Jump to content
Dogomania

Ares znlazlam jego w blokowisku strasznem ..Ma domus! ! trzymajmy kciuki! szuka domku, milosci, zajrzyjcie kochani,juz w schron


Nadziejka

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedny psiak :( trzeba go poogłaszać jaknajszybciej
jak będzie jakiś tekst to od razu porobię mu kilka ogłoszeń i zakupię pakiet na bazarku bo teraz mam bardzo ograniczony dostęp do netu

poszukam na stronach o zaginionych psach może go ktoś szuka, może za cieczką przesiadywał dniami i nocami jak to niektóry psy potrafią...
nie umiem nawet myśleć że kolejny pies został wyrzucony jak zbędny śmieć...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=comic sans ms][SIZE=3]Witajcie Marudko, Myszko,juli88, Baeciu,dianko - kochane ciotenki :buzi:dianko dziekuje pieknie i scskam mocno kciuki za twoja Dianule.
Mam tez taka nadzieje , ze moze ktos jego szuka , ze moze wywedrowal za sunka jakas .....
Napewno nie jest stad,, znam te psiaczki ktore za cieczkami przylatuja i spedzaja po kilka dni pod blokami , ten wielkopiesio jest nowy
Witajcie- ciociu malagos, Dolly,Malgosia,Zosienko- dziekuje pieknie ze przybywacie [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Super :) bardzo prosimy i pięknie dziękujemy :)[/QUOTE]

już napisałam :)


Młody Jankes Przyjaciel dzieci szuka domu- tytuł


Witaj

Nazywam się Jankes. Mam zaledwie rok a już doświadczyłem bezdomności. Któregoś dnia zabrano mnie na wycieczkę zadowolony przez szybę obserwowałem otoczenie niczego nie przeczuwając. Samochód gwałtownie zahamował,otworzyły się drzwi pomyślałem co się dzieje i już za chwilę zostałem sam na środku jezdni.
Serce biło jak oszalałe a ja biegłem i biegłem ale wszystko na nic, straciłem ich..

Pozostały strach, przerażenie i niepewność ale najbardziej bolała ludzka obojętność. W poszukiwaniu jedzenia krążyłem ulicami nagle usłyszałem śmiech dzieci i pobiegłem w tamtą stronę. To na placu zabaw spotkałem dobrą Panią- ona pierwsza popatrzyła na mnie nie tylko oczyma ale sercem. Dała jeść i pilnowała by podli ludzie nie zrobili mi krzywdy. Nie mogła mnie zabrać do siebie ale znalazła miejsce w psiej przystani obecnie przebywam w schronisku.

Jestem sympatycznym, wspaniałym, przyjacielskim psiakiem pełnym nadzieji na lepsze jutro. Moi towarzysze niedoli tłumaczą że pokruszy mi się ta wiara i zgaśnie wielka nadzieja, a potem spędze kilka lat czekając na swojego człowieka.

Pomóż mi udowodnić im że to nieprawda będe Cię zawsze kochał i chronił do końca swoich dni.

Czekam
Twój Jankes

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']już napisałam :)


Młody Jankes Przyjaciel dzieci szuka domu- tytuł


Witaj

Nazywam się Jankes. Mam zaledwie rok a już doświadczyłem bezdomności. Któregoś dnia zabrano mnie na wycieczkę zadowolony przez szybę obserwowałem otoczenie niczego nie przeczuwając. Samochód gwałtownie zahamował,otworzyły się drzwi pomyślałem co się dzieje i już za chwilę zostałem sam na środku jezdni.
Serce biło jak oszalałe a ja biegłem i biegłem ale wszystko na nic, straciłem ich..

Pozostały strach, przerażenie i niepewność ale najbardziej bolała ludzka obojętność. W poszukiwaniu jedzenia krążyłem ulicami nagle usłyszałem śmiech dzieci i pobiegłem w tamtą stronę. To na placu zabaw spotkałem dobrą Panią- ona pierwsza popatrzyła na mnie nie tylko oczyma ale sercem. Dała jeść i pilnowała by podli ludzie nie zrobili mi krzywdy. Nie mogła mnie zabrać do siebie ale znalazła miejsce w psiej przystani obecnie przebywam w schronisku.

Jestem sympatycznym, wspaniałym, przyjacielskim psiakiem pełnym nadzieji na lepsze jutro. Moi towarzysze niedoli tłumaczą że pokruszy mi się ta wiara i zgaśnie wielka nadzieja, a potem spędze kilka lat czekając na swojego człowieka.

Pomóż mi udowodnić im że to nieprawda będe Cię zawsze kochał i chronił do końca swoich dni.

Czekam
Twój Jankes

:)[/QUOTE]

Wspaniały tekst .....ciocia jesteś WIELKA :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Mogę wykupić mu pakiet ogłoszeń.[/QUOTE]

Z całego serducha dziękujemy :loveu: Oby jak najszybciej znalazł kochającego człowieka i ciepły dom.
Ciocia tatankas wystartowała z bazarkiem ogłoszeniowym :) Tam zawsze TANIO ....SUPER SZYBKO I SOLIDNIE :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228415-30-ogłoszeń-5zł-na-Toz-Koło-w-Policach-kociaki-do-10-07/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Super jest tekst !!! :):) To co ? :)robić wydarzenie na FB dla Jankesa?;)[/QUOTE]
:iloveyou:[SIZE=3]witajcie kochane ciotenki-Beatko , jesli mozesz to zrob , serdecznie ogromnie dziekujemy:modla:Witaj Igieleczko, ciociu b-b,zebrozebro,AgusiuP,danusiudanusiu:bye:
Igielko jaki piekny tekst:loveu:dzieki stokroc kochana![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Ewuś,a na kogo namiary dać w wydarzeniu ???[/QUOTE]
Beaciu , juz pisze do Gosi , bo chyba na schronisko..juz kochana pisze, numer psinunia tez musimy miec .

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...