Jump to content
Dogomania

Macedonia 27.08-01.09.2012 / 11 wystaw w tym 3 cacib/


Daniel ED

Recommended Posts

Wybieramy się na te wystawy.
mamy miejsce w komfortowym busie.
Ktoś jeszcze się wybiera???

tutaj info:

[url]https://www.facebook.com/ajax/messaging/attachment.php?attach_id=918fd338499f0c52a11c4e9808062825&mid=id.256887431082720&ext=1340611310&hash=AQC2cJi0VEzlg3os[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Wróciliśmy z wystaw z Macedonii z nowymi championatami, poznalismy ciekawych ludzi,odrobinke odpoczęliśmy.
bardzo dziękuje wszystkim naszym busowym towarzyszom podróży za miłe towarzystwo, GRATULUJĘ SUKCESÓW!!!!
Dziękuje Danusi od leosi za opieke nad naszą Weroniką
Wiesia/tosa/ ciesze sie ,że napisałaś ,że już jesteś bezpiecznie w domu:)
Luiza i Wojtek/goldeny/ następnym razem piszemy się znów na kolacje w Waszym towarzystwie/restauracja przez Was wybrana super:)
Gratuluję również właścicielom piesków które były pod naszą opieką i prawie wszystkie już u siebie w domu.
My w środę wyruszamy do Bułgarii na 3x cacib :)

Link to comment
Share on other sites

my żałujemy tylko ,że podróż trwała tak krótko ;-) i oczywiście na kolacje się piszemy ;-) i na następny wyjazd również;-) super wyjazd, bardzo dobra organizacja, fajne miejsce, niezapomniane wrażenia ;-) czekamy na fotki i pozdrawiamy serdecznie wszystkich ludzkich i psich towarzyszy podróży !

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i cudowne chwile spędzone z wami;).
Mam też nadzieję że uda nam się jeszcze spotkać na niejednej wystawie i zobaczyć pływające węże,a co do opieki nad Weroniką to była po prostu ogromna przyjemność,Jak ja jej zazdroszcze tego mocnego spania :evil_lol: że nawet moje rude maleństwo nie mogło jej wydostać z łóżka:crazyeye:Gratuluję sukcesów:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DankaR']Ja również dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i cudowne chwile spędzone z wami;).
Mam też nadzieję że uda nam się jeszcze spotkać na niejednej wystawie i zobaczyć pływające węże,a co do opieki nad Weroniką to była po prostu ogromna przyjemność,Jak ja jej zazdroszcze tego mocnego spania :evil_lol: że nawet moje rude maleństwo nie mogło jej wydostać z łóżka:crazyeye:Gratuluję sukcesów:multi:[/QUOTE]

Twoje rude maleństwo bardzo podobało sie sędziom więc także gratulujemy sukcesów:)
No my widzimy sie za 2 tygodnie jedziemy przecież razem na wystawy:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']Ja nie do końca w związku z wystawami, ale chciałam bardzo podziękować Krzysiowi & Co za bezpieczne i komfortowe dostarczenie mojego szczeniaka do Serbii :)
Dziękuję![/QUOTE]

Twój szczeniak był bardzo grzeczny:) Nowi właściciele zakochali sie od pierwszego zobaczenia:)
Milo bylo Was poznać:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080]Całusy dla Wszystkich - dla nas to była wyprawa życia - pierwszy urlop od 10 lat i to w dodatku z ukochanym psem - i wspaniałymi wynikami wystawowymi oraz Super Towarzystwem - co wiecej może chcieć hodowca i "psiarz"

[/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/251531_467393033293172_1282125065_n.jpg[/IMG]

Buba szczęśliwy ,że mógł pokazać swoją urodę - ech raczej ja SZCZĘŚLIWA :multi:[COLOR=#800080]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...