Jump to content
Dogomania

URGO z łańcucha, stary i chory, w BDT. Potrzebne deklaracje i wsparcie na leczenie


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ruszajcie mu tych zębów, żeby nie przyjechał do mnie z bólem, (zmiana otoczenia ból ) to może być za dużo, na spokojnie u mnie się to zrobi, a jak będzie do wyrwania to przy okazji kastracji się wyrwie przy jednej narkozie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Nie ruszajcie mu tych zębów, żeby nie przyjechał do mnie z bólem, (zmiana otoczenia ból ) to może być za dużo, na spokojnie u mnie się to zrobi, a jak będzie do wyrwania to przy okazji kastracji się wyrwie przy jednej narkozie.[/QUOTE]

Nie mamy nawet kasy na to :( pilniejszy [COLOR=#006400][B]transport[/B][/COLOR]...




[quote name='Myngey']Sprawdzicie chłopaka jak reaguje na mniejszych chłopaków.[COLOR=#ff0000] [B]PILNE[/B] [/COLOR][/QUOTE]
Ożywia się, jest zainteresowany, ale nie szarpie, nie szczeka. W miejscu, gdzie mieszkał zawsze było sporo psów, więc powinno być ok - tym bardziej, że nie będzie "u siebie".



[quote name='wujek & ciocia']Przelew poszedł :smile:[/QUOTE]
Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Może będzie tańszy transport (350 zł) :) [B]Lupi,[/B] jak wejdzie na dogo, to napisze więcej.
Brakowałoby wtedy do transportu 85 zł. Bardzo proszę o wsparcie, każda złotówka przybliża Barrego do nowego, lepszego życia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']rudakacha to moja mama, przekazałam jej dane do przelewu[/QUOTE]

aaaa, teraz rozumiem i bardzo Wam dziękuję za wsparcie dla Barrego :)




Poza transportem do DT będzie potrzebne dla Barrego wsparcie na kastrację i leczenie zębów (jeśli się ruszają będą musiały zostać usunięte) oraz na karmę (na początek trochę mamy dla niego, ale nie wiemy, jak długo posiedzi w DT...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Cudak, czy Barry ma wydarzenie na fB? Może tam udałoby się pozyskać trochę finansów?[/QUOTE]

[URL]https://www.facebook.com/events/239915109452557/[/URL] - jest wspólne wydarzenie, ogólnie cisza, Viva Szczecin użyczyła nam konta (bo tam prywatne strach podawać, różni ludzie zaglądają...) , tylko jedna Osoba pisała, że coś wpłaciła, a wpłaty sprawdzane raz w miesiącu, więc nie wiemy nawet ile :roll: wykorzystać to można będzie np na karmę (na transport i PDT nie, bo faktury potrzebne).
Za dużo na tym fb wydarzeń, ludzie odrzucają zaproszenia lub nawet nie zajrzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lupi']Melduję się na wątku!!
Od 03.07. mogę zawieść psiula za kwotę 350 zł (wcześniej jak DT będzie mocno cisnął to wyjdzie trochę drożej - bo mam swoje zobowiązania).[/QUOTE]



[B]DT nie ciśnie było zapytanie tylko kiedy będzie możliwość przywiezienia chłopaka. Chyba to normalne że się pytam ?[/B]

03.07 OK

Link to comment
Share on other sites

[B]Lupi [/B]źle zrozumiała, bo nie zdążyłam podać Jej powodu, dla którego Barry powinien jak najszybciej dojechać i wyszedł niepotrzebny kwas [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG]
Nie "ciśniesz", a zależy Ci, żeby Barry dojechał, jak najszybciej, bo blokuje on miejsce dla psiaka ze schroniska, który ma szansę na Twój DT, ale pierwszy musi dojechać Barry...

Mi zależy jeszcze bardziej, bo przez choróbsko mogę mu tylko miski napełnić, siedzi biedaczysko w tym smrodzie i syfie, z ciężkim łańcuchem na szyi, a jako że podjęłam się opieki nad nim, źle się z tym czuję.

Najważniejsze, że jest DT, jest transport i dzięki wsparciu :loveu: będzie miał za co pojechać. Mam nadzieję, że i na odjajczenie, leczenie ząbków i karmę, też się uda nazbierać... i najważniejsze, że nie będzie sprawiał problemów i znajdzie kochający dom :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myngey']Może i za gwałtownie zareagowałam,ale po rezerwacji którą zrobił ktoś i mnie olał i psa można powiedzieć że też ( Cudak ) wie o jaki wątek chodzi- bo przez ten czas mogłam innemu psu pomóc.[/QUOTE]
Nie ma się o co denerwować. My na pewno psiaka nie olejemy.
Z kasą ciężko, ale wierzę, że damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...