Jump to content
Dogomania

Suzuki z Akacjowej Doliny


kimiki

Recommended Posts

Suzuki z Akacjowej Doliny, potocznie zwany Bonusikiem, po domowemu skracany na Zuki bądź przezywany Żuczkiem. Mała, przylizana bestia, miejscami kudłata - coś tam odstawać od psa zaczyna.

Zaczyna wyłazić z niego wilczek (pewnie po mamusi :razz: albo wywołałam :diabloti:), etatowy turkuć-podgryzek, samozwańczy telepata (to chcesz żebym zrobił, nie? to może to?), niezawodna ściereczka do kurzu, niszczyciel klapków, pogromca dywaników, postrach szczotek i zabójca szmatek. Mały chojrak podszyty tchórzem - z takich co to wroga by połknęli w całości gdyby akuratnie ktoś na rękach nie trzymał metr nad ziemią - jak pech to pech, ale cóż pies na to poradzi. Na parterze "co złego to nie on, a ta morda wystająca spomiędzy nogawek tej dużej to wcale nie jego." :eviltong:

Co z niego wyrośnie? Ja się upieram, że w teriera idzie (11 tygodni - 2,6 kg wagi :-o), może się w ciocię zapatrzył..? Przechodnie usiłują z niego zrobić Shih-Tzu (jak się kiedy na drzwi właduje z rozpędu to kto wie..).

A ja w chwilach wkurzenia nie mogę nawet od kundli wyzwać bo łajza rasowa. Magnes na ludzi, co dla jego lekko aspołecznej właścicielki kolejny powód do irytacji :lol: W dodatku powód bezczelnie powodujący wysypkę..

Generator próchnicy w ilościach nieprzyzwoitych. Fotki poniżej.
Ostrzegam - wizyta u dentysty dla bardziej wrażliwych może być konieczna.
Ja po przeglądnięciu wszystkich fotek w katalogu poleciałam zęby myć, więc tylko 3 na zachętę. :p

[IMG]http://i196.photobucket.com/albums/aa271/RougeLilin/Bonusik/1-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i196.photobucket.com/albums/aa271/RougeLilin/Bonusik/2-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i196.photobucket.com/albums/aa271/RougeLilin/Bonusik/3-1.jpg[/IMG]

Edited by kimiki
Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Ciebie ze 3 razy , ale wszystkie PW gdzieś zeżarło po drodze bo niby wysłane ale w wysłanych śladu brak :mad:

Zuki ślicznie wychodzi na foteczkach - oczka diabelskie aż lśnią spod białego futerka . Tak a propos to proszę wybielaczem łatek przy oczkach nie przemywać ! I psa karmić proszę karmą psiową a nie dywanikami czy papciami domowymi bo to bardzo tuczące jest jak widać :lol:
Przygotowywać tez proszę do noszenia na szyjce ringówki bo wystawa we Wrocławiu oczywiście zaliczona być musi .
Aspołeczna pańcia ( raczej nie zauważyłam symptomów aspołeczności ) niech łapie na ten kudłaty magnesik co się da - znajomości psich sympatyków nigdy za wiele .

Link to comment
Share on other sites

A moja Pmka z fotkami doszła?

Fajnie chłopak wyszedł.. fajnie.. głównie za sprawą dobrego aparatu i przyzwoitego szkła.. też sobie kupię.. może we wrześniu... Hmm tę wystawę natomiast to ja cieniutko widzę bo młody tchórz jest, ludzie straszne są, a najbardziej dzieci. Dorosłych omijamy szerokim łukiem, przed dziećmi wiejemy. A.. i nie lubimy obroży :( Szeleczki ok - obroże fe..

Psa karmimy po psiemu.. karmimy.. on wcale nie jest gruby, skóra i kości :p no i trochę kłaków...
Dziś przy okazji ostatniego szczepienia byliśmy szczyla zważyć.. coś nie bardzo przybyło bo tylko 3.10 kg ważymy :shake:

Aha i łatek nie wybielamy.. same się wybieliły do uroczego blondu.. reklmacja, wzięło się i zmyło.. farba puściła.. czarne miały być.. skubany kameleon no. W ogóle mam wrażenie, że mu to czarne zejdzie w ogóle i takie cappucino samo będzie w dodatku przetykane bielą.. Tylko żeby mu te uszka takie czarne zostały XD Tak poza tym miałyśmy dziwne oświetlenie więc kolorki troszeńke przekłamane są.

