Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Droga Pani Beatko ... Witam serdecznie i bardzo dziękuję , SMACZKI dotarły jest ich więcej niż się spodziewałam Chłopcy są zachwyceni ... Hrabcio nawet nie narzekał ,że twarde Dziękujemy bardzo , bardzo Oczywiście kurier nie dzwonił jak zwykle ale tym razem postanowiłam czekać o tej porze o której on ostatnio był by zostawić mi awizo ...no przyszedł 15 min później ale był Więc już teraz mamy problem dostawy z głowy . Raz jeszcze z serca dziękuję za Wasze serce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ula, a kiedy wpłaciłaś, bo jeszcze tych pieniędzy nie widzę. Ostatnią Twoją wpłatę ( 10 zł) mam z 23 września , ale to była deklaracja za wrzesień. Popraw mnie , jeśli się mylę.

Wpłynęły jeszcze pieniądze od Aliny71 - 15 zł za 3 miesiące(wpłata 11 X). Co mam z nimi zrobić ?

No i mamy jeszcze nadprogramową wpłatę FiGa - 10 zł za miesiąc październik...tylko ona poszła na "wyprawkę " Hrabala ....oj...

Edited by farmerka63
Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Prawdę mówiąc trochę niezręcznie nam teraz zagadywać p. Jolę o psa... Przeżyła ostatnio rodzinną tragedię ( śmierć brata) - składałyśmy obydwie z Moniką kondolencje :([/QUOTE]
Tak,to wielka tragedia stracić kogoś tak bliskiego :-( Nie mniej jednak,za jakiś czas,zapytajcie jak miewa się nasz Hrabcio...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']To mądry chłopak i szybko się przestawi na *tryb mieszkaniowy* :)

[COLOR=#ff0000]Proszę o adres do wysyłki Umowy Adopcyjnej
[/COLOR]
Rozliczenie: koszt wycieczki to 89,00 (268km) minus 14,00 za dwa dni do końca m-ca daje kwotę: 75,00

Czy któraś z Cioteczek co ma konto na FB mogłaby przekleić fotki Kondzia z profilu od Pani Joli?? Bo ja nie mam FB :([/QUOTE]
Czekam na adres do wysyłki umowy....jesli można to na PW proszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Dziewczyny,macie jakiś kontakt z p.Jolą?Przydały by się wiadomości o Hrabciu z nowego domku...Jestem taka ciekawa czy wszystko OK?[/QUOTE]

U Hrabalka wszystko dobrze, pani Jola napisała mi, że Hrabcio dobrze dogaduje się z psiakami, jest bardzo grzeczny, daje wiele radości i dziękuje za cudnego i kochanego psiaka :)
Jutro wybierają się do fryzjera i potem może będzie fotka słodziaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']U Hrabalka wszystko dobrze, pani Jola napisała mi, że Hrabcio dobrze dogaduje się z psiakami, jest bardzo grzeczny, daje wiele radości i dziękuje za cudnego i kochanego psiaka :)
Jutro wybierają się do fryzjera i potem może będzie fotka słodziaka :)[/QUOTE]
Dzięki za wiadomości :smile: Aż łezka się w oku zakręciła,że nasz Hrabcio ma taki wspaniały domek!!!:loveu:

Ciocia,skrzyneczka zapchana na amento...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f42589b75b9aaa06.html#"]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/332/f42589b75b9aaa06mc.jpg[/IMG]


Jak klikniecie na fotkę to się powiększy.
[/URL][/QUOTE]

O już wstawiłas :) właśnie miałam to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...