Jump to content
Dogomania

Głogów


ewkach

Recommended Posts

No coz ocena sedziego byla dosc restrykcyjna we wszystkich rasach , na pocieszenie moge napisac ,ze moj Czart , ktorego uwazam za bardzo ladnego psa (mlodziez) tez dostal bdb i byl trzeci za Senatorem i Sekretem (Siwym) .

Te deerki mialy pewne mankamenty i dlatego taka ocena , ale nie znaczy to ze twoja Dru ma cos nie tak, jesli dobrze sie rozwija , to bardzo dobrze .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No coz borzoja z 6 zgloszonych byly dwa , oba Kazimierza . Wygral pies Belisarius i wzial grupe . Ania nie dojechala ,a to wielka szkoda . Oprocz tego w whippetach nie bylo zw, rasy , bo dziewczynki nie dostaly wiecej niz bdb, a chlopak Ch. dostal dosk , ale bez wniskow i zw, psow . W wilczarzach bylo podobnie ch. z czech ocena dobra , koszmarny pies sedzia bardzo sie wstydzil ze to czeski pies i w dodatku champion . Wygrala rase sunia od Karola .

Link to comment
Share on other sites

Amster

A Ciebie dlaczego nie było? Myślałam, że będziesz asystował...

Miałem takie zamiary, ostatecznie jednak pewne sprawy ułożyły się nie po mojej myśli i musiałem zostać w domu. Duchem byłem z Wami, aczkolwiek pewnie tego nie poczuliście. strasznie żałuję, bo głogowska wystawa jest dla mnie jedną z najlepszych na jakie jeżdżę od wielu lat regularnie. Nie wiedzieć czemu tam zawsze jest świetna atmosfera i nawet jak się schodzi z ringu przegranym, to wraca się zadowolonym. Niestety, tym razem kasa była tak szczupła, że muisiałem powiedzieć sobie wyraźnie NIE.

Link to comment
Share on other sites

No ja byłam po raz pierwszy, ale także mi się bardzo podobało. Niby wszystko tak jak na innych wystawach, ale atmosfera dużo sympatyczniejsza. No i Siwy też był wyjatkowo yluzowany, ludzie koło niego przechodzili, a ten ich jedynie obwąchiwał :D

Link to comment
Share on other sites

Greyka byla dziwna , w typie tzw. wyscigowym . Mala , z dlugim mostkiem i plytka klatka piersiowa , miala prosty grzbiet i wogole w typie bardziej przypominala magyar agara (z glowy tez). Byla z niemieckiej hodowli i w niemieckich rekach . Nie mam katalogu , wiec nie powiem ci niestety nic wiecej .

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem czy kiepskie raczej przecietne . Najlepszy byl Krzys od kaski i jerzyka . Sedziemu bardzo sie podobal opis ma swietny , ze pies jest po prostu perfekcyjny . TYLKO jest za duzy . Dostal dosk i zloto ,ale bez zw. w psach i bez BOB . Suczki byly takie sobie , a ta z Meradith , to byla koszmarna . No i co na to poradzic .

Link to comment
Share on other sites

Informacje o Panusce mam od Czechow jest szefem klubu i hodowca borzoi i whippetow . Jest specjalista od chartow i ma tylko na ta grupe uprawnienia jest sedzia miedzynarodowym .

Jego ocena bardzo mi sie podobala , bo ocenial psy ,a nie drugi koniec smyczy .

A to ,ze przyczepil sie do wzrostu whippeta , no coz w koncu ta rasa ma granice wzrostu .

Link to comment
Share on other sites

No tak że jest "szefem klubu i hodowca borzoi i whippetow ." i " Jest specjalista od chartow i ma tylko na ta grupe uprawnienia jest sedzia miedzynarodowym ." to juz wiem, ale dalej nie wiem jaka ma hodowle.

i jakie np whippety hoduje.. bo jezeli w typie" Czeskich" to rozumie skad u niego TAKA " specjalizacja".

Krzys niedawno dostal CWC od Szefa Dunskiego klubu chatra ktory rowniez od wielu lat hoduje whippety faceta ktory sedzuje w Australii, Angli i na wielu Wielkich wystawach specjalistycznych, jest sedzia miedzynarodowym i osoba znana w swiecie charcim...

Ktora ocena jest ta wiarygodna? zasluguje na to CWC czy nie???? zreszta nie tylko w whippetach... a wilczarze? a afgany? ... czy faktycznie sedzia pokazal wielu gdzie jest ich miejsce a oceny poprzednich sedziow sa ocenami ( jak piszesz - tylko konca szmyczy? ) <hihihi>

Dobre, dobre.. a grupe wygral...? pies z jakiego oddzialu? czy tak sie zlozylo ze tym najpiekniejszym zostal pies z oddzialu Legnica ???

Coz za przypadek... no ale jezeli sedziuje specjalista to oczywiste wybrany zostaje ten Najpiekniejszy.

Strasznie jestem ciekawa opini innych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...