Jump to content
Dogomania

Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']dziewczyny ile razy i przez kogo była widziany w okolicach Hali?[/QUOTE]
Raz była widziana-był jeden telefon.
Wczoraj rano leżał jakiś piesek przy Hali targowej podobny do Kaji jak Pani podeszła do niego to wstał i pobiegł w kierunku Panoramy.
Kaja ma charakterystyczną obrożę czerwoną dość szeroką raczej ją widać tylko,że też zakrywa już ją sierść częściowo(sierść około 4cm), no i tą adresówkę co widać na fotkach w mieszkaniu u Pani Małgosi.Adresówka nie jest z tych malutkich.
[B]Smutne pytanie[/B], ale czy ktoś ma namiary na firmy wywożące nieżywe zwierzęta? To chyba Alba i Transformers....
Od Poker jeszcze nie dostałam wzoru plakatu.Bardzo proszę o maila.
Ja nie mieszkam we Wrocławiu już 35 lat i wszystkie ulice mi się kiełbaszą.Ale to co pamiętam to za Halą Targową jest most przez który można się przedostać również dobrze na chyba ul. Dubois i tam w kierunku Nadodrza a także w prawo kierunek Pl.Grunwaldzkiego,tam też chyba jest Ogród Botaniczny.Uczepiłam się tej Hali Targowej bo to jedyny jakiś na daną chwilę jest namiar tylko też nie wiadomo czy dobry.

[B]Wybrałam takie konkretniejsze zdjęcia gdzie ją dobrze widać!


[/B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938709_img_0412.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938730_img_0421.jpg[/IMG]



[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/53198501_img_0023.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/53256168_img_0572.jpg[/IMG]

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Wysłałam wczoraj w nocy .Nie wiem czemu nie doszło.Teraz jeszcze raz wysłałam.
Spod HAli moze pobiec wszędzie.ALe jeżeli w kierunku Panoramy , to teraz Wzgórze Polskie, Urząd Wojewódzki, Traugutta, most Grunwaldzki. Strach wymieniać.
Chyba jest jedna firma do zabierania padłych zwierząt (wolę nie myśleć), ale nie wiem dokładnie która.Można spytać w Straży Miejskiej. Mam nadzieję ,że daliby znać, ma adresówką.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ teren koło Hali penetruje już wiele osób, spróbuję pójść dalej terenami zielonymi. Pójdę Mazowiecką nad Oławę ul.Na Grobli. Sprawdzę okoliczne tereny. Można też sprawdzić teren nad Odrą przy Wybrzeżu Wyspiańskiego, koło ZOO i Hali Stulecia. Myślę, że ona unika ruchliwych ulic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Wysłałam wczoraj w nocy .Nie wiem czemu nie doszło.Teraz jeszcze raz wysłałam.
Spod HAli moze pobiec wszędzie.ALe jeżeli w kierunku Panoramy , to teraz Wzgórze Polskie, Urząd Wojewódzki, Traugutta, most Grunwaldzki. Strach wymieniać.
Chyba jest jedna firma do zabierania padłych zwierząt (wolę nie myśleć), ale nie wiem dokładnie która.Można spytać w Straży Miejskiej. Mam nadzieję ,że daliby znać, ma adresówką.[/QUOTE]
Co do zakręcanej adresówki, to nie ma pewności, czy jeszcze w niej jest zawartość, bo mogła się odkręcić.

Ja chodziłam dziś w 3 miejscach - Panorama, Wyspa Słodowa, Teatralna, Sądowa około 2 godzin. Pytałam ludzi, jakiś pan z bokserem widział wczoraj koło Hali kudłacza wyglądającego na zagubionego (płci nie zauważył), ale piesio był zarośnięty mocno.

