Jump to content
Dogomania

Kora, wspaniała sunia w typie Cane Corso, odeszła za TM... [*] Żegnaj... :(


faith35

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paragony mam ale 2 dwóch ratach jeden na 200 i drugi na 175 ale w tym jest też policzony razem mój kot i rentgen innego psiaka... mogę wrzucić fotki ale tam nie pisze co i ile za Korunię. Dzięki wielkie za pomoc resztę wezmę na siebie już. I tak mi bardzo dużo pomogła już ta kwota.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[*]

kurcze...to z całej trójki pozostała tylko Beti...

oto co mi napisała Monika:
"Betti dzisiaj zaszczekała :D Nie przy mnie ale stałam za drzwiami i usłyszałam ;) Koty musiały jej dokuczyć i chciała je przywołać do porządku.


jak weszłam to patrzyła na mnie przerażona, jakby oczekiwała kary za to, że jej się zdarzyło wydać jakiś dźwięk z siebie :(



fizycznie Betka czuje się dobrze, popierdziela jak mały samochodzik :D

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że na tym wątku, ale może ktoś coś słyszał. Dzwoniła Pani zainteresowana Korą. Pani jest chętna na sukę w typie CC. Mieszka w domu z ogrodem, więcej nie wiem. Dom do sprawdzenia, ale zobowiązałam się popytać i w razie czego mam pozwolenie do przekazania numeru. Wiecie coś może o takim psie do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie info, z prośbą, żeby wkleić i ewentualnie przekazać pani.

[QUOTE]póki co są dwie sunie w krk, jedna w schronie, druga na tymczasie i jedna w schronie w Dąbrówce koło Wejherowa, i jedna w Stargardzie Szczecińskim
w krk tymczas pręgowana Duszka tel 530 666 093, krk schron błękitka Zorka 12 429-74-72 , schron w Dąbrówce czarna 607-540-557 , Stargard błękitna pręgowana 511 077 765
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za off ale sytuacja jest dla mnie krytyczna i potrzebuję Waszej pomocy
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-4-ju%C5%BC-za-TM-reszta-walczy-potrzebana?p=20140312#post20140312"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237407-10-szczeniaczk%C3%B3w-z-parwo-4-ju%C5%BC-za-TM-reszta-walczy-potrzebana?p=20140312#post20140312[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...