Jump to content
Dogomania

8.09.2012 Warszawa-krajowa


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Przed chwila odebrałam na mojej poczcie mailowej potwierdzenie przyjęcia psów na wystawę. super sprawa!!!
Wydruk i wszystko jasne:) Podoba mi się to [I]novum[/I]:)

W kilku krajach zachodnich tak juz jest od dawna:)

pzdr.[/QUOTE]
mnie też się podoba to. I po Pl się też rozchodzi taki sposób przyjmowania na wystawy.
Tylko nagle znika "urok" pamiętania i dreszczyk emocji czy przelew zrobiony a jak zrobiony to czy doszedł i czy na czas. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']mnie też się podoba to. I po Pl się też rozchodzi taki sposób przyjmowania na wystawy.
Tylko nagle znika "urok" pamiętania i dreszczyk emocji czy przelew zrobiony a jak zrobiony to czy doszedł i czy na czas. ;)[/QUOTE]
Hmmm... a mi średnio się podoba, bo - może to się wydać dziwne - ale nie mam drukarki i muszę teraz zgrać na pendriva, latać i prosić kogoś, żeby mi wydrukował :/
A odbioru numerów startowych na ringu przed oceną to się już boję - mam dwie rasy, na oddzielnych ringach, będę latała tam i z powrotem :/
Chociaż - dzięki temu nie będzie kolejek przy sekretariacie.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o odbiór numerków na ringu - to genialna sprawa! Nigdy nie ma kolejek, można się spokojnie rozłożyć przy ringu z psiakiem, a nie szarpać się pod sekretariatem z rzeczami i denerwować... A drukowanie - cóż też musiałam niestety prosić kogoś o wydrukowanie, więc ma to swoje plusy i minusy jak widać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Hmmm... a mi średnio się podoba, bo - może to się wydać dziwne - ale nie mam drukarki i muszę teraz zgrać na pendriva, latać i prosić kogoś, żeby mi wydrukował :/
A odbioru numerów startowych na ringu przed oceną to się już boję - mam dwie rasy, na oddzielnych ringach, będę latała tam i z powrotem :/
Chociaż - dzięki temu nie będzie kolejek przy sekretariacie.[/QUOTE]

[quote name='Talagia']Jeśli chodzi o odbiór numerków na ringu - to genialna sprawa! Nigdy nie ma kolejek, można się spokojnie rozłożyć przy ringu z psiakiem, a nie szarpać się pod sekretariatem z rzeczami i denerwować... A drukowanie - cóż też musiałam niestety prosić kogoś o wydrukowanie, więc ma to swoje plusy i minusy jak widać.[/QUOTE]
Zgadzam się, że - jak wszystko - i ta metoda informowania nas o przyjęciu psa na wystawę, ma swoje plusy i minusy. choćby brak w domu drukarki.
Niemniej, znając szybkośc i precyzję działania naszej poczty lub/i firm kurierskich. to wydaje mi się, że gra warta świeczki:)

Oby tylko pogoda nam dopisała, bo wczoraj i dzisiaj jakoś zimnawo się w W-wie zrobilo...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Oby tylko pogoda nam dopisała, bo wczoraj i dzisiaj jakoś zimnawo się w W-wie zrobilo...

Pzdr.[/QUOTE]
O tak tak, prosiłam koleżankę, żeby zamówiła ładną pogodę... bo ja starałam się zamówić pogodę na Białystok (co to zawsze niby jest ładnie...), a tu... wiadomo co było :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']Jak ja teraz zazdroszczę posiadaczom krótkowłosych psów...
U nas też leje... wykapię, wyczeszę moje panny, a na ring i tak wejdą brzydkie :([/QUOTE]

No własnie boję się myśleć jak się pokażą łyse jesli będzie tak zimno i mokro :placz:

Link to comment
Share on other sites

Rany jak się cieszę, że nie zgłosiłam żadnego dorosłego psiaka i nie muszę się martwić białym i długaśnym włosem :D Moje baby uwielbia błotko i pewnie jutro będzie zachwycona - ja niestety gorzej... Po raz pierwszy też nie mam namiotu bo liczyłam na miły dzień w słoneczku na kocyku... Eh :( Trzymajmy kciuki, żeby jednak jutro byla fajna pogoda! :)

Link to comment
Share on other sites

Nikt się nie chwali... A wiem, że Asiaczek ciągle była na pudle! :) Gratulacje!

