Jump to content
Dogomania

II Prima-aprylisowe zawody Psich Zaprzęgów Paterek 2007


Monika_Lucky

Recommended Posts

Witam
Z mojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji II Primaaprilisowych zawodów Psich Zaprzęgów w Paterku.
Teraz gdy minęło już troszkę czasu po tym jak otrzymaliśmy meile i telefony z podziękowaniami za tą imprezę i my nie chcemy pozostać dłużni i wszystkim tym którzy przyczynili się do tych wyścigów chcemy serdecznie podziękować. Sędziom którzy się namęczyli z nami i włożyli swoją ciężką prace w nasz wspólny sukces czyli imprezę na przełomie marca kwietnia. Zawodnikom którzy stworzyli piękne widowisko- dla takich ludzi warto organizować zawody. Szczególne podziękowania dla _Agi_ , Grześka, Ani Bajer za wszelka pomoc a było jej nie mało. Wielkie dzięki tez dla reszty mojego klubu Jacka Andrzeja i reszcie ekipy która ciężko napracował się przy tegorocznych zawodach.
Wszystkim startującym gratuluje wyników i serdecznie zapraszam na nasze kolejne zawody.
Teraz trochę prywaty- Bono dzięki za piechy które wypracowały sobie 2 miejsce mimo nie sprzyjającej aury.
Natomiast wszystkim tym którzy nie byli na zawodach ale na forum najchętniej komentują imprezę zapraszam do Paterka za rok lub do Kcyni w tedy ocenicie naszą prace.
Przy okazji zdrowych spokojnych świąt!

Jeszcze raz wielkie dzięki i Serdeczne Pozdrowienia
Adam Krzyżanowski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']Sprzęcik jest!Kiedy najbliższe zawody i gdzie?Wiem,że bez chipa i rodowodu nie będzie łatwo,ale ja na pewno nie zachipuje psa na zawodach,nawet jeśli będzie taka możliwość,ze względu na warunki sanitarne.Koleżanka zachipowała sobie psa na zawodachni potem wywiązało się z tego groźne zakażenie.[/quote]
Kalendarz zawodów jest na stronie PZSPZ.Serdecznie zapraszamy do Kcyni :)

Link to comment
Share on other sites

Mi sie tez podobaly te zawody- jedyne co chcialabym by bylo brane pod uwage w przyszlej kcyni i paterku to tak samo jak w Pucharze Polski osobna klasyfikacjia dla Ligi zaprzegowej w velo. W Myslecinku bylo a tu nie :( mam nadzieje ze nie oznacza to ze LZ jest gorsza i traktowana po macoszemu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']A canicross w tej Kcyni będzie?A tak w ogóle to gdzie to jest?[/quote]

Zaznajom się z kalendarzem zawodów na wielokrotnie cytowanej stronie związku [url]www.mushing.pl[/url], sprawdź jaką rangę mają interesujące Cię zawody (PP czy LZ). Potem zajrzyj do działu regulaminy na tejże stronie i poczytaj regulamin wyścigów psich zaprzęgów, który musisz znać jeżeli uda Ci się w końcu wystartować na zawodach. W tymże regulaminie są wymienione dyscypliny jakie muszą być przeprowadzone na zawodach (dla ułatwienia drylandowych w tym wypadku).
A i w canicrossie obowiązkowa jest lina/smycz z amortyzatorem, inaczej sędzia nie dopuści Cię do startu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TeeŁ']Pas ok, ale jeżeli smycz jest bez amortyzatora to niestety nie możesz z nią startować.[/quote]
No :cool1: Jeżeli nie ma przy smyczy amortyzatora to można by zrobić tak jak my mamy tzn. jakieś 15-20 cm linki alpinistycznej,przełożyć przez końcówke puszorka. :) jeżeli to ma pomóc oto foto (troche słabo widać)
[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5144/461pc5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No to z zawodami mogę się pożegnać...
Ale i tak mam zawsze pecha.
Dave jak nie czuje że się coś napręża to siada i nie chce biec!Pracoholik?!
Ale może coś wymyślę...
A tak w ogóle to miło mi się z wami pisało,ale wracam na swoje stare śmieci.Spotkałam się z baardzo zarozumiałymi uzytkownikami.Wielka szlachta która ma kasę i myśli że mam 11 lat i się nudzę,ot co.Dzięki za rady i w ogóle to mam 14 lat i głupia nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALASKAN MALAMUTE']No to z zawodami mogę się pożegnać...
Ale i tak mam zawsze pecha.
Dave jak nie czuje że się coś napręża to siada i nie chce biec!Pracoholik?!
Ale może coś wymyślę...
A tak w ogóle to miło mi się z wami pisało,ale wracam na swoje stare śmieci.Spotkałam się z baardzo zarozumiałymi uzytkownikami.Wielka szlachta która ma kasę i myśli że mam 11 lat i się nudzę,ot co.Dzięki za rady i w ogóle to mam 14 lat i głupia nie jestem.[/QUOTE]

Nie zrażaj się tym wszystkim tylko pracuj z psami dalej..:) dasz rade...a jeżeli masz dość to trudno pa pa pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeBeau']Masz pozdrowienia od ALASKAN MALAMUTE.Nie wróci już na to forum i wcale jej się nie dziwię.Więcej o tym dowiesz się na ,,kluby",,,sprzęt" i ,,zaprzęgi".[/quote]
Nie wróci bo została zbanowana ;-) I Bogu dzięki (a raczej modom czy adminą)...
Niestety chyba ma kolejne wcielenie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...