Jump to content
Dogomania

Głogów


ewkach

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani Blanco Horbatowska

Jestem właścicielką tej koszmarnej suczki Meradith MODNA MELODIA,która była wystawiana w Głogowie.Nie życzę sobie żeby zastanawiała się Pani co na to poradzić,niech się Pani zastanawia nad swoimi psami i wyraża opinie na temat swoich psów.

Ta koszmarna suczka w wieku 10 miesięcy ukończyła MŁ.CH.PL.

2xZW.MŁ. LESZNO SZCZECIN

1x ZW.MŁ. RACIBÓRZ

w KATOWICACH została najlepszym szczeniakiem

Co do oceny sędziego nie mam pretensji zdażają się różni ''SPECJALIŚCI''

Wczoraj suczka otrzymała nagrodę ze Związku Kynologicznego w Opolu uznano ją 3 NAJLEPSZYM JUNIOREM OPOLSZCZYZNY.

Nie jestem charciarą i może nie znam się na tej rasie ,ale kupując whippeta zasięgałam opinii sędziów międzynarodowych i polecono mi hodowlę Meradith jako jedną z najlepszych w Polsce.

Sprawdziłam to i psy z tej hodowli są najbardziej utytułowanymi psami w Polsce,prawie wszystkie mają tytuł INTERCHAMPIONA.

W Dortmundzie psy p. Agnieszki Nakoniecznej jako jedyne z Polski zdobyły 3 miejsce suczka w klasie szczeniąt, 5 miejsce piesek z klasy młodzieży.

Co do Pani Ewy Salomon, może dla Pani psy z hodowli Meradith są zawsze koszmarne,bo ciągle Pani z nimi przegrywa.

Jestem hodowcą chińskich grzywaczy,może wszyscy się nie bardzo kochamy, ale takich opinii czy ktoś ma takie czy inne psy nie wyrażamy publicznie.

Joanna Gruca

Link to comment
Share on other sites

JEDYNA CO MOGE ODPOWIEDZIEC , TO ZE KAZDY MA TAKIEGO PSA NA JAKIEGO ZASLUGUJE . MI PANI PIES (SUKA ) SIE NIE PODOBA I MOGE TAK SOBIE TWIERDZIC TAK SAMO JAK KAZDY MOZE POWIEDZIEC ZE MOJE PSY SA BRZYDKIE . PROBLEM W TYM ZEBY NAD TEGO TYPU KOMENTARZEM JAKI USLYSZELISMY NA TEMAT NASZEGO PSA PO PROSTU SIE ZASTANOWIC . BO MOZE RZECZYWISCIE MA COS NIE TAK . A TO ZE KUPUJE SIE PSA Z JAKIEJS HODOWLI Z JAKIMS PRZYDOMKIEM , TO JESZCZE WCALE NIE ZNACZY ZE TAN PIES BEDZIE SUPER CHAMPIONEM , ZNAM GRO PSOW OD AGNIESZKI , KTORE SA PIEKNE ,ALE SA I TAKIE KTORYM WIELE BRAKUJE .

Link to comment
Share on other sites

Ale jesli Pani chce moge napisac ,ze pani suczka to najpiekniejszy i najbardzie utytulowany whippet wszechczasow . Tylko czy to bedzie zgodne z prawda ?

Co do moich psow , to moj stosunek do ich wygladu , jest bardzo krytyczny mimo ,ze moje psy posiadaja 2x tytul Zw,Europy (rasy), interchampionat, dwa nastepne w ukonczeniu , ml. zw . swiata, niezliczona ilosc zw. mlodziezy , zw. rasy oraz BIS I , zw. grupy, itd, itd.

Link to comment
Share on other sites

w KATOWICACH została najlepszym szczeniakiem

To są wyniki BISa szczeniąt z Katowc (niedziela)

1 - cavalier king charles spaniel - Azalea AVE CAESAR

2 - bouvier des flandres - DUSTIE-BORGIA z Flandryjskiego Gniazda

3 - mops - Sasquehanna SHEFFIELS FOREVER

I bardzo proszę nie przekręcać mojego nazwiska.

Ewa Salamon.

Link to comment
Share on other sites

Blanka moze ty zacznij pamietnik pisac bo twoje przemyslenia cytat"pisze to co mysle"nikogo nie interesuja .

najpierw zostan sedzia kynologicznym a potem mozesz wyglaszac opinie NA RINGU OCZYWISCIE,bo poza to zostaw to dla siebie.nie widze tu nikogo kto komentuje psy ludzi z dogomanii.ani zadne inne,A JEST TU PARU SEDZIOW ,troche kultury w kontaktach miedzyludzkich.

kazdy tu kocha swojego psa i mysli o nim jak najlepiej , a ty obrazajac ich psy obrazasz take ich , z czym nie masz problemu bo personalnie tez obrazasz ludzi(dupa wolowa)(duma marcina(co ty wiesz o mojej dumie).

poaztym zacznij odpisywac na posty a nie obracac kota ognem tego ucza w szkole podstawowej.

bo z tego co piszesz to ciezko odczytac odpowiedz chodzi mi o moje posty i lazarusow.