Fraser poszalał na swojej ostatniej polskiej wystawie: BOB, BOG 1, a na koniec BIS 2! :) Chłopak pięknie się wystawił, po raz pierwszy byłam z niego naprawdę zadowolona. :) Ptysia też fajnie, bo BOS z pięknym opisem. :) A para Fraser+Ptysia BIS Par 3 - też byłam zadowolona z tego, jak się pokazali, nawet fajne brawa dostaliśmy, więc tu dziękuję bardzo tym, którzy nam dopingowali. :)

Oczywiście ja nie mam zdjęć z pudła, bo byłam sama. :( Więc jeśli ktokolwiek ma zdjęcia z BIS par, z trzeciej grupy, lub z BIS, to będę bardzo wdzięczna. :)

Link to comment
Share on other sites

Flaire wywołała mnie do tablicy, więc się chwalę:)
Nasze sukcesy:
[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOS, [SIZE=3]BOB, BOG3!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Naj. Junior[/B][/COLOR], na BIS Juniorów wyszła z Grupy, ale później to juz zabrakło nam obycia ringowego. dla mnie liczy się jej piekny wynik na debiutanckiej wystawie. Tym bardziej cenny, że Su coś ukąsiło w lewa przednia łapkę i juz na ringu nie chciała sie ładnie ustawiac. Ale po pobycie w zaprzyjaźninym domku i okładach z sody - Mała dała sobie świetnie radę na Grupie hodowlanej i BIS Juniorów.
Dla tych, co nie wiedzą: ta wystawa to byl debiut Miodzika aka Su:smile:
No i mamy rozpoczęty Mł.Ch.PL, ha!

[COLOR=#ff0000][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1 CWC, BOS. [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Tradycyjnie - nie zawiodła:smile:
[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, [SIZE=3]BIS Weteranów 4!!!!
[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3]
[/SIZE][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]Grupa hodowlana - [/SIZE][SIZE=4]4 miejsce:[/SIZE][/B][/COLOR]
RICH BOY Asiaczek FCI
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI

Gorąco dziękuję Ajlu, Maduni i Kacprowi za pomoc przy prezentacji Grupy Hodowlanej:)

Pieknie dziękuje tym wszystkim, którzy nas dopingowali:)

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Nikt się nie chwali... A wiem, że Asiaczek ciągle była na pudle! :) Gratulacje!
Fraser poszalał na swojej ostatniej polskiej wystawie: BOB, BOG 1, a na koniec BIS 2! :) Chłopak pięknie się wystawił, po raz pierwszy byłam z niego naprawdę zadowolona. :) Ptysia też fajnie, bo BOS z pięknym opisem. :) A para Fraser+Ptysia BIS Par 3 - też byłam zadowolona z tego, jak się pokazali, nawet fajne brawa dostaliśmy, więc tu dziękuję bardzo tym, którzy nam dopingowali. :)
Oczywiście ja nie mam zdjęć z pudła, bo byłam sama. :( Więc jeśli ktokolwiek ma zdjęcia z BIS par, z trzeciej grupy, lub z BIS, to będę bardzo wdzięczna. :)[/QUOTE]
Flaire, gratuluję! widziałam Was w akcji z Fraserem - super sie chłopak prezentował!!! Niestety, BIS Par hodowlanych juz nie widziałam, bo bylam na ringu przygotowawczym...


[quote name='szrek']mój Twister dosk. 1, CWC :):):)[/QUOTE]
Brawo!!!

[quote name='borderterrier']Ma ktoś zdjęcia z finałów z grup hodowlanych ? Prosiłabym najlepiej o zdjęcie z 2 lokaty z beaglami. :)[/QUOTE]
[B]Karo [/B]- gratuluje wystepu z beaglami:)

[quote name='Izabela124.']Gratuluję :)
Do tego KISS Nasza Sfora WO I BOB Puppy :)[/QUOTE]
Gratulacje Iza!!!
Dzisiaj zabiore się za fotki z wystawy i cos na pewno wyslę:) Wierze, że Ajlu natrzaskała tych fotek tysiące;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

to ja ucieszę parę osób bo mam fotki z baby hodowlanych i par :P
Flaire:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R1B4K5m1b_k/UE16mDG3AcI/AAAAAAAACfk/_F99Xlf1HvA/s800/DSC08408.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nvqsceTb2vo/UE16lHucsAI/AAAAAAAACfc/vSpM5r4pQTA/s800/DSC08409.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U_mNIhIJN88/UE17Fj78lSI/AAAAAAAACgc/22hLihmDwvs/s800/DSC08417.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nibRCLJoNLI/UE17KYv4ozI/AAAAAAAACgs/_kNjmGH4hMk/s512/DSC08419.JPG[/IMG]
Jeszcze tylko tak dodam :P PIĘKNE AIREDALE :D !!!!
Borderterrier:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OPjDajDAWdw/UE17uW-c3kI/AAAAAAAACh0/Y_1WPF0NNHQ/s800/DSC08428.JPG[/IMG]
Asiaczek:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3MGJ9G_h3Io/UE17hI23ZVI/AAAAAAAAChY/QjZw-fsRdrA/s800/DSC08426.JPG[/IMG]
A tutaj reszta mojej foto relacji :D : [URL]https://picasaweb.google.com/105412826994412106813/8092012CACWarszawa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ewelina7797, ucieszyłaś, i to jak!!! Ostatnie dwa zdjęcia mojej pary porywam na fb, wysyłam do USA i w końcu na moją stronkę też będę chciała wstawić, jeśli ją kiedyś zaktualizuję.... Jak mam je podpisać?

I dzięki wielkie za komplement! Miód na moje serce, bo kocham je nad życie i naprawdę byłam z nich zadowolona tego dnia. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...