Jump to content
Dogomania

Sopot - wystawa miedzynarodowa 11-12.viii ...


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madalenka']Czy ktoś ma może jedno miejsce z Wawy i z powrotem, tylko na sob?[/QUOTE]
Wysłałam PW.

[quote name='Zuza i Noddy']My też dostaliśmy ;)[/QUOTE]
Super, Piotr tez:)

[quote name='kingula']Naprawdę nikt nie jedzie z Mazur lub okolic? :([/QUOTE]
Z wielka ochota bym Was zgarnęła po drodze, ale nam zupelnie nie po drodze na Mazury...
Jedziesz sama czy z kimś?
Bo może moja koleżanka spod Olsztyna by Was zabrała...?

[quote name='Itske']a widzisz :-), ja tak lubię patrzeć na twoje paróweczki, nie w sensie, że grube, tylko takie zwarte i błyszczące :-)[/QUOTE]
No to sobie na nie popatrzysz:)
zgłoszonych jest 8 basków + pojawimy sie na konkurencjach finałowych:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Będzie ktoś z aparatem i mógłby obfocić dzieciaki mojego psa? :)
Briard psy i suki klasa młodzieży :))[/QUOTE]

Marchewkowy - chcesz i masz, postaramy się :-) jesteście na tym samym ringu co my, więc nie powinno być problemu
i ja mam Wasze foty z innych wystaw (bo trochę pstrykałam briardom), tylko nie mam czasu przejrzeć :-), i przez dogo nie umiem wysyłać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Marchewkowy - chcesz i masz, postaramy się :-) jesteście na tym samym ringu co my, więc nie powinno być problemu
i ja mam Wasze foty z innych wystaw (bo trochę pstrykałam briardom), tylko nie mam czasu przejrzeć :-), i przez dogo nie umiem wysyłać[/QUOTE]

Super! Bardzo dziękuję, dzieciaki robią pierwsze kroki na ringach, a potem nawet fotki na pamiątke babcia (ja) nie ma hehehe Co do zdjęć to jakoś się umówimy czy na maila czy na jakiś serwer internetowy ze zdjęciami.
Dokładniej ci podam :)
2 płowe pieski w klasie młodzieży (są tylko dwa w tej klasie wiec obydwa "nasze") nr 106 i 107
Suczka płowa w klasie młodzieży nr 113
Będzie jeszcze jedna ale to już nie nasze dziecko hehe

Jeszcze raz ogromnie Ci dziękuję i mam nadzieję że pryz jakiejś wystawie nastepnej ja będę mogłą wam coś obcykać w ramach wdzięczności :)

Link to comment
Share on other sites

Jedzie może ktoś na wystawę z Łodzi, Głowna lub Warszawy ?
W Sopocie czeka domek na psiaka z przytuliska w Głownie, ale mamy problem z transportem :( Szukamy już jakiś czas ale nikt dotąd się nie znalazł... Psiak jest niewielki, sięga do kolana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jedzie może ktoś na wystawę z Łodzi, Głowna lub Warszawy ?
W Sopocie czeka domek na psiaka z przytuliska w Głownie, ale mamy problem z transportem :( Szukamy już jakiś czas ale nikt dotąd się nie znalazł... Psiak jest niewielki, sięga do kolana...[/QUOTE]

1. a to kiepsko szukacie :-), bo co dwa tygodnie mój TZ jeździ z Warszawy do 3miasta :-)
teraz to po ptakach, bo przyjechał w piatek, a post powyższy zmieszczozny dzisiaj, będzie jechał za tydzień lub dwa


2. ASIACZEK - Gratki wielkie!!!!!!!! Cudnie było!

3. Marchewkowy - ależ mi się dostało :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Czy ringi dla gr 9 -13 ,14 zanjduja sie w budynku ?[/QUOTE]

Nie, wszystkie ringi znajdują się na otwartej przestrzeni! ;)

Asiaczku, WIELKIE GRATULACJE!!! :multi: Pokazaliście się przepięknie! ;) :bigcool:
Zdjęcia z BIS'ów mam od rozpoczęcia półfinałów MP (grupa młodsza i starsza + finał), aż po zakończenie 8 grupy. :evil_lol: :lol: Zdjęcia postaram się dodać jak najszybciej. Dziś wybieram się na drugi dzień wystawy. :cool3: Trzymam kciuki za forumowych wystawców i nie tylko! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Jedzie może ktoś na wystawę z Łodzi, Głowna lub Warszawy ?
W Sopocie czeka domek na psiaka z przytuliska w Głownie, ale mamy problem z transportem :( Szukamy już jakiś czas ale nikt dotąd się nie znalazł... Psiak jest niewielki, sięga do kolana...[/QUOTE]
Ja juz wczesniej zamieszczałam informację o wolnym miejscu w busie. I wielka szkoda, że nie zauwazylas tego posta, bo ja byłam w Sopocie w sobote (wczoraj),. I bylby to przejazd dla psiaka bezpłatny...

