Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

[quote name='Ellig']Macia tytulem przypomnienia Urgo otrzymal w grudniu pomoc na karme w wysokosci 100 zł, dlatego teraz mozemy tylko pomoc max 100 na leczenie.[/QUOTE]

Jasne, wiem. Prosiłam o konto, bo chciałam coś od siebie wpłacić. W takim razie przelewam grosik od siebie i 100 zł wsparcia od baloniarek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Macia']Jasne, wiem. Prosiłam o konto, bo chciałam coś od siebie wpłacić. W takim razie przelewam grosik od siebie i 100 zł wsparcia od baloniarek.[/QUOTE]

Dziewczyny zadbajcie o psa, zrobcie porzadna diagnostyke, kto umiescil Urgo w Dt i za niego odpowiada?Macia juz o to pytala?

Link to comment
Share on other sites

Zrobię tutaj spis wpływów bo się pogubię.
[B][B]Katlis -ludwa [/B] [/B]02/01/2013[B] 27 zł
tobciu[/B] 03 / 01 /2013 [B]50 zł[/B]
[B]Macia [/B]04/01/2013[B] 15 zł
Baloniarki[/B] 04/01/2013[B] 100 zł potwierdzone na KWB
sonia1974 [/B] 04/01/2013[B] 20 zł
arim[/B] 04/01/2013 [B]20 zł
[/B][B]tobciu [/B]07/01/2012 [B]13,09 zł
[/B]
Wydatki
28.12.1012 Puszki [B]100,80 zł[/B]
wpisze całość od 31/12/2012
Na moim koncie z puszek zostało 15,65 zł + [B]25 zł od tobciu[/B]. Dziękuje w imieniu Urgo =[B] 40,65 [/B]zł
31/12/2012 wet[B] 55zł - 40,65=(14,35zł) [/B]na minusie.
03.01.2013 wet [B]80 zł [/B]zapłacone
04/01/2013 wet [B]50 zł zastrzyki antybiotyk [/B]
04/01/2013 wet [B]30 zł[/B], transport [B]10,40[/B] =[B]40,40[/B] [B]zł[/B]
Stan konta u mnie102 zł-40,40 = [B]61,60 zł[/B] +13,09


Stan u mnie [B]74,69[/B]
[COLOR=#ff0000][B]Dziękuje wszystkim w imieniu chłopaka[/B][/COLOR]

Edited by Myngey
Link to comment
Share on other sites

Czyli troszkę sie uzbierało dla psiaka , bardzo się cieszę .Bogusia a masz zaufanie do tego weta ,który diagnozuje Urgo .Napłacz że na bdt jest u Ciebie może jakiś rabat dostaniesz .Płacę składkę na kundelkowej ale tam cienko z kasą . Gdyby była tragedia u Urgo to poproszę o wsparcie ale mam nadzieję że jak Cudak odzyska neta to cos zaradzi może jakiś bazarek albo coś .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']Czyli troszkę sie uzbierało dla psiaka , bardzo się cieszę .Bogusia a masz zaufanie do tego weta ,który diagnozuje Urgo .Napłacz że na bdt jest u Ciebie może jakiś rabat dostaniesz .Płacę składkę na kundelkowej ale tam cienko z kasą . Gdyby była tragedia u Urgo to poproszę o wsparcie ale mam nadzieję że jak Cudak odzyska neta to cos zaradzi może jakiś bazarek albo coś .[/QUOTE]

Nie musiałam płakać bo wie. To jest wet schroniskowy i się znamy.
A co do zaufania - powiem tak moje dzieciaki lecze w Bydgoszczy konsultuje w Poznaniu, a mieszkam w Inowrocławiu
Jeżeli starczy mi środków i nie będzie się nic działo to w sobotę najpóźniej w poniedziałek pójdę potwierdzić diagnozę.