Edited by kimiki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']ale cukiereczek:)
pozdrawiamy[/QUOTE]
Dzięki :D
Cukiereczek z diabełkiem w oku i ząbkami jak pirania XD
W dodatku cukiereczek zachowuje się jak króliczek, tak samo wyciąga łapki i wysoko kica XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1gorszapolowa']Po zdjęciach widzę, że kokiet z niego niesamowity ;-) Ma zadatki na celebrytę, tak się elegancko przed obiektywem ustawia :smile:[/QUOTE] Łamać niewieścich serc od pielu... podkładu XD Wszystkie panie się rozpływają.. a że jedyny Hawańczyk w okolicy.. ;)

[quote name='rodzice']Teraz spojrzałam na twój awatar - matko jaki Zuki jest podobny ![/QUOTE] Byłby z morduchny podobny jakby się nie wzioł i nie "wyblądził".. a tak to kiszka :P I ja nic nie mówię ale chyba mu ciemniejsze pasemka na pysku koło nosa rosną..(albo wpakował morduchnę do miski :P) więc już zupełnie nie będzie podobny.. może to i dobrze. W końcu Zuki to Zuki.. :P

Link to comment
Share on other sites

A skoro już mi się dubelek strzelił..
Króliczek z zawiniętym uszkiem w mojej ulubionej fotce z tej sesji.
I tylko widać jak te trybiki tam pod czaszką pracują.. co by tu jeszcze zmalować :P
W ogóle w zeszłym tygodniu bestia skubana opanowała wskakiwanie na wersalkę. Więc się po cichu cieszyłam, że na moje łóżko - sporo wyższe - za diabła nie da rady. Łepetynką lekko ponad jego krawędź sięga, a wersalkę już ma pod przednimi łapami więc nijak.. No i się pocieszyłam.. całe 5 dni się pocieszyłam.. skubana sprężynka i łóżko opanowała.. >.< Nie za każdym razem mu się udaje, ale jednak.. eh.. [SIZE=1]a ja się martwiłam, że po schodach biedaczek się zaplącze..[/SIZE]
[IMG]http://i196.photobucket.com/albums/aa271/RougeLilin/Bonusik/DSC_1093ver2.jpg[/IMG]

Edited by kimiki
Link to comment
Share on other sites

Dają w kość i są przekochane. A mój się do tego kemeleoni.. białe mu żółcieje.. blądzik się wybiela.. i robi masę dziwnych odkryć. Dziś odkrył dziwnego psa w lustrze.. delikwent został przykładnie obszczekany. Niech sobie nie myśli. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Magda, przepraszam, że w tym wątku, ale wyczyść skrzynkę, bo masz pełną i privy nie dochodzą ;)

Ale co by nie było spamu:
Zuki ładniejszy na żywo niż na fotach :)
a na agility daje radę lepiej niż niektóre bordery ;)
Zobaczymy jak poszaleje na wystawie we Wrocławiu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kero']Magda, przepraszam, że w tym wątku, ale wyczyść skrzynkę, bo masz pełną i privy nie dochodzą ;)

Ale co by nie było spamu:
Zuki ładniejszy na żywo niż na fotach :)
a na agility daje radę lepiej niż niektóre bordery ;)
Zobaczymy jak poszaleje na wystawie we Wrocławiu :)[/QUOTE]
Już wyczyściłam ;)
No wzięła i wygadała :P

Nie wiem co będzie z pokazem agility bo niby miał być, ale zajęć do wystawy niewiele mamy.. :( A nic nie ustalone..
Z resztą to szczeniak i pojedynczo przeszkody bierze więc jakiegoś show by nie zrobił.. :D
A wystawiany będzie.. obiecałam Wrocław to będzie.. co z tego wyjdzie - nie wiem bo się nie znam XD

Bonusik :)
[IMG]http://i196.photobucket.com/albums/aa271/RougeLilin/Bonusik/DSC_1469.jpg[/IMG]

Edited by kimiki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na wystawie myśmy byli, a jakże..
Pokaz był, tylko w innej formie i szczeniakiem nie byli zainteresowani - był taki mega pro (znaczy miał być bo nie widziałam) więc...
Sędzia nas nie zjadł.. Zuki zaprezentował się jak stary wyjadacz (a jeszcze godzinę przed wywijał ósemki na ringówce) i w zasadzie tyle. Na best baby, jak w większości przypadków, pogardzili Hawańczykiem.. ale się nie przejmujemy :) Grunt, że miło było :) Dziękujemy Kero i jej rodzinie plus 3 przepięknym Hawańczykom za przemiłe towarzystwo :loveu: I mojej kumpeli za kilka foteczek i opieke nad Żukiem kiedy trzeba było. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...