Jump to content
Dogomania

Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba w takim razie udostępnić jakieś konto, toyota, co proponujesz? Ja bym chciała zrobić bazarek więc też będzie mi coś potrzebne. I również jestem za nadaniem jej imienia ;)
Trzymam za nią kciuki, wyjdzie z tego!

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie jej badanie kału na obecność robaków. Trzeba do jałowego pojemnika zebrać kupy z trzech dni i zanieść do badania. Koszt koło 20zł. Jak dla mnie to robaki ją zjadają.
Krew też przydałoby się zbadać, ale do pobrania potrzebny jest weterynarz.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

W grę moze też wchodzić trzustka .Enzymy nie są drogie i pies normalnie moze funkcjonować /.
Konieczne jak najszybsze badanie krwi ,
U nas weet wysyłał do NIemiec bo podobno taniej i dokładniej .
Kiedy jest szansa na wizytę i badania dla tej bidy ?
Diołoże się do badania .Koniecznie trzeba je zrobic aby choroba nie pustoszyła jej organizmu dalej .

Ps.Ciekawe jakie robi kupy ? Jeśli gliniaste nie uformowane to mozna domniemywać ,ze to trzustka .Ale Tasiemiec psi tez potrafi nieżle wymęczyć psa.
Najlepiej byłoby podac dobry srodek na robaki i powtórzyć badaniem kału .

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce w domu tymczasowym (sprawdzonym) w Malborku (plina wie o kogo chodzi- Iwona). Bezpłatny, tylko pomoc w ewentualnym leczeniu. Dobrze by było gdyby sunia zanim przyjedzie była już PO podstawowych badaniach, jak napisała plina- typu krew, mocz. W tym DT są dwa psy, jeden duży samiec i średnia suka. Jeśli jesteście zainteresowane podam nr na PW :)

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Jest miejsce w domu tymczasowym (sprawdzonym) w Malborku (plina wie o kogo chodzi- Iwona). Bezpłatny, tylko pomoc w ewentualnym leczeniu. Dobrze by było gdyby sunia zanim przyjedzie była już PO podstawowych badaniach, jak napisała plina- typu krew, mocz. W tym DT są dwa psy, jeden duży samiec i średnia suka. Jeśli jesteście zainteresowane podam nr na PW :)[/QUOTE]

Jejku, taka szansa dla niej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Jest miejsce w domu tymczasowym (sprawdzonym) w Malborku (plina wie o kogo chodzi- Iwona). Bezpłatny, tylko pomoc w ewentualnym leczeniu. Dobrze by było gdyby sunia zanim przyjedzie była już PO podstawowych badaniach, jak napisała plina- typu krew, mocz. W tym DT są dwa psy, jeden duży samiec i średnia suka. Jeśli jesteście zainteresowane podam nr na PW :)[/QUOTE]

Mała mogłaby przyjechać do mnie na czas badań, ale muszę to jeszcze ustalić z rodziną. Pineska, wiesz może czy Iwona wie o Bezimiennej? Masz do niej nr telefonu żeby zapytać czy mogłaby przygarnąć małą??

[B]UDOSTĘPNIAM DLA BEZIMIENNEJ SWOJE KONTO, NR WYSYŁAM NA PW[/B]

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła do mnie Ania Bullik jakieś 3 godziny temu, widziała na feacebooku Bezimienną, mówiła, ze u Iwony jest wolne miejsce bo Majka pojechała do DS. Nie wiem czy poinformowała już Iwonę. Najlepiej dzwonić do Ani bo niestety numeru Iwony nie mam a Ania ma na pewno.

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

Domek tymczasowy zarezerwowany! Mała może jechać do Malborka. Największym problemem są pieniądze, możemy wziąć małą ale nie możemy wyjść u weterynarza na minusie.... Poprosiłam o pomoc pieniężną Kundelkową Skarbonkę.

Bazarek dla Bezimiennej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228726-SZYBKI-BAZAR-OGŁOSZENIOWY-na-diagnostykę-Bezimiennej-do-1-07-12?p=19291852#post19291852"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228726-SZYBKI-BAZAR-OGŁOSZENIOWY-na-diagnostykę-Bezimiennej-do-1-07-12?p=19291852#post19291852[/URL]

toyota, masz zapchaną skrzynkę i wyłączony tel ;)

Edited by plina
Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']poszedł grosz ode mnie
rozumiem, że "Bezimienna" zwraca uwagę i wywołuje jeszcze większe współczucie wśród ludzi, ale może jednak nadać jej "normalne" imię...?
Rona, Dalia, Masza, Alma, Greta, Tajga....[/QUOTE]

Też tak uważam. A może Talia - Talinka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...