Jump to content
Dogomania

Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)


Tengusia

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...

mój mężczyzna wczoraj zauważył guzki u Fazy, dzisiaj rano poszłam do weta ... pobraliśmy krew jutro będę dzwonić umówić się na zabieg, wytną wyślą do histopatologi i się okaże :( pani wet powiedziała że być może to tłuszczaki że można obserwować i interweniować jakby rosło ale ja nie chcę czekać, nie zniosłabym tej niepewności nie po tym co przeszłam z Bolkiem :(

 

boję się :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pewność że to tłuszczaki będą miała jak będą wyniki ale póki co jestem spokojna ;) Faza nie podziela twojego zdania, jak jej założyłam na noc żeby nie lizała to tak się wierciła, co chwilę wstawała i piskała bo jej nie wygodnie było więc przez sen poodwiązywałam sznureczki i psiak zasnął jak aniołek :D

 

dzisiaj dostała smaczka :D

 

12072743_985067588182984_805952422141208

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

wydawać by się mogło że pies nie przeżywa żałoby a jednak ... Faza podobnie jak ja po śmierci taty w ogóle nie umiała odnaleźć się w rzeczywistości aż do wczoraj, to właśnie wczoraj zauważyła zabawki leżące na jej miejscu od śmierci Bolka, pozbawiła osiołka języka i trochę owłosienia, zauważyła piłki i gryzaka ... wróciła moja Faza :D są i złe strony jej powrotu, ostatnio na stajni stwierdziła że przecież ona jest za dorosła żeby pańci słuchać :P dzisiaj tak siedziałam i patrzyłam jak się wygłupia z panem to był cudowny widok :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...