tobiaszek łyka ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']No , Tobiaszu , to bierz się w garść aby serducho biło jak najdłużej :kciuki:[/QUOTE]

obyy !! :)

[quote name='Justa']To super wiadomości ! :)
Tobiasz jeszcze wszystkich nas przeżyje !

Ale fakt.. psiaki nam nie młodnieją.. Galina skończyła 10 lat, a wciąż to do mnie nie dociera, że większość życia ma już za sobą..[/QUOTE]

no nie mlodnieją, nie młodnieją... do mnie też nie dociera że połowę życia mojego już Tobiasz jest ze mną.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się pozbierać... Nie ma już Tobiasza... niewydolność nerek wygrała. Tydzień na kroplowkach nic nie dał... jedynym wyjściem było ulzenie mu w cierpieniu..."Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest PIES... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest.....Tobi ;((
To nasze wspólne ostatnie zdjęcie... żegnaj mój najlepszy przyjacielu...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Mateusz .... :glaszcze: tak bardzo mi przykro , nie ma słów które wyraża żal i smutek po stracie Przyjaciela ...z czasem tylko przyjdzie ulga jak pomyślisz ...Jak dobrze , że był ...niektórzy nie mają takiego szczęścia ....

Tobiaszku ....[/FONT][CENTER][IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/rozne/inay430h.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']Nie mogę się pozbierać... Nie ma już Tobiasza... niewydolność nerek wygrała. Tydzień na kroplowkach nic nie dał... jedynym wyjściem było ulzenie mu w cierpieniu..."Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest PIES... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest.....Tobi ;((
To nasze wspólne ostatnie zdjęcie... żegnaj mój najlepszy przyjacielu...[/QUOTE]

Dopiero zauważyłam, ale ja tez świezo po śmierci mojej Rudej (w avku).
[B]Mateusz co tu mówić/pisać, żadne słowa tego nie oddają... co czujemy
Tobi ['][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...