Jump to content
Dogomania

Mój pies sika na inne psy!


Shiny

Recommended Posts

[B]Fidzi ma już ponad 1,5roku więc do perfekcji opanował załatwianie się na dwo

Ostatnio jednak muszę się za niego wstydzić i przepraszać właścicieli innych psów gdyż mój pies za cel "zaznaczania" obrał sobie wszystkie psy mniejsze od niego... czyli yorki , ratlerki itd,itp.

Zaczęłam wyprowadzać go na smyczy i problem się skończył bo gdy nie ma kontaktu z innymi psami to nie ma jak na nie sikać...
Ale wyobraźcie sobie wszędzie trzymac psa na smyczy (w parku, na skwerku itd):-(

Przeczytałam ze w tym wieku cavalier osiąga [COLOR=#ff0000]dojrzałość płciową [/COLOR]- czy może to się wiązać z jego zachowaniem... Skąd mu się to wogóle wzięło...????:angryy:
[COLOR=#ff0000]
Czy kastracja pomoże?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shiny'][B]Fidzi ma już ponad 1,5roku więc do perfekcji opanował załatwianie się na dwo

Ostatnio jednak muszę się za niego wstydzić i przepraszać właścicieli innych psów gdyż mój pies za cel "zaznaczania" obrał sobie wszystkie psy mniejsze od niego... czyli yorki , ratlerki itd,itp.

Zaczęłam wyprowadzać go na smyczy i problem się skończył bo gdy nie ma kontaktu z innymi psami to nie ma jak na nie sikać...
Ale wyobraźcie sobie wszędzie trzymac psa na smyczy (w parku, na skwerku itd):-(

Przeczytałam ze w tym wieku cavalier osiąga [COLOR=#ff0000]dojrzałość płciową [/COLOR]- czy może to się wiązać z jego zachowaniem... Skąd mu się to wogóle wzięło...????:angryy:
[COLOR=#ff0000]
Czy kastracja pomoże?[/COLOR][/B][/QUOTE]

Wyobrażamy sobie, bo moj pies nigdy nie jest spuszczany - aż do momentu, gdy wypracuje posłuszeństwo całkowicie.

Co do samego problemu - kontaktowałaś się z hodowcą, z którego hodowli wzięłaś psa? Może coś by podpowiedział? Od kiedy pies tak robi? Czy zmieniło się coś jeszcze w jego zachowaniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...