Dziś jak mąż będzie mógł, wydrukujemy trochę ogłoszeń do wieszania i trochę do rozdawania (kolor) - jakby ktoś miał wzór, to proszę wysłać na maila, bo moich zapomniałam wrzucić na pendrive'a, zostały na domowym kompie (jestem w pracy). Mój adres: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']marako, próbuję wysłać ,ale wyskakuje mi ,że [B]Brak dostępu13 Can't open SMTP stream.[/B][/QUOTE]
Poker dostałam Twój mail ale w załączniku przy pobraniu jest 0 bajtów(musi być ileś kb) a więc nie otwiera mi się,nie mogę zapisać pliku.Coś robisz nie tak.Pani Małgosia mi przesłała plakat ale fotka jest z jednym zdjęciem z jej domu.Jeżeli nie uda mi się dostać od Ciebie to trudno podrukuję to co mam od Pani Małgosi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Co do zakręcanej adresówki, to nie ma pewności, czy jeszcze w niej jest zawartość, bo mogła się odkręcić.

Ja chodziłam dziś w 3 miejscach - Panorama, Wyspa Słodowa, Teatralna, Sądowa około 2 godzin. Pytałam ludzi, jakiś pan z bokserem widział wczoraj koło Hali kudłacza wyglądającego na zagubionego (płci nie zauważył), ale piesio był zarośnięty mocno.

Dziś jak mąż będzie mógł, wydrukujemy trochę ogłoszeń do wieszania i trochę do rozdawania (kolor) - jakby ktoś miał wzór, to proszę wysłać na maila, bo moich zapomniałam wrzucić na pendrive'a, zostały na domowym kompie (jestem w pracy). Mój adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Wysłałam mailem ulotkę z nieco innym zdjęciem. To jest najbardziej aktualne - zrobione 2 godz. przed zaginięciem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Poker dostałam Twój mail ale w załączniku przy pobraniu jest 0 bajtów(musi być ileś kb) a więc nie otwiera mi się,nie mogę zapisać pliku.Coś robisz nie tak.Pani Małgosia mi przesłała plakat ale fotka jest z jednym zdjęciem z jej domu.Jeżeli nie uda mi się dostać od Ciebie to trudno podrukuję to co mam od Pani Małgosi.[/QUOTE]
Wysłałam nową ulotkę opracowana przez Poker.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makub']Wysłałam nową ulotkę opracowana przez Poker.[/QUOTE]

Dzięki.
1. Nieco skrócę i powiększę tekst (do wieszania A4) oraz
2. mocno skrócę, podam mniej telefonów, zmniejszę, dam więcej na stronę i będzie do rozdawania.
3. Zrobię wersję A5 do klejenia w miejscach dużego ruchu nudzących się ludzi, ale gdzie nie ma miejsca na wieszanie A4.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Dzięki.
1. Nieco skrócę i powiększę tekst (do wieszania A4) oraz
2. mocno skrócę, podam mniej telefonów, zmniejszę, dam więcej na stronę i będzie do rozdawania.
3. Zrobię wersję A5 do klejenia w miejscach dużego ruchu nudzących się ludzi, ale gdzie nie ma miejsca na wieszanie A4.[/QUOTE]

też mocno skróciłam tekst (bez info, że jest z Tomaszowa i ma chip - bo skoro ktoś przeczyta plakat, to ma nr telefonu, więc chip nie ma znaczenia) i podaję 2 pierwsze telefony, zrobiłam plakat z numerami tel do odrywania jakby ktoś chciał

a na Albę itp to bym raczej nie liczyła, szkoda moim zdaniem zachodu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']też mocno skróciłam tekst (bez info, że jest z Tomaszowa i ma chip - bo skoro ktoś przeczyta plakat, to ma nr telefonu, więc chip nie ma znaczenia) i podaję 2 pierwsze telefony, zrobiłam plakat z numerami tel do odrywania jakby ktoś chciał

a na Albę itp to bym raczej nie liczyła, szkoda moim zdaniem zachodu[/QUOTE]
Możecie mi podesłać wzory plakatów na maila do wydruku.Bardzo proszę! Już kilka wydrukowałam starych ale przydadzą się nowe.Może w tytule napisać dużymi literami zaginęła suczka albo zaginął pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Możecie mi podesłać wzory plakatów na maila do wydruku.Bardzo proszę! Już kilka wydrukowałam starych ale przydadzą się nowe.Może w tytule napisać dużymi literami zaginęła suczka albo zaginął pies.[/QUOTE]

to dawaj maila na pw ;)
edit: już znalazałam, wysyłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...