Jump to content
Dogomania

AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]


NastyGirlBdg

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani,serdecznie zapraszam na bazarek dla Amirka:)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229656-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-Dla-Amira-do-25-07-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229656-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-Dla-Amira-do-25-07-godz-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Info:forum SOS Husky z DT
[QUOTE]
[B][B][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Witam Wszystkich i dziękuję za miłe słowa.A oto jak nam upłynął dzień. Amir zaczyna dzień od porannego spaceru wokół domu aby rozprostować nogi. Sam niechętnie chodzi a więc spacerują z Ryszardem. Potem śniadanie i w trakcie wszystkie leki. W ciągu dnia dużo spał i był leniwy . Wieczorem jednak wstąpiły w niego siły witalne i spacerował poza domem gdzie jest innym psem. Chociaż w dalszym ciągu słaby lecz gdyby mógł to by biegł i jak na jego możliwości idzie bardzo szybko i pokonuje długą trasę. Zaczynają go interesować zapachy i powoli niucha, zwraca uwagę na psy które szczekają w ogrodach że nie wspomnę o kotach których w sąsiedztwie dużo a które też bardzo go interesują. Tak więc ma wiele bodzców i różnych doznań. Zauważyłam że obwąchuje Mię czyli chyba wraca do swiata żywych psów. Myślę że systematyczne i tresciwe karmienie + leki robią swoje. Jako że noc u nas ciepła nie przypinałam go pod dachem lecz śpi pod chmurką na dywaniku który powoli akceptuje aczkolwiek z niechęcią. Tylne nogi jeszcze słabe lecz w mojej ocenie dzis wstawał trochę lepiej. Myślę że wszystko idzie w dobrym kierunku chociaż na początku nie bardzo w to wierzyłam. Myślę że był po prostu zagłodzony bo najprawdopodobniej nie chciał jeść w schronisku. Najchetniej je mieso pod każdą postacią. Jest o wiele spokojniejszy i chyba nas powoli akceptuje. [IMG]http://forum.soshusky.pl/images/smilies/clap.gif[/IMG][/FONT]
[/COLOR]



[/B][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Biedny Amir… los dobrze go nie traktował. To pewne:(

Na szczęście, choć dopiero teraz, ale jednak się odmienił. Mam nadzieję. Najpierw holesia i jej mąż dzielnie się nieborakiem zajmowali i uchronili od najgorszego. Teraz trafił pod wspaniałą opiekę Pani Ireny.
Amir, nie możesz tego zmarnować. Zbyt wiele osób pokłada w tobie nadzieje. Zbieraj się chłopie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A czy Amir jest w płatnym DT czt bezpłatnym ?

Może już o to pytałam, ale jakoś mi umknęło.

I czy Amirma teraz jakiekolwiek "swoje" pieniądze" Na leczenie, jedzenie itp.[/QUOTE]

Amir przebywa w bezpłatnym DT - dwa tygodnie.Cały czas szukamy coś stałego...
Na obecną chwilę ma pieniążki - postaram się jutro wrzucić rozliczenie.
Niestety, obawiam się że nie wystarczą one na leczenia psiaka :( A będzie ono długotrwałe :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ares-ka']Amir przebywa w bezpłatnym DT - dwa tygodnie.Cały czas szukamy coś stałego...
Na obecną chwilę ma pieniążki - postaram się jutro wrzucić rozliczenie.
Niestety, obawiam się że nie wystarczą one na leczenia psiaka :( A będzie ono długotrwałe :([/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Szkoda, ze psiaknie może zostać dłużej tam, gdzie w tej chwili przebywa. Widać, ze trafił na ludzi,którzy bardzo dobrze nim sie opiekują.

A co do kasy, a tej jak wiadomo zawsze brakuje, to może bazarkami damy radę pomóc,nadgonić braki. Wiele psiaków tu na dogo jest w ten sposób utrzymywanych,karmionych, leczonych itp.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...