Link to comment
Share on other sites

Powtarzasz sie , a poza tym nie chce mi sie odpisywac wiecej na twoje posty i nie bede . Moderator napisal cos na temat tego watku , wiec ja juz go nie chce kontynuowac . A moja opinia na temat roznych psow jest moja opinia i ani wy ,ani nikt inny nie moze mi tego zabronic . Poza tym jakos nie moge uwierzyc ,ze wy nie wyrazacie waszych opini o psach innych ludzi . Tak wiec komus wolno ,a innym nie ????? Moze zalezy to od tego jakie to sa opinie niepochlebnych nie przyjmujemy ,a dobre i owszem . Czy to nie obluda ????

Jesli sa tu jacys sedziowie , to wlasnie oni nie musza tu wyrazac zadnych opini , bo robia to na ringu . Kazdy , wiec wie co mysla o danym psie . Ja natomiast jak juz wczesniej napisalam pisze , to co mysle . no i nie owijam w bawelne . Jak ci sie nie podoba , to nie czytaj . Bo wiesz forum dyskusyjne jest po to aby dyskutowac ,a nie tylko " wlazic sobie nawazjem w d...".

Jesli natomiast chodzi o "twoja dume' , to rzeczywiscie wiem o niej malo :o

Link to comment
Share on other sites

No i apropos tego ze nasze psy sa dla nas najpiekniejsze . Owszem ,ale w domku na kanapie, natomiast jesli ktos sie decyduje na wystway ,to musi niestety liczyc sie z tym ze bedzie pod obstrzalem i bedzie oceniany przez sedziow ,ale rowniez przez innych ludzi . Takie jest zycie , i po to sa wystawy .

Link to comment
Share on other sites

jak zwykle idealnie obrocilas kota ogonem.

nie odpowiedzialas na ani jeden temat na temat,

kazdy z nas cos sobie mysli o innych psach ale ni episze tego odrazu na forum,tymbardziej niepochlebnych opinni,jaka obluda o czym ty piszesz ???????????

o sedziach napisalem bo sa oni jakim autorytetem ale ty nie jestes sedzia a zadnym juz autorytetem jesli chodzi o whipety ,czekam tylko kiedy napiszesz cos o jakim tam mastifie amstafie albo innym ktory twoim zdaniem ma cos nie tak.

niemusisz owijac w bawelne jezli piszesz na priva a tu moze cie przeczytac kazdy i obrazanie innych jest karalne jak chcesz to moge ci przytoczyc paragraf o zniewazenie (ja w przeciwienstwie do coniektorych mam jakies podstawy)

jakie wchodzenie w dupe???????????

ehhhh

Link to comment
Share on other sites

jesli ktos sie decyduje na wystway ,to musi niestety liczyc sie z tym ze bedzie pod obstrzalem i bedzie oceniany przez sedziow ,ale rowniez przez innych ludzi

Oczywiście że tak!!! nie mam nic przeciwko ocenianiu mojego psa przez KOMPETENTNYCH sędziów oraz ludzi, którzy ZNAJĄ SIĘ na mojej rasie, takim nawet jestem wdzięczna za krytyczne uwagi bo przez to sama się uczę.

Link to comment
Share on other sites

ad. Malta , a ktorzy wedlug ciebie sa kompetentni ? No i ktorzy to sa ci co sie znaja na twojej rasie ? Podaj jakies cechy charakterystyczne . Bo pewnie jakies maja . :wink:

Ad. Irishwolfhound

To byl ostatni post ode mnie do ciebie . Jak juz pisalam moderator zwrocil uwage zeby nie ciagnac tej dyskusji , wiec ja sie temu staralam podporzadkowac . Ty jak widze nie mogles wytrzymac .

Odpowiedzialam ci na wszystkie pytania , nie widze tu abym gdzies odwrocila kota ogonem. No ale moze ja nie mam takich "podstaw" :wink: jak ty .

Link to comment
Share on other sites

a ktorzy wedlug ciebie sa kompetentni ? No i ktorzy to sa ci co sie znaja na twojej rasie ? Podaj jakies cechy charakterystyczne

no np taki, ktory hoduje psy danej rasy od wielu lat i ma na tym polu osiągnięcia - mam wtedy pewność, że wie taki sędzia o czym mówi i co ocenia. Taki, który jest znany i poważany w środowisku hodowców danej rasy, nawet jeśli jest ostry i wymagający i nieraz mają do niego wystawcy żal, że ocenił tak a nie inaczej ich pieska.

