Jump to content
Dogomania

Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))


Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tola szaleje, bawi się pluszakami, sznurówkami i.... próbuje złapać swój ogonek.:loveu:
Aga była z nią na zastrzyku.
Oczka już lepiej wyglądają, ale jeszcze musi dostać antybiotyk do środy lub czwartku włącznie.
Jest śliczna kochana, taka mała pocieszka.
Aż strach pomysleć, jaki byłby jej los, gdyby Aga jej nie znalazła....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi a jak Kajtuś reaguje na Tolcię ???
Mam nadzieję że koncerty się skończyły ;)[/QUOTE]

Koncerty się skończyły (odpukać) , dzięki podawaniu żelu na uspokojenie
Kajtuś jest do Tolci przyjaźnie nastawiony. Tylko czasem ze zdziwieniem ją obserwuje np. jak Tolcia goni własny ogon, albo tarmosi pluszowego tygryska. On jest pokojowo nastawiony od większości psów i wszystkich kotów.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Koncerty się skończyły (odpukać) , dzięki podawaniu żelu na uspokojenie
Kajtuś jest do Tolci przyjaźnie nastawiony. Tylko czasem ze zdziwieniem ją obserwuje np. jak Tolcia goni własny ogon, albo tarmosi pluszowego tygryska. On jest pokojowo nastawiony od większości psów i wszystkich kotów.:lol:[/QUOTE]

Kochany z niego chłopak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Koncerty się skończyły (odpukać) , dzięki podawaniu żelu na uspokojenie
Kajtuś jest do Tolci przyjaźnie nastawiony. Tylko czasem ze zdziwieniem ją obserwuje np. jak Tolcia goni własny ogon, albo tarmosi pluszowego tygryska. On jest pokojowo nastawiony od większości psów i wszystkich kotów.:lol:[/QUOTE]
kamień z serca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Aguś wiadomo ile jest tego długu ????[/QUOTE]


Martunia nie mam pojęcia...:shake:
Jak zapytałam w piątek pani doktor powiedziała mi spokojenie policzymy sią jak maleńka bedzie juz zdrowa, wiec nie nalegałam...
Ten żel jest cholernie drogi...
Jutro z nią podjede to zobaczymy. Moze to będzie już ostatnia wizyta, ale jak już będzie całkiem zdrowa trzeba ją jeszcze zaszczepic

Wczoraj jak jechałysmy sobie z Tolcią ( chociaż ja do niej mówię Zuzka) to pogadałysmy sobie trochę po kociemu :oops:
ja miauczałam a ona mi odpowiadała :evil_lol: Jest bezbłędana a ja nienormalna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']kociczka i Perełka zapraszają na bazarros i proszę o pomoc w rozsyłaniu

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Per%C5%82y-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228182-Ekspresowy-przedurlopowy-dla-Perły-i-kociczka-do-08-07-2012-godz-22-00[/URL][/QUOTE]
Myszko, ja porozsyłam, ale może wieczorem albo jutro rano, jak będą wszystkie fanty

Link to comment
Share on other sites

Tola odkryła, ze znacznie ciekawiej i przyjemniej jest na kanapie niż pod nią.
Najpierw wskakiwała i zeskakiwała, potem zaczęła biegać po całej kanapie, a raczej nie biegać tylko brykać. Popłakałam się ze śmiechu.
Kajtuś przyniósł jej zabawkę (większą od niej samej). Tola go postraszyła, wlokła zabawkę przez pół pokoju, a potem biegała i polowała na nią. Szaleje na całego. Za chwilkę dostanie kropelki do oczu i żel na uspokojenie

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Mysza Kajtka wygłaskała, kotuni nie bo nie chciała biedactwa stresować ale zdjęcia zrobiła :):)
Zobaczcie jaka to ślicznotka i malizna jest

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8554/356d8375000a2aa24ff1fe58/zdjecie0208[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10539/13d71005000cbbea4ff1fe58/zdjecie0210[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17249/42e36257002622324ff1fe58/zdjecie0209[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam;)
Toleńka dostała antybiotyk o przedłużonym dziłaniu na 72 godziny, żel na wzmocnienie z witaminkami i oczywiście paczuszke karmy, którą dostajemy za kazdym razem jak tam jedziemy w ilosci jednej lub dwóch sztuk:lol::lol::lol:
W piątak mamy przyjechac do kontroli :lol: gdyby coś się działo tfu, tfu wtedy mamy podjechac wczesniej...
Poprosiłam panią doktor, zeby powiedziała mi ile mniej więcej bedzie mnie to kosztowało i powiedziała mi, ze oprócz kwoty za żel na uspokojenie leczenie Tolusi wyniesie 30zł:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Właśnie wróciłam;)
Toleńka dostała antybiotyk o przedłużonym dziłaniu na 72 godziny, żel na wzmocnienie z witaminkami i oczywiście paczuszke karmy, którą dostajemy za kazdym razem jak tam jedziemy w ilosci jednej lub dwóch sztuk:lol::lol::lol:
W piątak mamy przyjechac do kontroli :lol: gdyby coś się działo tfu, tfu wtedy mamy podjechac wczesniej...
Poprosiłam panią doktor, zeby powiedziała mi ile mniej więcej bedzie mnie to kosztowało i powiedziała mi, ze oprócz kwoty za żel na uspokojenie leczenie Tolusi wyniesie 30zł:crazyeye:[/QUOTE]

Kochana Pani Doktor :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Właśnie wróciłam;)
Toleńka dostała antybiotyk o przedłużonym dziłaniu na 72 godziny, żel na wzmocnienie z witaminkami i oczywiście paczuszke karmy, którą dostajemy za kazdym razem jak tam jedziemy w ilosci jednej lub dwóch sztuk:lol::lol::lol:
W piątak mamy przyjechac do kontroli :lol: gdyby coś się działo tfu, tfu wtedy mamy podjechac wczesniej...
Poprosiłam panią doktor, zeby powiedziała mi ile mniej więcej bedzie mnie to kosztowało i powiedziała mi, ze oprócz kwoty za żel na uspokojenie leczenie Tolusi wyniesie 30zł:crazyeye:[/QUOTE]
Pani doktor naprawdę wspaniała, że tak tanio policzyła.
Czyli [COLOR=#ff0000]w sumie potrzebne jest około [B]90 zł[/B]
17,35 krople do oczu ( trzeba za nie zwrócić Agusi)
[B]30 [/B]leczenie
ok. [B]40 [/B]żel na uspokojenie - trzeba zapłacić razem z kwotą za leczenie[/COLOR]
A czy Tolę będzie można niedługo zaszczepić, czy jest za młoda?
Co prawda nie wychodzi na dwór, więc nie ma się od kogo zarazić, ale wolała bym, żeby do adopcji poszła zaszczepiona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Pani doktor naprawdę wspaniała, że tak tanio policzyła.
Czyli [COLOR=#ff0000]w sumie potrzebne jest około [B]90 zł[/B]
17,35 krople do oczu ( trzeba za nie zwrócić Agusi)
[B]30 [/B]leczenie
ok. [B]40 [/B]żel na uspokojenie - trzeba zapłacić razem z kwotą za leczenie[/COLOR]
A czy Tolę będzie można niedługo zaszczepić, czy jest za młoda?
Co prawda nie wychodzi na dwór, więc nie ma się od kogo zarazić, ale wolała bym, żeby do adopcji poszła zaszczepiona[/QUOTE]

Ja uważam, że trzeba zaszczepic ;)
Zapytam jak będę w piątek kiedy możemy to zrobic ;) i ile to szczepienie będzie kosztowało....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...