Jump to content
Dogomania

INNSBRUCK 2xCACIB .... 11-12 .VIII 2012 jedziemy busikiem


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

My tez jeszcze w Innsrucku.Piekne miasto,piekne gory...No i moje kelpie poszalaly!
Dublin wybitnie obiecujaca i best puppy i w oba dni pieknie zaprezentowala sie w ringach,nie meczac sie wcale.Belfast w oba dni V1, CAC, CACIB, BOB a dzisiaj zadziwil wszystkich, wygrywajac pierwsza grupe. Belfast na pudle!!! jest to moje najwyzsze osiagniecie wystawowe jakie dotad udalo mi sie wywalczyc!!A ponoc kelpie nie sa w stanie ugrac nic na BISach, a tu taki sukces, bo nie dosc, ze duo cacib, to jeszcze pokonalam zielone trampki i wloskich sweet handlerow!Jestem bardzo,bardzo,bardzo dumna z moich kelpikow!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']My tez jeszcze w Innsrucku.Piekne miasto,piekne gory...No i moje kelpie poszalaly!
Dublin wybitnie obiecujaca i best puppy i w oba dni pieknie zaprezentowala sie w ringach,nie meczac sie wcale.Belfast w oba dni V1, CAC, CACIB, BOB a dzisiaj zadziwil wszystkich, wygrywajac pierwsza grupe. Belfast na pudle!!! jest to moje najwyzsze osiagniecie wystawowe jakie dotad udalo mi sie wywalczyc!!A ponoc kelpie nie sa w stanie ugrac nic na BISach, a tu taki sukces, bo nie dosc, ze duo cacib, to jeszcze pokonalam zielone trampki i wloskich sweet handlerow!Jestem bardzo,bardzo,bardzo dumna z moich kelpikow![/QUOTE]

Wielkie gratulacje:)
Super nosiągnięcia:)
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

No ogromne gratki Ruda - to faktycznie osiagniecie jest!!! Brawo!!!
My juz w domku - droga meczaca ale jakie widoki mmmmmmmmmmm Uwielbiam Innsbruck!!!
Falkor - 2 x CAC, 2 x CACIB i 2 x BOB - na finaly nie zostawalismy bo jakos wolelismy polazic po cudnym miescie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...