Jump to content
Dogomania

Maszynka-GTS 888


Daffy

Recommended Posts

ja polecam dla małych psów , przy większym psie mi się przegrzewała robiła sieę gorąca i nie dało się ciąć .
cięłam ponad rok na jednym ostrzu pudla i yorka , potem ostrze się stępiło i teraz maszynka leży bez ostrza w szafie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szukamy jakiejś dobrej maszynki w miare taniej, bo niestety wizyty u fryzjera po 100zł, co 2 mies. to nie dla nas. :roll:

[URL]http://allegro.pl/listing.php/search?string=Maszynka+GTS+888&category=0&sg=0[/URL]
Tylko tu widzę jakieś 2 rodzaje tej maszynki ?

Link to comment
Share on other sites

hej. jestem posiadaczką tej maszynki ;w komplecie miała 2 ostrza..... w starciu z shih tzu po pierwszym strzyżeniu oba ostrza nadają się do ostrzenia /3 mm jeszcze jako nowe odmówiło współpracy/;(....teraz zastanawiam się czy dokupować markowe ostrza czy w ogóle zmienić maszynkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']My dzisiaj taką zamówiliśmy, powinna dojść w tym tyg, ciekawa jestem jak będzie, bo post wyżej mnie trochę zdołował... :roll:[/QUOTE]
jak wykąpiesz psa i wyczeszesz przed każdym strzyżeniem to powinno być ok , u mnie na prawdę długo dawała radę ta maszynka .
ostrze miałam dobre rok .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']My dzisiaj taką zamówiliśmy, powinna dojść w tym tyg, ciekawa jestem jak będzie, bo post wyżej mnie trochę zdołował... :roll:[/QUOTE]
Dla spaniela (czyli do zrobienia uszu i szyi) w zupełności wystarczy.
I tak, jak [B]gops[/B] pisała, trzeba pracować na czystym, przygotowanym włosie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Dla spaniela (czyli do zrobienia uszu i szyi) w zupełności wystarczy.
I tak, jak [B]gops[/B] pisała, trzeba pracować na czystym, przygotowanym włosie.[/QUOTE]
U nas w grę wchodzą głównie łapy, które robimy na 'zero', a tam jest sporoo sierści, stąd moje obawy przed maszynką.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Zakupiłam właśnie tą maszynkę. Wczoraj przyszła paczka. Nie wiem, czy robię coś źle, maszynka słabo łapie włos /piesek(york) wykąpany i wyczesany przed strzyżeniem/. Nie wiem, czy to wina tego, że włos jest już dość długi? Czy lepiej najpierw przyciąć włoski nożyczkami a później użyć maszynki? Czy przed pierwszym użyciem powinnam nasmarować ostrze? I ostatnie pytanie, czy do wygolenia uszek mogę użyć ostrza bez nasadki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...