Jump to content
Dogomania

Kora, wspaniała sunia w typie Cane Corso, odeszła za TM... [*] Żegnaj... :(


faith35

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=comic sans ms]najgorsze jest w tym wszystkim to, że hodowle (te z papierem) zamieszczają na swoich stronach zdjęcia suczek w identycznym a czasem nawet gorszym stanie ... i tam nic zrobić się nie da, ZK uważa chyba, że to co nas na kolana powala, jest zupełnie normalne[/FONT] :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][FONT=comic sans ms]najgorsze jest w tym wszystkim to, że hodowle (te z papierem) zamieszczają na swoich stronach zdjęcia suczek w identycznym a czasem nawet gorszym stanie ... i tam nic zrobić się nie da, ZK uważa chyba, że to co nas na kolana powala, jest zupełnie normalne[/FONT] :/[/QUOTE]
Bezprawność wobec takich osób jest mega dobijająca...

Link to comment
Share on other sites

Ja 9 lat temu miałam jeden miot szczeniaczków z papierami po mojej kochanej suczce fili brasileiro, (zanim nie wpadłam w tony parchatych kundli jak to powiedziała o mnie koleżanka :) miała 8 szczeniaczków i po odkarmieniu ich miała taka samo wyciągniętą listwę mleczną dopiero po 3 miesiącach się wciągnęła i powróciła do stanu pierwotnego. U dużych psów, gdzie ilość mleka jest olbrzymia niestety tak to wygląda ;(
W hodowlach z papierami suka nie może rodzic co cieczkę bo ZK na to nie pozwala, a tutaj hulaj dusza....... smutne to jest że po latach oddania już nie są potrzebne. Najgorzej jak w ich miejsce weźmie młodsze, albo inną "rasę" bardziej chodliwą teraz ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Ja 9 lat temu miałam jeden miot szczeniaczków z papierami po mojej kochanej suczce fili brasileiro, (zanim nie wpadłam w tony parchatych kundli jak to powiedziała o mnie koleżanka :) miała 8 szczeniaczków i po odkarmieniu ich miała taka samo wyciągniętą listwę mleczną dopiero po 3 miesiącach się wciągnęła i powróciła do stanu pierwotnego. U dużych psów, gdzie ilość mleka jest olbrzymia niestety tak to wygląda ;(
W hodowlach z papierami suka nie może rodzic co cieczkę bo ZK na to nie pozwala, a tutaj hulaj dusza....... smutne to jest że po latach oddania już nie są potrzebne. Najgorzej jak w ich miejsce weźmie młodsze, albo inną "rasę" bardziej chodliwą teraz ;([/QUOTE]
Dokładnie... Cieszę się, że weźmiesz sunię CC do siebie na tymczas :)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś już do niego dzwonił? Warto żeby ktoś sunię zarezerwował. Co prawda aż tak szybko nie powinny mieć "wzięcia", ale bywa różnie. Jeżeli transport by był za jakiś czas to tak jak pisałam możemy ją odebrać i kilka dni potrzymać (maks do przyszłego poniedziałku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bazyliszek']dziewczyny jak ktoś mnie pokieruje jak sie tym zajmowac to z chęcią zostanę skarbnikiem tylko ktoś musiałby mnie tego nauczyc bo nigdy tego nie robiłam[/QUOTE]
Skarbnikiem zgodziła się zostać Macia, ale dzięki za chęci, potrzebujemy fantów na bazarek, ale przede wszystkim pomocy finansowej...

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Poproszę chyba moda o drugi post na rozliczenie. Suka jest dla mnie zamówiona, na dniach po nią jedziemy chyba, że się transport znajdzie.[/QUOTE]
No, napisz do moda o przydzielenie Ci drugiego postu :) Robię wszystko, by ten transport się znalazł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Sukę CC jeśli dobrze pójdzie zabieramy jutro wieczorem. Dam znać.[/QUOTE]
Wielkie dzięki! :loveu::loveu: Dzwoniła do mnie joaaa, będzie kombinowała co z pozostałymi dwoma suczkami i będzie myślała nad transportem dla suni CC do Białogardu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...