Jump to content
Dogomania

Fitmin Solution - nowa linia superpremium


Iggy Pop

Recommended Posts

Cześć, pojawiła się nowa linia karm. Może już ktoś podawał psu? Mój nie potrzebuje hipoalergicznej tylko wysokoenergetycznej, więc nie mam doświadczenia, poza wypróbowaniem 5 kg soft and juicy. Super zapach, faktycznie miękkka, troche małe granule dla goldena. Ale bardzo dużo mięsa no i smakowała aż mu się złote uszy trzesły :-)

tutaj info:

[I]Alergie, nietolerancja pokarmowa, brak apetytu lub potrzeba odmiany psiego menu – między innymi takie specyficzne kwestie żywieniowe pomaga rozwiązać Fitmin Solution. To najnowsza hipoalergiczna dieta dla psów z nietolerancją konkretnego rodzaju białek pochodzenia zwierzęcego, bezzbożowa karma dla psów z alergią na gluten oraz unikalne, półmiękkie, soczyste granulki

[B]Cztery nowe smaki[/B]

Soft&Juicy
Półmiękkie granulki z bardzo dużą zawartością 5 rodzajów świeżego mięsa.
Opakowanie: 5 kg, 1,5 kg

Salmon&Potato
Bezglutenowa i bezzbożowa formuła karmy z jednym źródłem białek pochodzenia zwierzęcego oraz świeżym mięsem z łososia
Opakowanie: 13 kg, 2,5 kg

Lamb&Rice
Hipoalergiczna receptura, zawierająca tylko jedno źródło białek pochodzenia zwierzęcego oraz ze świeżym mięsem jagnięcym
Opakowanie: 13 kg, 2,5 kg

Fitmin Solution Rabbit&Rice
Hipoalergiczna receptura, zawierająca tylko jedno źródło białek pochodzenia zwierzęcego oraz ze świeżym mięsem z królika
Opakowanie: 13 kg, 2,5 kg
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Cześć.
My w tej chwili testujemy jagnięcinę z ryżem. Polecono nam w zoologicznym jako nowość dla psów uczuleniowców (Afi ostatnio zaczęła wylizywać łapy - jeszcze nie ma tragedii, ale wolę zareagować od razu). Na razie wiem tyle, że je bardzo chętnie, ale czekam jak wpłynie na swędzenie łap.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...