Jump to content
Dogomania

3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować


Temida

Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agnieszko jesteś kochana:):):) Huraaaaaa, brawo:multi::loveu:!!!! Temiś a co z ostatnią bidką - Fabią? Zostanie jeszcze u przeokropnej baby:mad:????? Może zróbmy wypad i babiszczona uwiążmy w taki żar do palika......:angryy:

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Oby nie!!! Cholera, babsko jest ohydne.[/QUOTE]
Podpisuję się. Ale zawsze to już dwa uratowane a dla jednego łatwiej coś znaleźć czy nawet zebrać pieniądze na hotel.
Przecież nie zostawimy bidusi. Porozsyłam wątek , gdzie się da.

Link to comment
Share on other sites

Na trasie Warszawa - Katowice często jeździ Figu.Może by pomogła.Ja miałam do niej numer ale mi telefon"umarł" i straciłam kontakt. Malagos zna Figu. Gdyby się zgodziła pozostaje trasa- Katowice - Żywiec... To już lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Lepiej trafić nie mogły .!!!
Też porozglądam się za transportem z Katowic.[/QUOTE]

Dzięki, trochę się obawiam jak to będzie bo 2 tymczasów na raz jeszcze nie miałam. I boję się o ich problemy skórne - będę je musiała izolować od moich psów, zorganizować kąpiele lecznicze itp.


Czy jest szansa, żeby przed podróżą psiaki zbadał wet, pobrał zeskrobiny i obejrzał pod mikroskopem, bo jesli to świerzb to koniecznie trzeba uważać żeby nie zaraziły innych zwierząt a ludziom jest zalecane mycie rąk po kontakcie (lub rękawiczki ochronne), byłoby to ważne dla osob transportujących psiaczki.
czy Fionka ma na ciele strupki?

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam wczoraj do "mojego" weterynarza z wydrukowanymi zdjęciami Fionki żeby zobaczył te zmiany skórne. Świerzb został wykluczony gdyż pojawia się w innych partiach ciała. Przypuszczalnie może to być grzybica, egzema lub zaburzenia hormonalne - aby to określić trzeba będzie zrobic badania.

Zwrócił tez uwagę na jej oczy - na jednym ze zdjęć wyglądają jak u starego psa z zaćmą, ale nie wiem czy to tak tylko wyszło zdjęcie, czy rzeczywiście ma problem z oczkami?
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/dsc04213jt.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2885/dsc04213jt.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Figu jedzie w niedzielę ale do Warszawy :(
A co do wyjazdu to jutro będę rozmawiać z Panią Anią z RTOZ gdyż to ich akcja.
Muszę to ustalić bo mamy 15 psiaków, 30 kotów i masę interwencji na hotelu i jest mi troszkę ciężko to jeszcze ogarnąć.
Zawiozę też karmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...