Jump to content
Dogomania

czarny młody labrador niebieska obroża kastrat - Dębina/Nowy Dwór Maz./Łomianki/Wawa


olcha

Recommended Posts

Znaleziono młodego ok 1 roku kastrowanego czarnego labradora, w niebieskiej obroży, ma coś na niej napisane flamastrem, ale niestety się rozmazało. Ułożony, daje łapę, siada i ładnie chodzi na smyczy. Przyjazny. W tej chwili znajduje się w Dębinie, ale nie może tu długo zostać i najprawdopodobniej pojedzie do schroniska. Tel. Kontaktowy 510-243-197

Link to comment
Share on other sites

Dziś jeszcze na pewno zostaje, ale znajomi, którzy go mają mają sunię, która panicznie się go boi. Najpierw był u sąsiadów ale przeskoczył przez płot! Teraz jest bezpieczny. Schronisko to będzie ostateczność, a które to nie wiem, możliwe, że pojedzie przez fundację. Wydaje mi się, że się komuś zapodział, a nie, że ktoś go wywalił ze względu na wakacje ;/ Także na razie szukamy właściciela. Jest już na allegro i tablicy i psyzagnione. Jakieś wskazówki?

Link to comment
Share on other sites

ja myśle ,że komus po prostu zwiał . Trzeba zostawić plakacik u wetów w Nowym Dworze ,Łomiankach ,w Czosnowie też chyba jest , trzeba też poinformować okoliczne schroniska ,na pewno w Nowym Dworze bo to chyba tam będą go szukali właściciele ,ale też chyba Józefów .Trzymam kciuki aby się właściciel sie znalazł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...