Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To na puszki zaraz 20 parę zł wysyłam. Jutro może uda się, że po południu będą na koncie.
Na Gwiazdkę nie zdąrzyłam to na Nowy Rok będą.
Myngey dzwoniłaś, dopiero zauwarzylam, przepraszam. Ja przeziębiona, po fervexie śpię na okrągło.

Oj.. i co z Urgo będzie... ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Myngey[/B] wybacz, nie mam internetu (do jutra od Mamy pożyczyłam blueconnecta, ale ledwo chodzi), wiec nic nie uzupełnię :( a z umową zaskoczyłaś mnie, bo miałyśmy przedłużyć... Zabrac go nie ma dokad i za co, a schronisko zadne psa nie przyjmie (chyba ze sie skłamie, ze znaleziony, a on tyle ogłoszeń miał, ze skłamać nie ma jak ;) )

Link to comment
Share on other sites

Urgo jakoś noc sylwestrową przeżył, od trzech dni nic nie je, dzisiaj znów wymiotował pianą bo nie ma czym przy tym wydawał takie dźwięki że postawił nas na równe nogi jeszcze przed budzikiem niezłą pobudkę mieliśmy przed 6.
Te dźwięki wydaje już od wczoraj i widać że bardzo cierpi.

Link to comment
Share on other sites

A tak wyglądał przed 24.00 nie zły odjazd miał- ale teraz są tego skutki.
[IMG]http://imageshack.us/a/img204/5048/dscf1009ih.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img526/7218/dscf1011cx.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img571/8836/dscf1018gb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']
A na co on dostał Metacam?[/QUOTE]
To dostał na samo dzień dobry jak wet go zobaczył i po paru minutach wymiotował w gabinecie, jak wróciłam do domu była powtórka wymiotów - to było w poniedziałek.
Wtorek w miarę spokój tylko jak by coś go rozrywało od środka przy tym taki dźwięk wydał i go wygięło dziwnie i spał dalej.
Dzisiaj po porannym ataku cały czas śpi nie był na dworze to co miał zrobić zrobił w domu.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie pod czyją on jest opieką? Nie może tak być, że pies ma bardzo niepokojące objawy i jest cisza. No chyba, że dogadano się telefonicznie. Byłaś u weterynarzy? Coś wiadomo? Niestety my mamy pod opieką 11 psów i jeszcze więcej kotów, ale może znajdę kilka zł na chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza wizyta 80zł na krechę. Pobadaniu stwierdził że chłopak ma prostatę, jutro mam przyjść i zdać relacje jak się zachowywał czy tak samo czy ma te ataki - dobrze ze dostał atak u weta więc widział co się z nim dzieje.
[IMG]http://imageshack.us/a/img502/738/dscf1029i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Ja mam pytanie pod czyją on jest opieką? Nie może tak być, że pies ma bardzo niepokojące objawy i jest cisza. No chyba, że dogadano się telefonicznie. Byłaś u weterynarzy? Coś wiadomo? Niestety my mamy pod opieką 11 psów i jeszcze więcej kotów, ale może znajdę kilka zł na chłopaka.[/QUOTE]
Cudak Ja jestem tylko domem tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

Ja chłopakowi przygotuję bazarek, ale to w styczniu jakoś, dokładnie nie wiem kiedy.
Tylko, że ewentualne fundusze z niego będą dopiero w lutym. Ale one pewnie na jedzenie pójdą, bo chłopak już nie będzie miał nic, ni puszek, ni suchego. Także problemu ze zdrowiem i leczenie wygenerują dług, bo na to niestety funduszy nie było żadnych. :(
Urgo bazarki do tej pory miał robione przeze mnie, na spółkę z dwoma innymi stepnickimi psami, ale to starczało / wspierało tylko DT w wyżywienie.
Deklaracji Urgo nie ma żadnych niestety.. (dobrze pamiętam?).
Także gdyby ktoś z odwiedzających wątek zechciał wesprzeć Urgo jakąkolwiek kwotą - byłoby wspaniale.
Bo biedak nie ma nic, był ogłaszany, ale zainteresowania brak, teraz posypało mu się zdrowie, a zepsute zęby też trzeba będzie wyrwać niedługo, bo zaczną psa boleć - DT nie może zostać z problemem sam, bo to defacto nie jest DT problem..
Ja przelałam DT 50 zł. Jeśli ktoś mógłby dać choćby i 5 zł - będzie to wielka pomoc.

Link to comment
Share on other sites

O kurczaki dopiero weszłam na wątek Urgo a tu takie złe wieści , Bogusia daj numer konta przeleje chociaż 20 zł dla chłopaka .Ja myślałam że chłopak jest po kastracji a tu prostata się odezwała . Sytuacja bardzo ciężka brak kasy i deklaracji u chłopaka .
Ja On się dziś czuje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']O kurczaki dopiero weszłam na wątek Urgo a tu takie złe wieści , Bogusia daj numer konta przeleje chociaż 20 zł dla chłopaka .Ja myślałam że chłopak jest po kastracji a tu prostata się odezwała . Sytuacja bardzo ciężka brak kasy i deklaracji u chłopaka .
Ja On się dziś czuje ?[/QUOTE]
Wysłałam
Śpi dostał dzisiaj 3 zastrzyki, tez byłam zdziwiona że ma prostatę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']No właśnie wiem, że ty jesteś tymczasem no i niestety, ale nie powinno być tak, że sama się musisz o wszystko martwić. Poproszę o numer konta.[/QUOTE]
Macia tytulem przypomnienia Urgo otrzymal w grudniu pomoc na karme w wysokosci 100 zł, dlatego teraz mozemy tylko pomoc max 100 na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...