Link to comment
Share on other sites

Cała historia "ratowania" Urgo jest tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STA%C5%81E-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek[/url] Pies ratowany wspólnymi siłami, odpowiedzialność spadła na mnie, choć nie stać mnie na jego utrzymanie, czy nawet dołożenie się do leczenia, karmy... stąd też ten wątek i ciągłe moje prośby o wsparcie dla Urgo.

Jestem w stałym kontakcie z[B] Myngey[/B], niestety finansowo nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc, jak i bazarkowo z powodu braku internetu (pożyczam od mamy blueconnecta, ale co chwila gubi się zasięg). Niezmiernie mi z tego powodu przykro i jak tylko będę mogła, to coś postaram się coś zadziałać.
Bardzo przepraszam, że nie jestem w stanie teraz w żaden sposób pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby jakaś Organizacja, czy doświadczona w adopcjach i zbiórkach Osoba, miała możliwość wzięcia na siebie odpowiedzialności za Urgo, to byłabym ogromne wdzięczna, bo w tej chwili mam pod opieką za dużo zwierzaków i nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarniać (tym bardziej teraz, kiedy mam problemy z internetem i nie mam nawet możliwości poszukać pomocy), a wszędzie brakuje pieniążków, więc myślę, że to byłoby najlepsze w tej chwili rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']A co do sytuacji w której znalazł się Urgo, nie będę się nakręcać napiszę krótko ja pie...le.
Szkoda tylko że o tym dowiaduje się z forum.[/QUOTE]
O czym? O tym, że nie mam kasy i nie mam w tej chwili możliwości pomocy?
I że dla psa byłoby lepiej, żeby pomogła jakaś Fundacja, która mogłaby legalnie zbierać pieniądze (i na fb chociażby)?
Może chociaż udostępnienie konta by pomogło?
A gdyby znalazła się Organizacja, czy Osoba, która zgodziłaby się wziąć odpowiedzialność za Urgo na siebie, to też nie "na hop siup", i bez żadnego zabierania psa, dopóki może u Ciebie zostać. Posypało mu się zdrowie i potrzebujemy pomocy.

Mnie to przerosło w tej chwili już wszystko (nie chodzi tylko o Urgo) - mam nauczkę, póki nie ustabilizuje mi się sytuacja finansowa ŻADNEGO więcej psa na siebie nie biorę (chyba, że do siebie, a na to też warunków nie mam w tej chwili).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Mój tymczas dostawał to dostawał, tylko musiałabym sprawdzić dawkę. U nas niestety nic to nie dało, no może minimalnie.
A na co on dostał Metacam?[/QUOTE]
Suka ageralion tez brała, ale tez znikome działanie.... ( ja tez kiedys brałam:))
napisalam na wątku fundacyjnym staruszków...... Biedny ten psiak....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']O czym? O tym, że nie mam kasy i nie mam w tej chwili możliwości pomocy?
I że dla psa byłoby lepiej, żeby pomogła jakaś Fundacja, która mogłaby legalnie zbierać pieniądze (i na fb chociażby)?
Może chociaż udostępnienie konta by pomogło?
A gdyby znalazła się Organizacja, czy Osoba, która zgodziłaby się wziąć odpowiedzialność za Urgo na siebie, to też nie "na hop siup", i bez żadnego zabierania psa, dopóki może u Ciebie zostać. Posypało mu się zdrowie i potrzebujemy pomocy.

Mnie to przerosło w tej chwili już wszystko (nie chodzi tylko o Urgo) - mam nauczkę, póki nie ustabilizuje mi się sytuacja finansowa ŻADNEGO więcej psa na siebie nie biorę (chyba, że do siebie, a na to też warunków nie mam w tej chwili).[/QUOTE]

Mi nie chodziło o kasę.

Tylko o to - "Gdyby jakaś Organizacja, czy doświadczona w adopcjach i zbiórkach Osoba, miała możliwość wzięcia na siebie odpowiedzialności za Urgo....."

Bo nic nie powiedziałaś, nie dałaś znać i o tym na forum się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...