Nie ukrywam, że zainteresowała mnie sprawa sędziego Panuski bo przeszukałam internet w poszukiwaniu wiadomości o nim i nic!!! I wcale nie mam do niego pretensji o ocenę, naprawde!! ;) Ja naprawdę nie czuję się na siłach (jeszcze;) ) polemizować z sędziami, za krótko interesuję sie whippetami. A do tego był bardzo miły:) Ale niestety jego nazwisko wyskoczyło mi tylko na stronach oddziału legnickiego w zapowiedzi wystawy głogowskiej....

Link to comment
Share on other sites

W takim razie polecam strony www.chrti.com/kchch/ trzeba wejsc w KCHCH i potemw klubovy vybor. mozesz sobie tez wejsc w wystawy (Litomerice) w tym roku sedzia Panuska sedziuje whippety, greye i charciki wloskie . Nie ma tam moze olbrzymiej ilosci informacji o samym panusce ,ale jest tam czarno na bialym napisane ,ze jest szefem klubu .

Co do internetu , to coz nie wszyscy sa jeszcze zwiazani z siecia . panuska nie ma nawet stacjonarnego telefonu tylko komorke :)

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja co prawda o chartach wiem tyle, że są chude :wink: , ale na moloskach też piszemy relacje z wystaw. I piszemy właściwie o każdym psie, tylko to co nam się świetnie udaje, to na początku relacji jest "jak byk" napisane, że to osobista opinia. A po drugie nie piszemy ogólników- typu: to suka była tragiczna, ale bardzo konkretnie: za długa kufa, luźny grzbiet, itp. Pozdrowienia :D

Link to comment
Share on other sites

Czolem wszystkim to tak na poczatek.

Wracam wlasnie z roboty wiec w najblizszym czasie mozecie sie spodziewac mojej notorycznej obecnosci na tej liscie.

Nie moglem sie powstrzymac i musze cos napisac w temacie Glowogwskiej choc widze ze juz wszyscy sa zmeczeni tym tematem.

Wiem ze nie moge byc bezstronny bedac malzonkiem Blanki ale temat ten ja pewnie zalamal. Dziewczyna na glowie stawala od roku zeby zaprosic sedziego charciarza , a nie kolejnego sedziego od wszystkiego i gdy wszystko sie udalu, przyjechalo sporo psow oddzial byl zadowolony nagle taka nagonka wsrod charciarzy. Szczerze powiem ze najbardziej tu boli opinia Lazarusow, bo wydawalo mi sie zawsze ze z dystansem podchodza do ocen psow na ringach. Wiem Kaska ze z Blanka sie trudno dyskutuje bo ja mam to na codzien, ale na boga czemu sie tak zawzielas ze sedzia zle ocenil Krzysia. Pies dostal super opis, dostal ocene doskonala, jego wlasciciele po wystawie byli u Blanki i z Tego co wiem byli zadowoleni z oceny nie dostali tylko CWC bo pies byl wiekszy niz limit rasy. Mysle ze tym razem jestes bardzo niesprawiedliwa zarowno co do sedziego jak i do Blanki jako osoby ktora go zaprosila, bo ta gorna granica wzrostu to przecierz stary problem wsrod whippeciarzy, no czesc sedziow nie przywiazuje do tego wagi ,a czesc tak. Tak a propos sposob sedziowania Panuszki bardzo przypominal mi Timonena z ubieglego roku z klubowki tzn bardzo dokladne opisy, uzywanie pelnej skali ocen ,wyrzucanie z ringu jesli byl ku temu powod. U Timonena moja ulubiona suka, najpiekniejsza na swiecie Biedrona dostala ocene bdb i byla bez lokaty , ale ja nie mam do faceta zadnych pretensji bo napisal dlaczego tak zrobil i mial do tego prawo bo suka tego dnia zachowywala sie jak latawiec na uwiezi. Uwielbiam takich sedziow i zawsze wszystkich namawialem na jezdzenie do Swierklanca i Chorzowa bo tam mozna spotkac takich sedzieow jak niegdzie indziej w Polsce. Blanka wlasnie podobnego sedziego usilowala zaprosic do Glogowa i z tego co wiem udalo sie jej to , a tu atak z najmniej oczekiwanej strony.

Za rok pewnie w Glogowie bedzie specjalista od wszystkiego bo widze ze Blanka zupelnie sie zalamala, bo po co walczyc z oddzialem i uszczesliwiac ludzi na sile skoro nie chca.

Wasz Marcin H z przygodnie napotkanego komputera na lotnisku w Sydney

Do wszystkich innych pozdrowka jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...