Jump to content
Dogomania

Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='docha']to Krzyki! kto mieszka w tej okolicy???? potrzeba tam ulotek jak najszybciej. zróbmy może skarbonkę na paliwo, myślę, że idzie jak po grudzie bo wszystko rozbija się o koszty paliwa. Proszę wypowiedzcie się na ten temat.[/QUOTE]
Na początek do skarbonki daję 150zł na koszty paliwa.Z tych pieniędzy już można korzystać.
Potrzeba więcej osób do rozplakatowania Wrocławia i chyba plakatów.
Napisałam na wątku Bianki o pomoc w poszukiwaniu suni.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228201-Wrocław-zaginęła-chora-sunia-okolice-Komadorskiej[/url]!!!!!!

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, wolałabym aby sprawdziła się okolica Panoramy, ale jakoś te Krzyki mi siedzą w głowie. Mój Tz jak mu powiedziałam o Krzykach to zaśmiał się, że za dwa dni Kaja będzie u Anuli i to nie wcale śladem samochodu co śladem instynktu.
[B]Uvl[/B], mnie się rozchodzi nie tyle o poszukiwania co o rozwieszenie ulotek, jak najwięcej ulotek.

Edit. Jeśli to byłyby Krzyki to w takim tempie wyjdzie poza obręb Wrocławia, a wtedy będziemy mieli problem w poszukiwaniach jej, chyba wówczas tylko przez media.

Edited by docha
literówka
Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że ona unikając ruchu mogła iść wzdłuż fosy i mogła trafić nad Odrę koło Muzeum - stąd blisko i do Hali i do Panoramy. Jutro pochodzę po okolicznych parkach nad fosą i Odrą. Bardziej mi pasuje ten rejon, bo to nie jest tak bardzo daleko od Świdnickiej gdzie ostatni raz widział ją stróż na budowie. A poza tym tam panuje względny spokój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makub']Ja myślę, że ona unikając ruchu mogła iść wzdłuż fosy i mogła trafić nad Odrę koło Muzeum - stąd blisko i do Hali i do Panoramy. Jutro pochodzę po okolicznych parkach nad fosą i Odrą. Bardziej mi pasuje ten rejon, bo to nie jest tak bardzo daleko od Świdnickiej gdzie ostatni raz widział ją stróż na budowie. A poza tym tam panuje względny spokój.[/QUOTE]

Małgosiu, czy masz jeszcze ulotki? jeśli tak to rozklejaj jak najwięcej na słupach i innych widocznych miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Małgosiu, czy masz jeszcze ulotki? jeśli tak to rozklejaj jak najwięcej na słupach i innych widocznych miejscach.[/QUOTE]

Jutro wydrukuję następne - już poszło 150 ulotek. Porozwieszam w okolicach Hali, Panoramy, Galerii.

Link to comment
Share on other sites

Tam gdzieś jest też Galeria,ja byłam w niej raz w tamtym roku i za bardzo nie pamiętam.Może tam rozwiesić plakaty.Tam dużo ludzi też się przewala przez nią.
Kto mi podrzuci plakat na maila wydrukuję sobie.Może uda mi się przyjechać z Bogusik do Wrocławia rano i przez cały dzień rozwieszać plakaty.
mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie też bardziej prawdopodobny jest rejon Hali Targowej, jeżeli była widziana w rejonie Forum.Krzyki są o wiele dalej i w przeciwnym kierunku.
Gdyby nie boląca noga, to dziś też bym pochodziła.Zobaczę jak będzie jutro.
W rejonie Wzgórza Polskiego chodzi dużo psiarzy.
Pod Halą moze czuć jedzenie.
Czy jest kontakt z tą panią , która widziała psa pod Halą? Może dałaby radę rozdać ulotki śmieciarzom ,a ULV sprzedawcom z Hali , którzy przyjeżdżają wcześnie rano do pracy i wtedy mają szansę ją zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Trzymam kciuki za szybkie znalezienie suni!
Wiem co to znaczy szukać psa w dużym mieście, bo sama w ubiegłym roku przez 2 tyg. szukałam w Lublinie zamojskiej Frajdy.[/QUOTE]
Wiem Tola kibicowałam Frajdzie ale akcja zakończyła się sukcesem.

