Jump to content
Dogomania

AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]


NastyGirlBdg

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie to nie będzie dla Was rewelacyjna opcja przy stanie Amira, ale mieszkam pod Łodzią i dzisiaj w nocy wracam do domu także mógłby u mnie zostać ale niestety tylko do 28.07 tego dnia wylatuję zagranicę na pół roku i nie będzie miał kto z nim zostać.

Edit powinnam jeszcze dodać, że mieszkam w bloku :)

Edited by shani
Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Pewnie to nie będzie dla Was rewelacyjna opcja przy stanie Amira, ale mieszkam pod Łodzią i dzisiaj w nocy wracam do domu także mógłby u mnie zostać ale niestety tylko do 28.07 tego dnia wylatuję zagranicę na pół roku i nie będzie miał kto z nim zostać.

Edit powinnam jeszcze dodać, że mieszkam w bloku :)[/QUOTE]

Kurcze,już się zaczęłam cieszyć:)Amir poszukuje DT z ogrodem:(

Dzięki,Kochana za pomoc:)

SZUKAMY DALEJ DT DLA AMIRA:(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ale rozumiem. akurat przez ten okres będę cały czas w domu bez żadnych obowiązków w związku z czym mogłabym poświęcić mu cały wolny czas także pomyślałam, że może to by Wam dało trochę czasu, ale jeśli psiak całe życie był w ogrodzie to chyba za duży stres dla niego. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach mam nadzieję, że coś znajdziecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shani']Szkoda, ale rozumiem. akurat przez ten okres będę cały czas w domu bez żadnych obowiązków w związku z czym mogłabym poświęcić mu cały wolny czas także pomyślałam, że może to by Wam dało trochę czasu, ale jeśli psiak całe życie był w ogrodzie to chyba za duży stres dla niego. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach mam nadzieję, że coś znajdziecie[/QUOTE]

Kochana,gdyby on tylko mógł mieszkać w bloku to z przyjemnością skorzystali byśmy z Twojej pomocy.
Biedaczek ma klaustofobie dlatego poszukujemy domku z ogródkiem:(Nie możemy narażać go na stres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='radovan2']Kochana,gdyby on tylko mógł mieszkać w bloku to z przyjemnością skorzystali byśmy z Twojej pomocy.
Biedaczek ma klaustofobie dlatego poszukujemy domku z ogródkiem:(Nie możemy narażać go na stres.[/QUOTE]

Doskonale rozumiem, dlatego teraz pytam znajomych czy ktoś niemógłby go wziąć :)
Mam nadzieję, że uda się mu coś znaleźć :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...