[quote name='Itske']1. a to kiepsko szukacie :-), bo co dwa tygodnie mój TZ jeździ z Warszawy do 3miasta :-)
teraz to po ptakach, bo przyjechał w piatek, a post powyższy zmieszczozny dzisiaj, będzie jechał za tydzień lub dwa
2. ASIACZEK - Gratki wielkie!!!!!!!! Cudnie było!
3. Marchewkowy - ależ mi się dostało :-) :-)[/QUOTE]
Dziękować, tez się ciesze z wczorajszych wyników, chociaz niedosyt pozostał a propos BOG... Ale nie można miec wszystkiego, prawda?;)

[quote name='Don_Vito']Nie, wszystkie ringi znajdują się na otwartej przestrzeni! ;)
Asiaczku, WIELKIE GRATULACJE!!! :multi: Pokazaliście się przepięknie! ;) :bigcool:
Zdjęcia z BIS'ów mam od rozpoczęcia półfinałów MP (grupa młodsza i starsza + finał), aż po zakończenie 8 grupy. :evil_lol: :lol: Zdjęcia postaram się dodać jak najszybciej. Dziś wybieram się na drugi dzień wystawy. :cool3: Trzymam kciuki za forumowych wystawców i nie tylko! :)[/QUOTE]
Dzięki wielkie:)
Z sukcesu Grupy hodowl. ciesze podwójnie, bo nie dość, że mieliśmy 1 psa debiutanta w takiej konkurencji, to dodatkowo mielismy 3 debiutantów ludzkich, w tym jeden to absolutny debiutant (to ten, który stoi najwyzej;)). Ale udało się, dzięki wielkiemu zaangazowaniu Zuzki, Piotra, Kacpra i Marcina.
Tak wyglądalismy:
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/IMG_2589.jpg[/IMG]

Trochę nas tutaj słabo widać, wierze, że na nastepnych fotkach będziemy juz lepiej widoczni;)

Jak trochę sie ogarnę po przyjeździe - napisze więcej:)
A na Twoje zdjęcia - Don_Vito - czekamy z wielka niecierpliwościa:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, pięknie wyglądaliście, i wy i psy. Wielkie gratulacje. :))) A z kolei drugie miejsce zajęła "nasza" rodzina bouvierowa, co też strasznie cieszy, bo bouvsy jakoś rzadko widać w tych konkurencjach.

Kilka zdjęć z pierwszego dnia: [url]https://picasaweb.google.com/alicja.zuzanna/MiedzynarodowaWystawaPsowRasowychSopot2012?authkey=Gv1sRgCJPq19aJlPWRrQE[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja juz wczesniej zamieszczałam informację o wolnym miejscu w busie. I wielka szkoda, że nie zauwazylas tego posta, bo ja byłam w Sopocie w sobote (wczoraj),. I bylby to przejazd dla psiaka bezpłatny...
[/QUOTE]

Ehh.. No szkoda :( Nie było mnie w domu, wróciłam w piątek w nocy, a w sobotę się dowiedziałam że jest wystawa w Sopocie i zaczęłam czegoś szukać :( No ale trudno, szukam dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvcia']Asiaczku, pięknie wyglądaliście, i wy i psy. Wielkie gratulacje. :))) A z kolei drugie miejsce zajęła "nasza" rodzina bouvierowa, co też strasznie cieszy, bo bouvsy jakoś rzadko widać w tych konkurencjach.

Kilka zdjęć z pierwszego dnia: [URL]https://picasaweb.google.com/alicja.zuzanna/MiedzynarodowaWystawaPsowRasowychSopot2012?authkey=Gv1sRgCJPq19aJlPWRrQE[/URL][/QUOTE]

gratulacje dla basków Asiaczkowych i buwierów Filosowych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvcia']Asiaczku, pięknie wyglądaliście, i wy i psy. Wielkie gratulacje. :))) A z kolei drugie miejsce zajęła "nasza" rodzina bouvierowa, co też strasznie cieszy, bo bouvsy jakoś rzadko widać w tych konkurencjach.
Kilka zdjęć z pierwszego dnia: [URL]https://picasaweb.google.com/alicja.zuzanna/MiedzynarodowaWystawaPsowRasowychSopot2012?authkey=Gv1sRgCJPq19aJlPWRrQE[/URL][/QUOTE]
No to Asiaczki gratulują bouvierom:)

[quote name='nika28']Ehh.. No szkoda :( Nie było mnie w domu, wróciłam w piątek w nocy, a w sobotę się dowiedziałam że jest wystawa w Sopocie i zaczęłam czegoś szukać :( No ale trudno, szukam dalej.[/QUOTE]
Może jeszcze cos się uda. W końcu ludzie podrózują...

[quote name='akrim']gratulacje dla basków Asiaczkowych i buwierów Filosowych[/QUOTE]
Dziękujemy:0

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvcia']Asiaczku, pięknie wyglądaliście, i wy i psy. Wielkie gratulacje. :))) A z kolei drugie miejsce zajęła "nasza" rodzina bouvierowa, co też strasznie cieszy, bo bouvsy jakoś rzadko widać w tych konkurencjach.
Kilka zdjęć z pierwszego dnia: [URL]https://picasaweb.google.com/alicja.zuzanna/MiedzynarodowaWystawaPsowRasowychSopot2012?authkey=Gv1sRgCJPq19aJlPWRrQE[/URL][/QUOTE]
Czy moge ukraść fotkę z Gr. Hodowlanej?
A jeśli tak(:), to jak mam podpisac?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...