[B]W SKARBONCE PALIWOWEJ NA JUŻ JEST 150ZŁ!
KTO BĘDZIE POTRZEBOWAŁ NA PALIWO PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO MNIE ZARAZ PRZELEJĘ NA KONTO.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Czy jest kontakt z tą panią , która widziała psa pod Halą? Może dałaby radę rozdać ulotki śmieciarzom ,a ULV sprzedawcom z Hali , którzy przyjeżdżają wcześnie rano do pracy i wtedy mają szansę ją zobaczyć.[/QUOTE]
śmieciarze-masz na myśli "ekologów" czy zakład oczyszczania miasta, do tego drugiego jutro zadzwonię ( do któregoś z tych trzech które podałaś) i spróbuję się dogadać. Po to prosiłam Cię o ulotkę, bo jeśli się uda to przekażę im na maila do wewnętrznego wydrukowania.
Z tym że wszystkim rozdajemy jak popadnie, aby więcej uwagi zwrócić na nią.

Link to comment
Share on other sites

Mam na myśli śmieciarzy , którzy obsługują dany rejom.Żeby tym w samochodach dać do ręki ulotki.Zazwyczaj te same ekipy obsługują rejony.
Obkleiłambym raczej rejon Panoramy Racławickiej,Wzgórze Polskie i Akademię Sztuk Pięknych, Wyspę Słodową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tam gdzieś jest też Galeria,ja byłam w niej raz w tamtym roku i za bardzo nie pamiętam.Może tam rozwiesić plakaty.Tam dużo ludzi też się przewala przez nią.
Kto mi podrzuci plakat na maila wydrukuję sobie.Może uda mi się przyjechać z Bogusik do Wrocławia rano i przez cały dzień rozwieszać plakaty.
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Anulko,tak zrobimy tylko żeby już były plakaty.Ja tu siedzę /a raczej latam/ jak na szpilkach...Praca,zakupy,pakowanie i jeszcze 100 różnych spraw przed wyjazdem,ale zaglądam ciągle na wątek...Cóż można zrobić,gdy się jest tak daleko...Jeżeli Kaja nie odnajdzie się do soboty,to pojedziemy jej szukać i rozklejać plakaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Mam na myśli śmieciarzy , którzy obsługują dany rejom.Żeby tym w samochodach dać do ręki ulotki.Zazwyczaj te same ekipy obsługują rejony.
Obkleiłambym raczej rejon Panoramy Racławickiej,Wzgórze Polskie i Akademię Sztuk Pięknych, Wyspę Słodową.[/QUOTE]

pisząc okolica hali mam na myśli dokładnie te tereny które wskazujesz. pewnie jutro dziewczyny zdadzą relacje jakie tereny są obklejone.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zarejestrowałam na Gaju psa przypominającego poszukiwaną Kaję. Ale to pewnie nie ona, ponieważ ma sporo kłaków, widać, że pies dawno nie strzyżony. Podejrzewam, że to mógł być ten sam, którego ktoś widział wcześniej na Krynickiej. Też nie daje do siebie podejść, ogon niby długi, ale chyba końcówka skopiowana.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj przeszłam od Kościuszki Świdnicką, przez Rynek, potem do Galerii Dominikańskiej, Purkiniego, koło Hali Targowej, potem Grodzką, przez Most Uniwersytecki, Drobnera, Łokietka i Paulińską. Brak Kai :(

[FONT=Verdana][quote name='Poker']Ale największe firmy to ALBA, SULO i VEOLIA.Jak się dotrze do nich , to już coś.[/FONT]
[FONT=Verdana]Moim zdnaniem czipy są do d...to jest tylko złuda ,że one coś dają.Nie ogó;neopolskiego systemu ,więc każda gmina up[awia radosną twórczość.[/QUOTE]
Dają, dają. Sama znalazłam sunię, poszłam od razu do weta, miała chip i szybciutko trafiła do domu.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...